PDA

Pogledati punu verziju : Pričaonica

Strane : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115

miloolja
28.10.2016, 18:49
Nažalost ne mogu da gledam Potjeru, jer je ovi naši isključuju :facepalm: ali zato kada je naš tragač Miinković uživam ... njega je malo reći obožavam :D

EDIT:

Ovo je tema umesto bivšeg chata koji nam je nestao one nedelje.. a mislim da nam je potrebno ovakvo mesto, jer obožavamo da skrećemo sa tema i da neobavezno ćaskamo, zapravo jedva čekamo. :)

Jax Teller
28.10.2016, 19:11
Ja sam se isfuro kad sam skonto da je Milinković jedan od legendarnog dvojca komentatora sa Eurosporta.

Sandugp
28.10.2016, 19:15
Nažalost ne mogu da gledam Potjeru, jer je ovi naši isključuju :facepalm: ali zato kada je naš tragač Miinković uživam ... njega je malo reći obožavam :D

Jeste BogOtac. Kida. Dobri su i drugo dvoje, Uros je znatno lezerniji, cesto i nekoncentrisaniji, ali mislim da drzi rekord u nizu tacnih odgovora. Drugim recima kada je na maksimumu sa koncentracijom moze lagano da bude najbolji, problem mu je sto nije konstantan. Dok je ona devojka odlicna takodje, ali mi ne deluje kao sva svoja. Ima nesto u onom pogledu, ne bi ja to cackao :D

miloolja
28.10.2016, 19:16
Da, da i reditelj i kompizitor i pisac i svašta nešto...

Sjajan je i Uroš, Ciganin okoreli :D ali malo i nadmen, no dobro ne mogu svi da budu idealni :D

Milica? Odlična i pomalo frik.

Sandugp
28.10.2016, 19:36
To ti pricam. Ali opet nekako mi je Uros najdrazi a Milinkovic najbolji tragac.
Milica poseduje izuzetno znanje, ali mi je od njih troje najantipaticnija i sto ti kazes frik.

colke995
28.10.2016, 19:41
Vi zaista verujete da oni to znaju a da im nisu podmetnuti odgovri pre toga?

Ona Milica ili kako se vec zove sto ima onu odvratnu boju glasa, koliko iritira, pa to nije humano.

miloolja
28.10.2016, 19:46
Naravno da verujem, pošto za Milinkovića znam sigurno da skoro pa sve zna :D a i Uroša tolike godine slušam po raznim pitanjima i problemaima, dok sam Milicu imala prilike da gledam u Slagalici, niko nije mogao da joj se prismrdi. To što je nekome antipatična, druga stvar, devojka je genijalna.
A već kad u Srbiji ne bi bilo "nameštaljki" verovatno ne bi bilo zanimljivo.. ma šta oni znaju, nemaju pojma zapravo :D

Jax Teller
28.10.2016, 19:49
Ne bih gledao da mislim da je neka štimaljka.

Indigo
28.10.2016, 19:51
Uopste ne sumnjam da dobiju pitanja, presmesna bi organizacija samog kviza bila da nemaju tu prednost.
Ne kazem da nemaju znanje ali produkcija uvek igra na sigurno.

Sandugp
28.10.2016, 20:32
Mislim da ne znaju pitanja unapred.
Stavise, svaka im cast na prikazanom znaju svima.

colke995
28.10.2016, 21:26
Svaki kviz u kome takmicar zavisi od nekog iz produkcije zaobilazim.

Slagalica bila i ostala numerno uno.

Sandugp
28.10.2016, 21:29
Sa numero uno debilnim pitanjima u igri "Ko zna zna" ... A bogami i u jos ponekim igrama.
Ono je stvarno debilizam, kada pita sportsko pitanje ime sudijine babe, ili da navedes nekog karling igraca ili prvaka Nemacke druge lige sever u bocanju!?

colke995
28.10.2016, 21:56
Sa numero uno debilnim pitanjima u igri "Ko zna zna" ... A bogami i u jos ponekim igrama.
Ono je stvarno debilizam, kada pita sportsko pitanje ime sudijine babe, ili da navedes nekog karling igraca ili prvaka Nemacke druge lige sever u bocanju!?

I jedan osrednji poznavalac sporta bi od 20 pitanja u 20 emisija znao 19, ali nebitno. Stvar je u tome da ako je pitanje debilno za mene, onda je ono debilno i za tebe. A ovamo kad je debilno za mene, protivnik vrlo moguce da zna odgovor na nacin na koji ga zna, a to nije posteno.

Урош94
28.10.2016, 21:57
Први комшија квизоман, ретко интелигентан баја, два пута узимао награде у слагалици. Играо и то пре годину две, каже да им шапућу одговоре или нешто у том фазону.

colke995
28.10.2016, 22:01
I uz sve to kad daju tacan odgovor, jos pridodaju ful objasnjenje. Po meni suvise providno, ali dobro, svako ima svoje misljenje. :)

Sandugp
28.10.2016, 22:11
I jedan osrednji poznavalac sporta bi od 20 pitanja u 20 emisija znao 19, ali nebitno. Stvar je u tome da ako je pitanje debilno za mene, onda je ono debilno i za tebe. A ovamo kad je debilno za mene, protivnik vrlo moguce da zna odgovor na nacin na koji ga zna, a to nije posteno.

To je jedno pitanje od deset. Nateraces me da potrazim pa da izbacim 10 pitanja iz jedne emislije (bilo koje) iz igre "Ko zna zna" pa da vidimo koliko jesu ili nisu debilna.

p4p1
29.10.2016, 00:14
Za Milicu ne postoji nikakva sumnja, manje-više što je razvalila u slagalici, redovan je učesnik našeg svetskog kviz šampionata i ujedno najbolji ženski takmičar. Mislim da je nedavno u svojoj kategoriji bila vicešampion, dok je onaj Žarko bio šampion. I on je skoro bio na Poteri, pre dva-tri ciklusa osvojio slagalicu, i član čuvenih "Prepunoglavaca" iz "Zlatnog Kruga" koji se emitovao na B92. Hodajuće enciklopedije, nema potrebe da budete skeptični što se takvih tiče. :)

Za Uroša i Milorada je situacija drugačija već, jer pre kviza nismo imali predstavu kakvu količinu znanja potrebnu kvizomanima poseduju i normalno je da budemo skeptični i postavljamo pitanja što se njih tiče. Moje neko lično mišljenje je da je Uroš čist, ne toliko jer je procentualno najmanje uspešan od njih troje, već zbog reakcija, objašnjenja, padova koncentracije i sl. Iz istih razloga mi je Milinković apsolutno sumnjiv i poprilično sam siguran da on na neki način vara. Bez obzira što znamo da je svestrana ličnost, bilo je s njim baš dosta nelogičnosti. Druga stvar je što je harizmatičan i većina ljudi ga gotivi. Baš bih voleo Olja da mi kažeš, ako nije tajna, odakle znaš da poseduje takvu količinu znanja?

I btw da, house always wins je i ovde svakako slučaj, s tim što se ovde nekada namerno pusti da neko uzme lovu, pogotovo ako se radi o nekoj manjoj svoti. Neko mora da uzme neke pare, da bi kviz uopšte nastavio da postoji. A kada im ne odgovara, takmičari se lako sabotiraju. Pre kviza svi imaju testiranja, zna se ko je u kojoj oblasti dobar, a u kojoj ne i shodno tome se mogu krojiti pitanja po svačijoj meri. Tako da s te strane i nema potrebe da varaju. Skoro je bila jedna starija gospođa koja je imala poprilično dobar nivo znanja, a dobijala je pitanja iz njoj nepoznate ere. Sećam se da je jedno bilo definicija hipstera, a jedno je bilo šta znači reč "enkripcija". Pitanja koja su veoma laka za mlađe generacije i obrnuto proporcionalno teška za starije. A alibi "slučajnost, pitanja su nasumična" i sl. uvek završava posao i to je to. :)
Tu je i druga strana priče, baš u prošloj emisiji je bila još jedna starija gospođa, stjuardesa u penziji, koja je posedovala skromnu količinu znanja, a nju su bukvalno pustili da prođe dalje.

I još jedna stvar, kviz je inače Britanski - The Chase. Zemlje iz regiona su samo kupile licencu. Još uvek čekam dan da neko otkupi The Cube :vinjakrulz:

bice
29.10.2016, 00:29
Sto se tice potere, pratim skoro redovno, ali zaista sam u nekim situacijama pomislio da imaju unapred pitanja. Milica iritira, ali verujem da zna, pre svega zbog slagalice. Milinkovic dosta toga zna, i stvarno mi je bio sumnjiv nekoliko puta, ali dosta je puta objasnjavao sto je odgovorio tako. Kada bih ja bio u poteri, birao bih Urosa da bude tragac, zato sto bih jedino tu mogao da trazim neku sansu za neki dobitak, jer on ume da pogresi.

Jax Teller
29.10.2016, 00:42
Jao Cube je bogovski show program..

Nevjerovatno zanimljiv koncept.

Indigo
29.10.2016, 00:51
Meni jos gore kad mi daju objasnjenje, kao dete kad ukrade cokoladu iz ormana pa se pravda da su tu cokoladu oteli vanzemaljci kako bi spasili svoju rasu.

Oni publici obrazlazu svoje odgovore, kao u principu lagano je to I onda pukne jos deset informacija tacnih do detalja kao da je nauceno napamet.

Kviz je tako koncipiran da te uvek uhvate, sem u slucaju nekih izvanrednih takmicara kojima se poklope pitanja ili produkcija popusti malo kako ne bi bilo bas toliko providno.

miloolja
29.10.2016, 01:28
Nisma sigurna da vas baš razumem ... od objašenja koja vam deluju čudno i providno koje tragači daju na tačne odgovore, do toga da ako nekog ne poznajete-niste imali priliku da čujete koliko zna i šta sve zna, onda tu sigurno nisu čista posla. Meni baš ta njihova obrazloženja deluju uverljivo, jer često i ja znam odgovor, ali ne kao ono što bi rekli neki čista sreća lupila sam, već prosto to su podaci pothranjeni negde u "malom mozgu" i odgovor znate iako niste sigurni... paa je i obrazloženje moje smušeno.

Uroša "znam" iz raznih oblasti, pored umetničkih, pošto je čovek slikar i to mu je profesija (kretala sam se u tim krugovima, drugarica mi je slikarka), preko političkih (nekadašnji opozicionar, sada verovatno kao i većina apstinent) do sportskih, veliki je Zvezdaš... i svašta zna...slušala sam čoveka onoliko puta.
A Milorad, on je takav genijalac u svakom smislu da nemate predstavu i baš šteta što takve proizvoljne zaključke donosite, jer kod njega nema apsolutno nikakvih nelogičnosti. Inače ovog čoveka znam lično i za sve što tvrdim imam osnovu i ličnu potvrdu, a ne ono od ortakove sestre, pa stric od njenog muža ima prijatelja, e njegova baba živi baš tu pored jednog čoveka i on sve tačno zna. Jer u Srbiji svako zna nekog ko zna tamo nekog.. eto ja znam iz prve ruke. :)

Strano mi je to kao sve što je drugačije to sigurno nešto nije u redu. Ne ulazim u suštinu kviza, već pričam o osobama, ma koliko bilo povezano. Gledala sam kada je četvorka odnela lovu onako bez pardona i problema (jedna od takmičarki je bila domaćica i mama troje dece) i baš je Debeli (to je Milinkoviću ostao nadaimak dok je bio malo puniji) izgubio kao tragač, kao i kada je Uroš jedva sastavio 8-9 tačnih odgovora i to ako se ne varam u 2 vezane emisije... tako da ima ljudi koji mnogo znaju, a za njih malo ko čuo ili skoro niko, baš kao i mnogii "mali" ljudi oko nas, ali koji nemaju dovoljno hrabrosti da se prijave, strah od javnog nastupa ili su prosto introvertni.

Pored Žarka i Milice ne sećam se da sam videla samouverene i brze na odgovoru takmičare, ma koji kviz bio u pitanju, a to je jedan verovatno i najveći preduslov da se pobedi, pored znanja naravno. Sve drugo pada u vodu. A 95% njih nema tu brzinu, niti koncentraciju, ne radi im mozak brzo...ma koliko znali. Sigurna sam da u mnogim kvizovima ljudi koji su pokazali ne baš zavidno znanje, mada ima i te kakvih neznalica, da nismo imali prilike da vidimo njihovo pravo lice baš zbog odsustva sigurnosti, samouverenosti, njihove sporosti i ono što se često kaže... iz svoje fotelje i ispred TVa od kuće je mnogo lakše i skoro sve znam. Tako da nisu određeni i odabrani ljudi džabe na mestima na kojima bi trebalo da budu.

Vladan
29.10.2016, 01:40
The Chase je engleska licenca, oni prodaju licence po svijetu, RTS je samo emiter, ne daje nagrade, to obezbjedjuje vlasnik licence. Slusao sam Memedovica kad je gostovao kod Buksovaca, on kaze svi u RTSu zele da gosti uzmu pare. I nema sanse da imaju odgovore, postoji svakako neko ko pazi na te stvari, postoji zakon neki za kvizove od drzave do drzave, ali zato se traze kviz majstori da budu lovci. U srskoj verziji je samo jedan, ali i to ce se promijeniti u buducnosti vjerovatno. Uros je najranjiviji lovac i njemu se mogu uzeti pare najlakse. Sto je daleko od lakog naravno jer je covjek nevjerovatno svestran.

Memedovic je od 34. minuta

https://www.youtube.com/watch?v=s2MNrF69nuE

Jax Teller
29.10.2016, 01:45
Samo da se nadovezem, lovci-tragači su ljudi koji imaju ogromnog iskustva u kvizovima. Evo Hrvat Dean Kotiga je momak od 27-28 godina koji je ucestvovao od kvistoteke do milijunasa. Sada ucestvuje u prvenstvu pub kvizova, pa onda na individualnom nivou nacionalno i svjetsko prvenstvo. Autor je pitanja nekim drugim kvizovima i pri tome je lovac. Tacno se vidi da i kad mu dodje pitanje koje nije njegov fah logicki i sistemom eliminacije dodje do odgovora. Takvim ljudima kad date sistem sa tri ponuđena odgovora vrlo lako ce naci odgovor ako se iole razumije u tematiku.

miloolja
29.10.2016, 01:49
Naravno, inteligentoj, načitanoj i brzomislećoj osobi, i kada nije sigurna, odosno ne zna, nije teško da sistemom eliminacije dođe do odgovora, ne mora čak ni da poznaje nešto datu oblast.

Vladan
29.10.2016, 01:54
Još uvek čekam dan da neko otkupi The Cube :vinjakrulz:
Samo da to ne bude Pink :biggrin:

Najzanimljiviji kviz za mene, dok je postojao IQS.Life pogledao sam svaku emisiju koju su dali, mada je The Weakest Link najbolji ipak, BBC Prime je bio najbolji kolazni kablovski kanal ikad. Ali The Cube je nenormalno zanimljiv i izgleda toliko jednostavno, dok ne krene vrijeme i dok ti se ne oslade pare pa sve izgubis. I to ti se iz fotelje cini da je prelako, kako li je u kocki je pravo pitanje :D

Jax Teller
29.10.2016, 01:57
Dat će Bog pa neko nekad sa ovih prostora otkupi Kocku.

Već vidim učesnika ala Dragan Torbica kako rastura igricu, i automatski je gasi za sva vremena :vinjak:

miloolja
29.10.2016, 01:58
A kako znate da će neko otkupiti licencu za Kocku? Nešto se priča ili nagađate? Kviz je jako star, čudo da do sada niko nije već...ali kao po običaju kaskamo.

Vladan
29.10.2016, 02:01
Mislim da se nista ne prica, nego sve sto je popularno u svijetu vremenom dodje do nas, cekamo jednu deceniju ali dobijemo i mi, neko ce nekad i Kocku dovesti ovdje vjerovatno :D

Ali u ponedeljak ona bivsa stjuardesa, starija garda stvarno, ali zena nista znala nije:ne_znam:

miloolja
29.10.2016, 02:02
Nisam gledala.. a ko je bio tragač? :D

Vladan
29.10.2016, 02:04
Uros, izgubio je naravno, pala mu je koncentracija, iznervirao ga je Jovan ponovo kako sporo cita :biggrin: bas su ga Buksovci pitali za tu tenziju izmedju njega i Djurica, kaze Memedovic njemu je najmiliji Uros, ostali su drveni, ovaj je opusteniji i voli malo da ga provocira :D

miloolja
29.10.2016, 02:07
Jaoo kako se on iznervira kada mu ne ide.. ono što sam pominjala da je ladno izgubio u one dve, čini mi se vezane emisije i dao po 8-9 tačnih u vrh glave... kako se iznervirao, toliko da prosto više nije mogao/hteo da razmišlja, baš bio smešan.

Vladan
29.10.2016, 02:15
Na 13 je zakucao u ponedeljak cini mi se, poslednjih 20 sekundi nije htio da odgovara vise, bas je izdimio

colke995
29.10.2016, 04:39
Ovo dvoje ne poznajem, pa ne mogu da komentarisem. Ali ako Milinkovic zaista poseduje onakvo znanje, i zaista onako prenosi utakmice na Eurosportu, onda je ona kombinacija mastermind - teska budala.

Kako se zvao bese onaj kviz na pinku sto je bio? Nesto ujutru, rano popodne isao tipa, ali ne secam se.

notorious
29.10.2016, 06:22
Imaju odavno, ali po meni su ovi nasi tragaci jaci od njihovih. Bolje opste kulture i zanja. I to prilicno. Ali ne mogu da kazem nisu ni ovi njihovi losi.

Vjerovatno jesu jer su izabrani najbolji. U Hrvatskoj to baš i nije slučaj. Mirko Miočić se razbolio a najbolji kvizaš sa ovih prostora Robert Pauletić davno digao ruke od učestvovanja u kvizovima. Odgledao sam brojna kviz takmičenja i nikad boljeg takmičara od Roberta nisam vidio. Bukvalno se igrao s Mirkom i tim Kotigom (neko ga pomenuo) u svom zadnjem učešću. U nekadašnjoj Jugi izmakla mu je pobjeda u superfinalu Kviskoteke a ostao je upamćen kao pobjednik jednog ciklusa iako je tad imao 15 godina.

l1m4r
29.10.2016, 09:16
Ljudi Engleski tragači nisu bili realni šta su znali i pogađali. Plus kada krenu da daju objašnjenje usereš koliko ne znaš. Ova naša mi je dosadno mnoooogoo. :)

Sandugp
29.10.2016, 09:30
Ljudi morate prvo da skontate da su jedina teza pitanja u kvizu dok se takmicar bori da odbrani sumu koju je izabrao. Ali su tada ponudjena tri odgovora, tako da iskusnim igracima i ljudima sirokog znanja nije problem da dodju do tacnog odgovora. Jer odgovoriti tacno na pitanje kada su ti ponudjeni odgovori je duplo lakse nego kada nisu.
Dok kasnije u finalnom delu igre kada ih juri, moze da se pogodi nekoliko tezih pitanja, ali su znatno laksa od pitanja iz prve faze igre.

Noto, ja sada mogu dvojice opasnih likova iz srbije da se setim. A kada bih malo zakopao mislim da bi ih jos nasao. Ne znam kakva je situacija u Hrvatskoj, ali verujem da i tamo ima prejakih likova.

miloolja
29.10.2016, 09:32
Šta znam, nisam nikada ni jednog komentatora koji me nervira (a ima ih da se razumemo, ponekad toliko da me dovode u situaciju i mute da pritisnem, što je krajnja mera) smatrala da je budala, još teška budala, već prosto da čovek nije za taj posao, da bi neki drugi radio verovatno bolje. Niti sam ikada dovodila u vezu to da li je neko pametan i koliko zna ako se meni ne dopada ili imam neki osećaj, ubeđenje, percepciju da je loš u bilo kom smislu.

Unofficialpage
29.10.2016, 10:28
Realno i ne treba puno znati, što više znaš više se sekiraš. ::) A pogotovo iz medicine, dobro ako je tvoj fah ali ako nije pusti stručne ljude. :biggrin:

Ova je tema bila potrebna.

luka
29.10.2016, 10:42
Ljudi morate prvo da skontate da su jedina teza pitanja u kvizu dok se takmicar bori da odbrani sumu koju je izabrao. Ali su tada ponudjena tri odgovora, tako da iskusnim igracima i ljudima sirokog znanja nije problem da dodju do tacnog odgovora. Jer odgovoriti tacno na pitanje kada su ti ponudjeni odgovori je duplo lakse nego kada nisu.
Dok kasnije u finalnom delu igre kada ih juri, moze da se pogodi nekoliko tezih pitanja, ali su znatno laksa od pitanja iz prve faze igre.

Noto, ja sada mogu dvojice opasnih likova iz srbije da se setim. A kada bih malo zakopao mislim da bi ih jos nasao. Ne znam kakva je situacija u Hrvatskoj, ali verujem da i tamo ima prejakih likova.

Dosad je ova Potjera najbolji, najkompletniji, najpošteniji i na kraju krajeva što nije manje važno, najatraktivniji i najdinamičniji za gledatelje.
Pokriva se širok spektar, sve muljaže su svedene na minimum. Čak su i suigrači prisiljeni da navijaju da ih što više dođe u završni dio, za razliku od svojevremeno Najslabije karike, gdje su i najboljeg igrača znali izbaciti jer je bio prijatnja. Super je stvar što se može prevariti lovca, da ga navučeš sa lošijom igrom da ti da jedno 150 000 Kn za višu i onda odabereš.
Na HRT-u sad ima ovaj Dean Kotiga, koji je baš ono dokazani kvizaš, tu je ispekao zanat, a najlošiji je izgleda u sportu. Ima ona ženska Morana, ona je baš loša, zna se osramotit samo tako. I nekad je bio onaj famozni "joker zovi" iz milijunaša Mirko Miočić, al njega je mislim moždani zveknuo, pa su morali dovest ovog Krešimira Sučevića Međerala sa RTL nekog kviza. I on je isto kvizaš, te sam baš potražio rezultate tih njihovih međunarodnih kviz natjecanja i našao sam da čak ovaj Međeral ima bolje rezultate i plasmane od nadobudnog Kotige.

ognjen
29.10.2016, 16:47
Meni nije jasno kako to da ne vaze ista pravila u Potjeri i Poteri. Recimo u onoj zavrsnoj potjeri kada lovac odgovara na pitanja i ukoliko pogrijesi, na srpskoj verziji kviza bilo koji od preostalih takmicara moze da ponudi tacan odgovor dok na hrvatskoj verziji samo onaj takmicar koji je prvi po redu moze da kaze odgovor.

Dule Krtola
29.10.2016, 22:03
Alo posto se veceras sat vraca unazad nisam siguran pa da pitam.
Hoce li se na telefonima samo vratiti ili ja moram?
Moram ustati u 05h pa ne prespavam iliti ne ustanem ranije. Sta li je vec.

Avramovic
29.10.2016, 22:07
Alo posto se veceras sat vraca unazad nisam siguran pa da pitam.
Hoce li se na telefonima samo vratiti ili ja moram?
Moram ustati u 05h pa ne prespavam iliti ne ustanem ranije. Sta li je vec.

Ako ti je telefon u boji vratice sam. :D

Dule Krtola
29.10.2016, 22:18
Hvala Avrame :)

Vladan
29.10.2016, 22:20
Ne moze zakasnit' i to je najvaznije, mozes samo sat ranije da se probudis.

Dule Krtola
29.10.2016, 23:52
A boga mi zasto ustajem, bolje da mi se telefon ugasi.

Tarantula
30.10.2016, 00:25
Gdje je i šta radi Jonathan Zebina?

Jax Teller
30.10.2016, 01:04
Gdje se njega sjeti bokte?

Zadnje sto se sjecam o njemu je kad mu onaj navijač zvizne šamarčinu. Doduše, ostalo sam se natjero da zaboravim.

p4p1
30.10.2016, 01:34
Jedan od najomraženijih likova iz detinjstva :vinjakrulz:

Урош94
30.10.2016, 01:39
Буфон, Зебина, Ковач, Бумсонг, Кијелини, Кристијано Занети, Каморанези, Недвед, Дел Пјеро, Бугарин (Залајета) и Трезеге. Пес 6 екипа Јувентуса из Серије Б са којом доминирам и дан данас.

Jax Teller
30.10.2016, 01:47
Jel ono Legrotalje bio junfer dok se nije ozenio, vjera ovo ono?

Урош94
30.10.2016, 02:12
:гугла значење речи јунфер:

Немам појма тебра, први пут сад чујем. Ево, на викију пише да је јако религиозан, Библија му омиљена књига и жестоко се противи хомосексуалности. :D

Jax Teller
30.10.2016, 02:21
Bila je ta prica kao u brak ušao čist, a oženio se s 25-26... haj mu ga znaj, ako jeste svaka cast karakter je..

Ps. Ipak je ovo al opet nije mu bilo lako :vinjak:
http://catholicexchange.com/one-who-is-unable-to-live-without-sex-in-the-end-becomes-a-slave-italian-soccer-superstar

l1m4r
30.10.2016, 22:08
Imamo forumasa VladimiraJEGERA! :biggrin:

Gangaro, ovaj udara na nas Vinjaklije :D

Vladan
31.10.2016, 00:07
Ко би рекао да ћемо открити Акијеву слабост, то је вјеровали или не ћирилица. Тако да, пређимо сви на ћирилицу :biggrin:

miloolja
31.10.2016, 00:26
Шалиш се?

tt

maliajnstajn
31.10.2016, 00:28
Treba mi duze da je procitam, a to me nervira, stoga ja to sve preskacem, ni ne citam, al eto potrudio sam se sada. :cf:

Al ne daj boze da se zareda 5 duzih rijeci zaredom, pa trebalo bi mi 10 minuta za jedan post.:D

miloolja
31.10.2016, 00:32
Аки, шокирана сам, не знам шта да ти кажем. Па зар ти толико свестран да се мучиш са овим тако једноставним писмом?

tt

maliajnstajn
31.10.2016, 00:35
Ja sam mrzio cirilicu u skoli, jer smo nakon 3 godine ucenja jednog pisma, naglo otkrili jos jedno pismo koje se koristi u jednom djelu svijeta i mi ga MORAMO nauciti. Kljucna rijec je MORATI.

Ako me neko tjera na nesto, show. Tjelo mi se bori protiv toga, cak iako zna da ce mi koristiti.

61563
31.10.2016, 00:55
Nema dalje kraj...neki recimo stranac koji ne zna,kako izgleda cirilica ,citajuci ajnstajna,pomislio bi da je rec o kineskom

maliajnstajn
31.10.2016, 00:57
Bilo je pitanje kada ce onaj koji konstantno halucinira opet mene da spomene.:cf:

Победа
31.10.2016, 00:59
Evo ga, to je to, ajmo fiksni sada jedan konstruktivan odgovor.

61563
31.10.2016, 01:10
Ma gde bre ja mislio da nije toliko,al pogle sta napisa covek o cirilici i latinici,pa brate to mi nismo ni ucili to se podrazumevalo da svi vec znaju,ne pismo nego da citaju,on je saznao prvi put za cirilicu sa 10 godina da postoji u jednom delu sveta.

Al i ja budala sta se cudim covek se predstavio kao ekonomski,i marketinski mag a nije cuo za Miskovica,(neki levat kog je morao da gugla)

Nema potrebe...dosta je,i neko je vec napisao kad god nema odgovor ni u jednoj temi,on svima napise da haluciniraju,verovatno ne zna ni sta znaci halucinirati i kad se javljaju te stvari i da time vredja,al njemu je ionako sve dozvoljeno on sme i da se reklamira kroz blog,bez da se opomene, on je nas Sead Foco

maliajnstajn
31.10.2016, 01:17
Molim vas moze li neko da me upozori sto sam okacio link bloga (vrste medija), na kojem nema reklama, samim time je non-profit. Molim vas, upozorite me, krsim krhka osjecanja pojedinaca.

61563
31.10.2016, 01:34
Hoces da kazes da blog nije reklama,pa ti reklamiras sebe ,svoje usluge,kao marketing savetodavac i na taj nacin mozes ostvariti profit.Kao i svaka druga reklama koja stoji moze da donese profit,koliko znam da ne smeju ni sopstveni sajtovi da se kace koji isto nemaju reklame ,al nema veze.

Bilo ko da pise blog o necemu astrolgija,kladionica, bilo koji saveti su cista reklama,a i sam ulazak i klik na link daje ti pogodnosti u razvoju istog.

Koliko vidim sad si halucinacije preskocio, sto se mene tice mozes da mi pises non stop,ali ti si taj koji je kmecao posle upozorenja uzimao me u usta,vredjao ne ja i spominjao cak i dok nisam bio na forumu,znamo svi kako se zavrsilo, a da se ja pitam ja bih ukinuo banove bilo bi postenije.

Lord Gangarić
31.10.2016, 02:40
GDE SI BRE FIKSNI LEGENDO :biggrin: Aaaa sutra čim ustanem slavim povratak našeg brata :vinjakrulz:

Imamo forumasa VladimiraJEGERA! :biggrin:

Gangaro, ovaj udara na nas Vinjaklije :D

И он мученик кренуо мотком на Русију , еее синовац :vinjak:

Powerslave
31.10.2016, 04:31
Sinoc sam imao prilike da popricam sa covjekom koji godisnje zardi 4-6 miliona dolara.. Pricali smo dobrih sat vremena o njegovom biznisu i o tome kako on pristupa svom poslu(bavi se prodajom camaca, jahti, glisera... a ima i dva velika parobroda za turisticka krstarenja jezererom sa odlicnim programom... plus sto drzi i restoran na obali jezera i ima dosta zemlje, tj placeva u ovom regionu).

S obzirom da je sve to sam stvorio i na tome mu svaka cast, ali... Pri kraju razgovora sam htio da mu zavalim samarcinu :D Kakva je to svinja od covjeka.. tako arogantnu i sebicnu osobu u zivotu vidio nisam. Fino je isao taj razgovor dok se nije u medjuvremenu nasmrkao kao stoka... e onda je poceo, pa sam mogao da vidim koliko je izopacen. Samo ponavlja "sell, sell, sell!!" "money!money money!" i posle svake recenice zapjeni i vikne "I win". Cak mi je i dao vizit kartu i rekao da dodjem kod njega u kancelariju u 9:30 sjutra ujutro... Smucilo mi se bilo da ga vise slusam pa sam se vratio iza sanka da ga skinem sa vrata. Ni 20 minuta kasnije je platio pivo sa 5$ i vikao na sankericu da mu vrati kusur i pokusavao da je ubijedi da joj je dao 20$... i onda krenula svinja da vrijedja i psuje. Na kraju mu nisu pomogli ti milioni da mu bude udobnije kad se prizemljio na asfalt ispred lokala... kao kad izbacis onu veliku kesu smeca.

Kakva je to krvicka zelja za parama, to nikad vidio nisam. Pun kompleksa... I jos mi je i sam rekao tipa "sta ja radim ovdje veceras? Nijedna od ovih djevojaka u nutra nema pojma ko sam ja i sta ja radim..." i onda kaze "Look at me, I'm an old,fat piece of shit!" I to jos vice na mene dok to izgovara...

Na kraju je eto i dobio tretman koji bi mu bio koristan svakodnevno, da se malo prizemlji medju "smrtnicima".

Nevjerovatan tip. Ko zna kakvih sve slucajeva ima medju tim milionerima i bilionerima... vjerovatno ima ovakvih koliko oces.

Morao sam ovo da pomenem, jer me prosto fascinirao tom ludackom zavisnoscu o novcu.

Sent from my Samsung GALAXY S5.

Vladan
31.10.2016, 09:36
Штета што то волшебно искуство ниси подијелио ћириличним писмом.

Аки ликес тхис

Lord Gangarić
31.10.2016, 14:24
Ја сам прочитао овај први пасус човек који зарађује 4,5 милиона јахте лудила и нешто размишљам гарант пише о Акију ал видиш није :D

Vladan
31.10.2016, 21:02
Gazi zena, ali je iritantna nevjerovanto.

Lord Gangarić
31.10.2016, 21:05
Gazi zena, ali je iritantna nevjerovanto.

Не разумем ово писмо .

Vladan
31.10.2016, 21:08
Ок, прелазим на ћирилицу за стално. Све за Акија:biggrin:

maliajnstajn
31.10.2016, 21:11
Dzaba vam.:cf:

l1m4r
31.10.2016, 21:12
Требамо да нервирамо Акија!?

Па што раније нисте рекли јбт :Д Само ћирилица бајо мој!

Lord Gangarić
31.10.2016, 21:13
Ми га само едукујемо :D ЛОНГ ЛИВ ТРАМП !

maliajnstajn
31.10.2016, 21:18
Ljudi boziji, ja znam cirilicu citati, samo je sporije citam, i moram duze rijeci slogovati. Inace citam latinicu prebrzo, pa me nervira sto ne mogu i cirilicu tako brzo da citam. Preglupo vam je to, al eto, zabavite se, dosadit ce vam.

Vladan
31.10.2016, 21:20
Али не заборавите да Аки зна ћирилицу, мало спорије али зна. Оно у чему се Аки слабије сналази су дуге ријечи на ћирилици.

Тако да покушајте да не користитње баш дуге ријечи типа подразумијевано, дискриминација, високошколци и демотивирајуће, то га изнервира и онда одустаје он читања.

АКи, ђе су млади ту шала шалу стиже. Ти барем то најбоље знаш.

l1m4r
31.10.2016, 21:20
Ali kako to sporije citas!?

Ali bez zajebancije?! To mi nije jasno. Mislim svi dokumenti na poslu su na latinici osim mog potpisa :D

Ne kapiram sto imas problema u citanju, meni je to kao da citas nesto na engleskom. Navika neka..

Sandugp
31.10.2016, 21:21
Ostacu na latinici Akisa, cisto da ti pruzim podrsku, da ne budes sam protiv svih.

Mali je lik nevidjeni, kada bi samo znao da to radim jedino zato sto me mrzi da menjam na cirilicu hehehehe
:biggrin:

maliajnstajn
31.10.2016, 21:21
Aki ima vrlo jednostavno rijesenje za dugacke rijeci i dugacke postove.

Nece ih citati. Aki ima pametnijeg posla nego trositi minut na citanje posta koji cita za 7 sekundi.:cf:

Vladan
31.10.2016, 21:23
Мени је ћирилица потпуно неприродна на интернету и на раду на компјутеру уопште, а потпуно природна у свакодневном ручном писању:biggrin:

maliajnstajn
31.10.2016, 21:26
Ja se nisam nikada potrudio da mi bude druga priroda cirilica, odnosno kada je bila knjiga samo na cirilici da se procita, nisam je procitao, bolio me kurac. Nisam imao vremena za toga. Zadnji puta sam neki duzi tekst na cirilici procitao prije, pa ima sigurno 10 godina, a zadnji put sam pisao isto tada, prije 10 ak godina.

Jednostavno, ne koristim je, ne citam tekstove i ne pisem.

Niste vi jedini koji se meni cude, ali ja sam prosto ljen da ucim stvari od kojih cu jako malo ili nikako koristi imati.

Vladan
31.10.2016, 21:27
Ali kako to sporije citas!?

Ali bez zajebancije?! To mi nije jasno. Mislim svi dokumenti na poslu su na latinici osim mog potpisa :D

Ne kapiram sto imas problema u citanju, meni je to kao da citas nesto na engleskom. Navika neka..

Па једноставно је, нису прво учили ћирилицу као ми, некад су је у Хрватској сви знали, не уче је сигурно 20 година и не можеш очекивати да је сад неко ко има 15-25 година из Хрватске уопште зна. Вјерујем да је слична ситуација у барем једном дијелу БиХ. Можда није толико дуг временски период у питању једино.

Јбг стари, ти си у први учио само ћирилицу, по два слова, сјећаш се пјесме шта би било да не бјеше Вука, сва учила била на ћирилици до четвртог мешчини, а у други си учио латиницу, нормално да ти је природно и да немаш никакав проблем код читања оба писма.

Lord Gangarić
31.10.2016, 21:28
Немој тако Акиша , мејк ћирилица грејт аген :vinjak:

l1m4r
31.10.2016, 21:29
Prvi razred cirilica, drugi latinica. :biggrin:

Jedino sto mnogo ruzno pisem, a stampanu latinicu ne znam da li sam 5x koristio :D.

Lord Gangarić
31.10.2016, 21:32
Ја сам мрзео писану латиницу , брате још имао неку учитељицу смарала жена да то буде лепо као да оне ручне књиге пишем за манастире :D

Rossonero
31.10.2016, 21:35
Ne ljutite mi Akija! Vracajte se na latinicu.

Sent from my Samsung using Tapatalk

Vladan
31.10.2016, 21:36
Ја уопште не знам како било ко пише штампаним словима, брзина пужа. Мени се ништа не може прочитати али барем брзо пишем и углавном писаном ћирилицом :biggrin:

maliajnstajn
31.10.2016, 21:36
Vas su peglali s latinicom, mene su peglali s cirilicom.

Ajde da se usaglasimo, da pisemo cirilicom svi i to ce biti divno.:D

Lord Gangarić
31.10.2016, 21:38

Ако инсистираш у реду послушаћемо те хаха :biggrin: :vinjak:

Velikiajnstajn
31.10.2016, 21:38
Ja je čitam savrseno Vladane, da znas da tvoje provale podjednako dozivljavam na oba pisma. :biggrin:

Vladan
31.10.2016, 21:39

Па и не баш, први ћирилица, други латиница, тамо од четвртог - петог се искристалише (iskristalise) pola одјељења пише ћирилицом, пола латиницом и то је то отприлике :D

maliajnstajn
31.10.2016, 21:39
Ако инсистираш у реду послушаћемо те хаха :biggrin: :vinjak:

Steta samo sto ja nemam tastaturu za cirilice, a ni jezik instaliran na kompu.:cf:

Sandugp
31.10.2016, 21:40
Steta samo sto ja nemam tastaturu za cirilice, a ni jezik instaliran na kompu.:cf:

Jezik je najmanji problem, a na tastaturu se naviknes vremenom, prilagodis ovoj latinicnoj, samo ti treba koji minut da popamtis gde je koje slovo :cool:
Osim ako ti je i to problem?

Vladan
31.10.2016, 21:41
Лако ти је то Аки, послаћу ти ја туторијал на ћирилици.

Ко би рекао да је ћирилица твој криптонит. Ко би рекао да имаш слабост уопште. Шта ти је живот.

Lord Gangarić
31.10.2016, 21:41

А јбг нема то у Мекбуку и Ајфону :D

bice
31.10.2016, 21:42
Ja na faxu imam profesora koji trazi da se kolokvijumi i seminarski radovi pisu iskljucivo CIRILICOM. Kaze da je to nase pismo i da on ne zeli da vidi da neko pise latinicom kod njega na kolokvijumu. Jedan lik je prosle godine pisao na latinici( nije isao na predavanja pa nije ni znao, a pri tome se nije ni raspitao), i ovaj nije hteo da mu pregleda haha :biggrin::biggrin:
Isto tako imamo i jednog lika iz Libije koji ide sa nama na fax, i on je pre kolokvijuma morao da mu trazi da mu kolokvijum bude na latinici, i ovaj mu izasao u susret :D :biggrin:

Sto se mene tice, ja iskljucivo pisem pisanom cirilicom, navikao sam, a latinicu koristim samo na netu :D

l1m4r
31.10.2016, 21:42
Инсталирај!

Па да видимо како пишеш ?! :biggrin:

Sandugp
31.10.2016, 21:43
Видиш, када сам и сам то урадио, чисто да ти покажем како се брзо прешалта :biggrin:

l1m4r
31.10.2016, 21:44
Браво Душане... :cool:

Sandugp
31.10.2016, 21:45
Нема Акише, изгледа тражи ћирилично писмо :D

maliajnstajn
Samo vi uzivajte, neko ima da pise i za posao stvari:cf:

l1m4r
Ма не зна да убаци на комп.

Сад ће да тражи помоћ:D

Vladan
31.10.2016, 21:46
Ако ако се не прешалташ Фиксни је побиједио. Немој то да дозволиш.

Vladan
31.10.2016, 21:46
Аки гарант копира наше постове, оде на гт и онда преведе на енглески.

maliajnstajn
31.10.2016, 21:47
Koliko god mrzim da gubim, eto mu pobjeda, samo novembra, osmog, on nas nazalost napusta.

Razmislit cu da li cu mu oprostiti opkladu.:cf:

Sandugp
31.10.2016, 21:48
Ни случајно то да дозволиш!!!
Саће и брат Фиксоња, да дотрчи, па да крене да товари! (а можда и бан попије :biggrin:)

Vladan
31.10.2016, 21:49
Велики је Аки, свашта за њега може да се каже, али да је фер плеј нико не може да оспори. Фиксни не би опростио опкладу, али Аки би. Великан.

l1m4r
31.10.2016, 21:50
Штета што бан не може да се пије као вињачина...

Sandugp
31.10.2016, 21:51
Ако добијеш опкладу Акиша, опростићеш му? Лепо од тебе, нема шта. Али нисам нешто видео да хоћеш, само да размишљаш о томе. Потврди!

Avramovic
31.10.2016, 21:51
Neko rek'o vinjak?!

Vladan
31.10.2016, 21:52
Па неће он то отворено сад рећи, али знајући га мислим да нема дилеме.

Sandugp
31.10.2016, 21:53
Колико ме је јебао овај знак питања док га нисам пронашао :biggrin:
Шифт+она цртица поред плуса ?????????

Vladan
31.10.2016, 21:54
Ја се код знакова интерпункције вратим на енг таст :ha:

Lord Aleksoni
31.10.2016, 21:55
Који сте ви лудаци хахаха :D

Sandugp
31.10.2016, 21:58
Ја се код знакова интерпункције вратим на енг таст :ha:

Паметно, брже .... Али мене копкало, па реко наћи ћу те, макар те тражио целу ноћ!

Vladan
31.10.2016, 21:59
Ма лакше ти је чак да укуцаш знак питања у гуглу и прекопираш:biggrin:

Аки пише пост на ћирилици очигледно, неће тај дозволити да Фиксни добије трика нема.

maliajnstajn
31.10.2016, 22:00
Јебла вас цирилица.:cf:

Vladan
31.10.2016, 22:02
Ха, ин јор фејс Фиксни!

Lord Gangarić
31.10.2016, 22:03
Јебла вас цирилица.:cf:

Ћирилица брате хахаха

Vladan
31.10.2016, 22:03
Хахахахаахахахахах :hah:

Грешка у куцању, ништа страшно. Поента је ту у сваком случају, Аки не губи.

maliajnstajn
31.10.2016, 22:06
Nemam jebiga ja afrikate na tastaturi.:D

Pogledaj blog, nigdje ni jednog afrikata :cf:

Sad ce fiksni rec da se reklamiram, da ubirem profit na savjetovanju Gangare kako da manje pije vinjaka, a vise ga prodaje.:cf:

p4p1
31.10.2016, 22:06
Ја сам мрзео писану латиницу , брате још имао неку учитељицу смарала жена да то буде лепо као да оне ручне књиге пишем за манастире :D

Isto, uvek mi je mrska bila. Nisam je koristio od osnovne, čisto sumnjam da bih znao da je pišem uopšte sad. :D Pisano uvek ćirilica, ali kad pišem štampana uvek latinicu koristim.

A zadnjih par meseci sam i tastaturu prebacio na latiničnu, i meni je trebalo neko vreme da pohvatam znakove interpunkcije. :D

EDIT: Hahaha pa nemam ih ni ja Aki, trebaš ih pronaći na tastaturi. :biggrin:

Sandugp
31.10.2016, 22:13
Браво Акиша, браво мачко!!!
За почетак није лоше.

61563
Evo ne moze bez mene pa dal je moguce...

Vladan
Реално барем ти требају три мјесеца да научиш да пишеш ћирилицом. Аки за мање од дана научио.

Sandugp
31.10.2016, 22:14
Ово ти се не важи фиксоњо. Мораш ћирилицом...

61563
31.10.2016, 22:16
Ja ti ne branim da se reklamiras da dajes savete ako ima nekog ko ih zeli,samo ti kazem ja sad kad bih okacio ovde linkove blogova,skuplja bih lisce na BB

Lord Gangarić
31.10.2016, 22:17
Ево и брата Фиксног :biggrin: Чекајте идем по пилетину и вињак

61563
31.10.2016, 22:18
Ma nema sanse i ovako mu dugo treba da skapira sta sam napisao, sa cirilicom bih ja iskucao 10 postova ,a kad vidim ko je otvorio temu znam kako bi se zavrsilo

maliajnstajn
31.10.2016, 22:20
Prebaci slobodno na cirilicu, imat cu izgovor da te ne citam.:cf:

Vladan
31.10.2016, 22:21
Ja ti ne branim da se reklamiras da dajes savete ako ima nekog ko ih zeli,samo ti kazem ja sad kad bih okacio ovde linkove blogova,skuplja bih lisce na BB

Па не би, качимо овђе чак и торенте, проблем је само кад неко долази искључиво због рекламирања. Аки ту већ неко пише вријеме прије него је окачио линк на форуму, мени је слао на пм много прије него што је постовао на форуму пошто причамо о УС изборима, и не вјерујем да има мотив рекламирања. Слободно и ти окачи такве ствари, није проблем. Зна се шта је класично рекламирање и то доводи до бана, није спорно. Али прво иде упозорење свакако.

Lord Gangarić
31.10.2016, 22:22
Немој тако Аки сви знамо да не би одолео да прочиташ пост :):vinjak:

61563
31.10.2016, 22:22
Ma ne mozes ti bez mene,da krenem kineskim naucio bih samo da uspostavis kontakt

Vladan
31.10.2016, 22:24
Научиће Фиксни Акија ћирилицу боље него било који учитељ.

maliajnstajn
31.10.2016, 22:24
Ja trenutno imam oko 1.2 k prosjecno klikova po clanku. Ne treba mi 27 klikova sa ovog foruma toliko, posebno, ako se ispostavi da sam bio u pravu, a hoce, onda imam poprilicnog keca u rukavu da pregovaram sa mnogo vecim media outletima, da radim ono pravo reklamiranje.

Vladan
31.10.2016, 22:25
Има ли ту кликова ботова или су сви регуларни?

Lord Gangarić
31.10.2016, 22:26
Хоћеш изрекламирати брату твом Гангари кафић мало :D ?

maliajnstajn
31.10.2016, 22:26
Има ли ту кликова ботова или су сви регуларни?

Regularni su svi.

Vladan
31.10.2016, 22:27
Како би било супер кул кад би и Фиксни имао блог и да највише кликова имате један од другог.

maliajnstajn
31.10.2016, 22:28
Хоћеш изрекламирати брату твом Гангари кафић мало :D ?

Evo, kad budem imao 10k klikova iz Srbije redovno, gurnut cu ti review kafica na blog. Hipnotisat cemo ljude, da se kod tebe prodaje magicni vinjak :D

61563
31.10.2016, 22:31
Па не би, качимо овђе чак и торенте, проблем је само кад неко долази искључиво због рекламирања. Аки ту већ неко пише вријеме прије него је окачио линк на форуму, мени је слао на пм много прије него што је постовао на форуму пошто причамо о УС изборима, и не вјерујем да има мотив рекламирања. Слободно и ти окачи такве ствари, није проблем. Зна се шта је класично рекламирање и то доводи до бана, није спорно. Али прво иде упозорење свакако.

Ok,mislim i tweeter,imdb je na neki nacin reklamiranje ili vesti iz novina sa drugih sajtova,mislim da pise da ne sme u pravilima

Mislim tu je tanka granica oko svega toga al ,vidjao sam ovde da neki okace svoj sajt,blog i odmah se banuju i onda vidim ajnstajnov bez upozorenje,u sustini meni je svejedno samo mi je bilo cudno,a ja sam video negde taj njegov blog odavano nevezano za ovu novu temu oko izbora nesto tipa pruza konsalting usluge meni bilo smesno

Ovo oko hipznoze mu je neka nova tema , nisam ni citao samo sam otvorio naslov

Lord Aleksoni
31.10.2016, 22:33
Урадио би Аки све за друга Гангару али ипак мора имати неки услов, ипак је Аки бизнисмен :cool:

Lord Gangarić
31.10.2016, 22:34
Не могу да грешим душу али не треба Аки да се дира због тог блога , дечко је овде на форуму дуго и добро почео је тај пројекат што да нам не покаже. Ти други људи буквално направе налог и рокну један пост са линком и зато добијају банове :vinjak:

maliajnstajn
31.10.2016, 22:35
Урадио би Аки све за друга Гангару али ипак мора имати неки услов, ипак је Аки бизнисмен :cool:

Pametan covjek:cool:

Cijena, sitnica, ja sam skroman covjek: Uvjeravanje ostatka foruma, da ja bih cijenio da se pise latinicom.:biggrin:

Ha, look what I did there?:biggrin:

61563
31.10.2016, 22:36
Pa cekaj neces da mu uradis reklamu za kafic,ja ne verujem 10k klikova i to Srbije mora,kakav si to covek auuu

Lord Gangarić
31.10.2016, 22:37
Pa cekaj neces da mu uradis reklamu za kafic,ja ne verujem 10k klikova i to Srbije mora,kakav si to covek auuu

Добро ми није тражио 10к кликова из Шапца :D

maliajnstajn
31.10.2016, 22:38

Covjek koji zna sta je marketing.

Sta ce njemu reklama za kafic, kada samo 1k otvara i to podjeljeno na Balkansko podrucije.

Kada razmisljas o tome da imas 10k potencijalnih ljudi koji skoknu u auto i dodju do Gangare na magicni vinjak bez problema, onda skontas da ovo sto ja pricam ima smisla.

Neka, ja sam naucio ovo iz udzbenika, nikad nisam radio kampanje.:cf:

61563
31.10.2016, 22:41
Не могу да грешим душу али не треба Аки да се дира због тог блога , дечко је овде на форуму дуго и добро почео је тај пројекат што да нам не покаже. Ти други људи буквално направе налог и рокну један пост са линком и зато добијају банове :vinjak:

Ma ok ne kazem ja da treba al i neki drugi likovi koji su obilazili Banovce ovih dana nisu bas morali
Al nebi ja njega uopste banovao nizasta,mozda samo za elementarno nepoznavnje fudbala

61563
31.10.2016, 22:45
Ma dok ti blog ne dodje na prvih deset stranica gugla,(kad se spomene marketing) bez optimizacije i slicno,nego na ime Sead Foco veliki marketinski strucnjak nista dotle

Indigo
31.10.2016, 22:49
Како би било супер кул кад би и Фиксни имао блог и да највише кликова имате један од другог.

Fiksni vec ima super blog ' Yellow pages"
Ima tu dosta prostora za saradnju sa Akijem.

61563
31.10.2016, 22:49
Covjek koji zna sta je marketing.

Sta ce njemu reklama za kafic, kada samo 1k otvara i to podjeljeno na Balkansko podrucije.

Kada razmisljas o tome da imas 10k potencijalnih ljudi koji skoknu u auto i dodju do Gangare na magicni vinjak bez problema, onda skontas da ovo sto ja pricam ima smisla.

Neka, ja sam naucio ovo iz udzbenika, nikad nisam radio kampanje.:cf:

Pa daj uradi ti njemu marketing za kafic da ga izreklamiramo,evo Vladan nek nekako proturi i da blinka na sajtu SK

Sto moras da ga ucenjujes sa klikovima

Reci ime Gangara,kafica e da i koja ti je cena za jednu dobru tromesecenu kampanju

Lord Aleksoni
31.10.2016, 22:50
Al nebi ja njega uopste banovao nizasta,mozda samo za elementarno nepoznavnje fudbala

http://i.imgur.com/l6VhRi4.jpg

:biggrin:

Vladan
31.10.2016, 22:51
Уопште ме неће изненадити ако умјесто Тонус хљеба Сеад Фочо упадне на то мјесто на СК.

maliajnstajn
31.10.2016, 22:52
Уопште ме неће изненадити ако умјесто Тонус хљеба Сеад Фочо упадне на то мјесто на СК.

TV reklame ne funkcionisu vise.:cf:

61563
31.10.2016, 22:54

Jel a ovi svi budale sto bacaju milione...bas jeftino za vreme finala NFl

Pa brate onaj mentol sto jase konja unazad i sto se dernja sad snaga,je samo zbog debilnosti reklame naterao ljude da kupe dezodorans, koji neverujem da bi pogledali da nije njega i reklame na TV

Indigo
31.10.2016, 22:59

Kako ne funkcionisu, znam brate bar kod od Tonus hleba :D Kod starijih ljudi kao sto je Vlatko jos uvek se poruka najlakse prenosi putem televizije :biggrin: Moj Ujak sa 45 godina koristi Nokiu 33/10, gleda dnevnik, Pinkove zvezde I mrzi racunare cak ni liniju nema nego slusa neki dzepni radio aj ti njemu prenesi poruku.

maliajnstajn
31.10.2016, 23:01
Jel a ovi svi budale sto bacaju milione...bas jeftino za vreme finala NFl

Da bi imao super bowl 30 sekundi moras da platis oko 100m reklama u proteklih godinu dana. Trenutno se Fortune 500 kompanije trose oko 700milijardi dolara na reklamiranje na TV-u, koje inace niko ne gleda.

Evo reci mi kada si zadnji put gledao reklame na poluvremenu fudbalske tekme, ili si gledao u telefon ili si bio u toaletu, ili u kuhinji ili si gledao u monitor. Radio si sve, osim gledao reklame. E zato one ne funkcionisu, jer niko ne obraca paznju na njih.

A super bowl je zapravo kul, zato sto se napravio taj hajp oko reklama i to je veca atrakcija nego sam fudbal. I tih 30 sekundi kosta ja mislim 30m, sto je apsolutno apsurdno da se plati.

Indigo, mi smo zaostala nacija, koja jos uvijek ne zna sta znaci e-commerce. Tako da, mi nismo reprezent podataka. U Americi sada imas demografiju 40-60god, koja koristi Instagram, jer je kul i njihovi djeca i unuci to koriste.

Vladan
31.10.2016, 23:01
Kako ne funkcionisu, znam brate bar kod od Tonus hleba :D Kod starijih ljudi kao sto je Vlatko jos uvek se poruka najlakse prenosi putem televizije :biggrin: Moj Ujak sa 45 godina koristi Nokiu 33/10, gleda dnevnik, Pinkove zvezde I mrzi racunare cak ni liniju nema nego slusa radio aj ti njemu prenesi poruku.

Мени поруке доноси голуб писмоноша, вјероватно и твом ујаку.

61563
31.10.2016, 23:02
Kako ne funkcionisu, znam brate bar kod od Tonus hleba :D Kod starijih ljudi kao sto je Vlatko jos uvek se poruka najlakse prenosi putem televizije :biggrin: Moj Ujak sa 45 godina koristi Nokiu 33/10, gleda dnevnik, Pinkove zvezde I mrzi racunare cak ni liniju nema nego slusa radio aj ti njemu prenesi poruku.

Ma ajnstajn je vizionar verovatno je mislio na 2100g

sve tacno sto si rekao,pa samo kad vidis koliko traju reklamni blokovi sve jasno,kod nas pogotovo,sto se tice starijih,ma i u svetu se pice reklame gledaj NBA,pa ubise sa pivom i kolima,na tajmovima

61563
31.10.2016, 23:07
Da bi imao super bowl 30 sekundi moras da platis oko 100m reklama u proteklih godinu dana. Trenutno se Fortune 500 kompanije trose oko 700milijardi dolara na reklamiranje na TV-u, koje inace niko ne gleda.

Evo reci mi kada si zadnji put gledao reklame na poluvremenu fudbalske tekme, ili si gledao u telefon ili si bio u toaletu, ili u kuhinji ili si gledao u monitor. Radio si sve, osim gledao reklame. E zato one ne funkcionisu, jer niko ne obraca paznju na njih.

A super bowl je zapravo kul, zato sto se napravio taj hajp oko reklama i to je veca atrakcija nego sam fudbal. I tih 30 sekundi kosta ja mislim 30m, sto je apsolutno apsurdno da se plati.

Indigo, mi smo zaostala nacija, koja jos uvijek ne zna sta znaci e-commerce. Tako da, mi nismo reprezent podataka. U Americi sada imas demografiju 40-60god, koja koristi Instagram, jer je kul i njihovi djeca i unuci to koriste.

Napisah ti dole ide NBA ,svaka 2 minuta odmora idu reklame pivo,hrana,kola najvise

Nije bitno sta ja radim bitna je vecina,a cim ima toliko reklama znaci da im donose profit,a pogotovo,recimo na tenisu,i basketu kad je minipauza,ni ja ne menjam kanal i ostane mi uglavi,dal tonus,sssnaga ili africka sljiva

maliajnstajn
31.10.2016, 23:08
Napisah ti dole ide NBA ,svaka 2 minuta odmora idu reklame pivo,hrana,kola najvise

Nije bitno sta ja radim bitna je vecina,a cim ima toliko reklama znaci da im donose profit,a pogotovo,recimo na tenisu,i basketu kad je minipauza,ni ja ne menjam kanal i ostane mi uglavi,dal tonus,sssnaga ili africka sljiva

I koliko si puta kupio, barem jedan od ovih proizvoda?

Vladan
31.10.2016, 23:09
Афричку шљиву и ако јесте неће признати.

maliajnstajn
31.10.2016, 23:10
Афричку шљиву и ако јесте неће признати.

Ne mora mi reci koji je kupio, samo da li je kupio i da li je kupio zbog reklame.

A ja barem znam, ako mi ikad bude trebalo, prije cu kupiti viagru, nego africku sljivu, cisto zbog kredibiliteta.:cf:

Vladan
31.10.2016, 23:12
Добро Аки ти имаш за маркирано, ти си финансијски маг, шта обични смртници да раде? Удри по ципирипи крему, синалко коли и афричкој шљиви.

61563
31.10.2016, 23:13
I koliko si puta kupio, barem jedan od ovih proizvoda?

Opet ti kazem nisam ja poenta mene reklama nikad nece naterati,ni na tv ni bilo gde da nesto kupim

Pricam ti o vecini a licno sam dobio dva puta taj dezodorans i ne svidja mi se

Al ne verujem da KFC,Mc razna piva i kola,banke da bi se toliko reklamirale da nemaju profit

Uostalom pogledaj dresove i reklame oko stadiona oces da kazes da je to samo za ljude koji dodju na stadion,a ne TV gledaoce

Indigo
31.10.2016, 23:14

Sve ja to kapiram, ali nase podneblje je takve da inovacije koje su normalna stvar ba zapadu se tesko prihvataju.
Kod nas se zna
- bitno da se radi nesto
- gledaj dnevnik
- gledaj tursku seriju
- oderi 5 piva posle rucka
- u kafanu kod gangare da se raspravlja o politici
- ponovo posao

A preostalo vreme se provede gledajuci lose reklame I razmisljajuci kako bi ti dobro dosao nutribulet i da li je ta Maja Volk bila dobra riba pre 40 godina kad je kidala krvavi biftek svaki dan.

Balkan batice.

maliajnstajn
31.10.2016, 23:18
Opet ti kazem nisam ja poenta mene reklama nikad nece naterati,ni na tv ni bilo gde da nesto kupim

Pricam ti o vecini a licno sam dobio dva puta taj dezodorans i ne svidja mi se

Al ne verujem da KFC,Mc razna piva i kola,banke se toliko reklamirale da nemaju profit

Uostalom pogledaj dresove i reklame oko stadiona oces da kazes da je to samo za ljude koji dodju na stadion,a ne TV gledaoce

Ovo je brendiranje zbog pozicioniranja, drugacija svrha. CocaCola je majstor toga. Gillette isto tako.

Ali se mjenja narrative, drugacije se komunicira i sve manje i manje ljudi gleda TV.

Recimo ja imam predikciju da kada sljedeci put se budu prodavala TV prava za EPL, kupit ce ih ili Amazon ili Facebook, tamo 2019. za preko 10milijardi funti.

61563
31.10.2016, 23:18
Ne mora mi reci koji je kupio, samo da li je kupio i da li je kupio zbog reklame.

A ja barem znam, ako mi ikad bude trebalo, prije cu kupiti viagru, nego africku sljivu, cisto zbog kredibiliteta.:cf:

hahah pa msilim tako kazi siroko ima se moze ,drzi covek status renome,koji gace nosis Valentino

Stvarno te ne treba banovati nizasta,imas li devojku

Ivinjavam se,ako ovo ne sme da se pita,ne znam za detalje pravila foruma

Jax Teller
31.10.2016, 23:22
Moja predikcija je da će Aki i Fiksni do kraja godine biti najbolji jarani na forumu :biggrin:

61563
31.10.2016, 23:22
Sve ja to kapiram, ali nase podneblje je takve da inovacije koje su normalna stvar ba zapadu se tesko prihvataju.
Kod nas se zna
- bitno da se radi nesto
- gledaj dnevnik
- gledaj tursku seriju
- oderi 5 piva posle rucka
- u kafanu kod gangare da se raspravlja o politici
- ponovo posao

A preostalo vreme se provede gledajuci lose reklame I razmisljajuci kako bi ti dobro dosao nutribulet i da li je ta Maja Volk bila dobra riba pre 40 godina kad je kidala krvavi biftek svaki dan.

Balkan batice.

I za vikend u soping centar da se pokupuje sve sa Tv reklama

Al tako ti je i napolju,sem mozda ne gledaju turske serije i ne odvale po 5 piva

I kao sto rekoh vizionar samo sam ja otisao predaleko on samo 3 godine

maliajnstajn
31.10.2016, 23:24
I za vikend u soping centar da se pokupuje sve sa Tv reklama

Al tako ti je i napolju,sem mozda ne gledaju turske serije i ne odvale po 5 piva

Noup.

Walmart, najveci lanac shopping centara u Americi je dozivio historijski gubitak prihoda prosle godine. Razlog, internet kupovina, Amazon ih jede.:cf:

I ne, nemam djevojku, barem ne stalnu.:cf:

miloolja
31.10.2016, 23:28
Гледам веечрас ону српску серију Убице мога оца и сине ми код неке реплике Тике Станића да сам својевремено од њега чула и запамтила бројалицу за учење азбуке.
Мада Акија тренирате опасно са овим постовима на ћирилици, можда му ипак затреба ова бројалица или неком другом ко би желео да научи. И у Србији многи не знају своје писмо, зато га и не користе.

Ајде Аки читај и памти...

Ајде
Брате
Видоје
Гледај
Доле
Ђаволе
Ено
Жене
Змајеве
Испод
Јеле
Криваје
Луди
Људи
Мислили
Нашу
Њиву
Орати
Петар
Рече
Спасоју
Тражиi
Ћерку
Убаву
Фину
Храну
Цареву
Чисти
Џаду
Широку

61563
31.10.2016, 23:32
Aaaaa,ja ne verujem,pored sto je ekonomski marketing mag,sad ce ispasti i baja koji menja ribe na nedeljnom nivou

Cekaj meni samo nije jasno kako te vec nisu angazovali negde cepas ekonomiju sve znas,vizionar

Prosto mi je neverovatno da jedan takav biser neki profesor sa faksa nije primetio i gurnuo u vatru

I mnogo volis Amere koliko vidim verovatno skoknes na Wall Street mesecno cisto onako iz zezanja imamo Di kapria na forumu a nismo ni svesni

miloolja
31.10.2016, 23:33
Moja predikcija je da će Aki i Fiksni do kraja godine biti najbolji jarani na forumu :biggrin:

Ако пре тога сви остали колективно не одемо у три лепе.

maliajnstajn
31.10.2016, 23:36
Ne mjenjam djevojke na sedmicnom nivou. Ostao bih bez lijepih zena za dva mjeseca.:cf:

Jos uvijek me frapira na osnovu cega ti zakljucujes i cudis se kako me niko nije angazovao za nesto. Stvarno, cudan proces zakljucivanja, rekao bih halucinacija, al me upozorise danas.:cf:

61563
31.10.2016, 23:37
genius a sta mislis o piramidalnom nacinu prodaje i takvoj vrsti marketinga

maliajnstajn
31.10.2016, 23:38
genius a sta mislis o piramidalnom nacinu prodaje i takvoj vrsti marketinga

Kad si na vrhu na konju si. Sve ovo ostalo je rudnik, kopas vise nego rudar za sicu.

U slucaju Herbalajfa, vise potrosis nego sto zaradis.

miloolja
31.10.2016, 23:38
Vi niste normalni šta ste sve ispisali...cccccc.. kažem ja ove off teme uvek su išle dobro i tražila se koja više.

61563
31.10.2016, 23:44
Ne mjenjam djevojke na sedmicnom nivou. Ostao bih bez lijepih zena za dva mjeseca.:cf:

Jos uvijek me frapira na osnovu cega ti zakljucujes i cudis se kako me niko nije angazovao za nesto. Stvarno, cudan proces zakljucivanja, rekao bih halucinacija, al me upozorise danas.:cf:

Ma meni mozes sve da pises, al ti to pises svima kojima ne znas sta da odgovoris,dal je neko nov, star na forumu nebitno

Pa ako si angazovan daj pohvali se slobodno,to ti inace nije svojsvetno

Za piramidu se slazem sa tobom prosto neverovatno

Lord Gangarić
31.10.2016, 23:48
Ја озбиљно размишљам да отворимо гласачке кутије за почасног председника форума где ће кандидати бити Аки и Фиксни . Каква Хилари и Трамп ми овде имамо озбиљнији ривалитет :biggrin::vinjak:

Indigo
31.10.2016, 23:51
Ја озбиљно размишљам да отворимо гласачке кутије за почасног председника форума где ће кандидати бити Аки и Фиксни . Каква Хилари и Трамп ми овде имамо озбиљнији ривалитет :biggrin::vinjak:

Ja cu Fiksnom voditi kampanju, ti pokrivas picem a kasnije ti se on oduzi kao lojalnom botu :D

Lord Gangarić
31.10.2016, 23:52
Ja cu Fiksnom voditi kampanju, ti pokrivas picem a kasnije ti se on oduzi kao lojalnom both :D

Само да и он као Хилари не закачи органе реда на себе , већ је био у бановићима могла би кампања да нам се заврши раније него очекивано :D

61563
31.10.2016, 23:54
E al sve mi jasno vidim da mu je ekonomija,marketing na prvom,mestu,al nikako mi ne ide u glavu kako je zavrsio na sportskom forumu,kad to za to nije

A mislim da ga i ne zanima preterano sem sto prati Arsenal,al ne razume,za ovaj marketing nisam kompetentan toliko da mogu da pricam dal lupeta il ne ovo oko Tv reklama mislim da gresi,al sta znam

Sta li je pisao sve na tenisu mogu da zamislim

maliajnstajn
31.10.2016, 23:56
Mene niko u politicke igrice nece uvuci, tako da se povlacim prije pocetka. Politiku, mogu komentarisati, ali ucestvovati kao politicar, nikada necu!

61563
31.10.2016, 23:57
Само да и он као Хилари не закачи органе реда на себе , већ је био у бановићима могла би кампања да нам се заврши раније него очекивано :D

E al izbori da idu po ovom Americkom sistemu,jer mislim da je njemu taj najbolji i taj poznaje i na latinici pod obavezno sve da pise,da ne bude da nije razumeo posle nesto

a nesto ga nema,dal prikuplja radove i uspehe ili mu je svratila jedna od ovih ne znam im se broj lepotica

a evo ga nece on u mutne vode

Jax Teller
31.10.2016, 23:59
Treba da se otvori tema na forumu Aki VS Fiksni i tu se odrzavaju debate ala Tramp i Hilari.

Sad nasa uloga kao clanova ce biti da tokom dana predlozimo teme o kojima ce se tu vece diskutovati. S takvim pristupom bi i neutralni clanovi foruma mogli odlučiti kome da daju glas.

61563
01.11.2016, 00:04
Koje teme sem ove ekonomije i marketinga ja ne znam dal ista prati,tj prati Wengera al tu ne kapira stvari,tj.on i to gleda kroz ekonomiju,pa sad je meni jasno sto on voli skrticu

Vidim da pisu da prati tenis mogu misliti sta tamo pise

miloolja
01.11.2016, 00:09
https://pbs.twimg.com/media/CwIn9RLUkAAeWMh.jpg

Lord Aleksoni
01.11.2016, 10:54
Pokušava svim silama Fiksni da slomi Akija ali nećeš vraže :cf:

малианјштајн је чак написао и један део поста ћирилицом како би остао непоражен, недај се Аки!

#Инмалиајштајвитраст! :cool:

Miletić
01.11.2016, 11:12
http://ba.n1info.com/a120278/Sport-Klub/Nogomet/Za-koje-fudbalske-klubove-navijaju-Clinton-i-Trump.html

Koja ironija :D

Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka

61563
01.11.2016, 11:17
http://ba.n1info.com/a120278/Sport-Klub/Nogomet/Za-koje-fudbalske-klubove-navijaju-Clinton-i-Trump.html

Koja ironija :D

Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka

hahhah ..Ja ne verujem,Hilari prvi topdzija USA

Vladan
01.11.2016, 11:19
Хилари је Тобџија, Фиксни рачунај да си изгубио:biggrin:

61563
01.11.2016, 11:28
Moguce ovo ne sluti na dobro nikako,nikako...zajebi ti mailove, ne znam sta je uradila sa crncima,al ovo da sam znao,....ne verujem da bih ulazio u bitku
Jednostavno tradicija se tesko...

Sandugp
01.11.2016, 11:33
Gotovo bitka je izgubljena, sada te samo Akijeva milost moze odrzati ovde.
A racunajuci na njega kao sirokogrudu i plemenitu osobu, sanse da i posle izbora budes i dalje punopravan clan ovog foruma ti i nisu toliko lose.

61563
01.11.2016, 11:35
https://www.youtube.com/watch?v=4FUbZbFmp20

Samo za ajnstajna...ima mnogo bolji ukus z fudbal od Hilari,moram priznati

p.s Mileticu svaki ti dala nasmeja me od jutros

61563
01.11.2016, 11:39
eno odmah pada kvota strmoglavo na Trampinja

maliajnstajn
01.11.2016, 12:06
Kazu Klintonkini mediji da Rusi imaju Trumpovu snimku orgije sa 5 ruskih super modela. To ce mu pravo nastetiti :haha:

61563
01.11.2016, 12:10
Kazu Klintonkini mediji da Rusi imaju Trumpovu snimku orgije sa 5 ruskih super modela. To ce mu pravo nastetiti :haha:

Ma pusti sad prostituke ne spinuj...sta kazes za Hilarin izbor kluba

maliajnstajn
01.11.2016, 12:29
Ma pusti sad prostituke ne spinuj...sta kazes za Hilarin izbor kluba

Apsolutno nikakve veze nema sa zivotom.

Ona je u taj bar otisla da se susretne sa farmerima ako se ne varam. Tu je bilo oko 40 ljudi i sasvim slucajno je to bar u kojem Arsenalovi navijaci gledaju tekme. Ona je tamo primarno otisla da se nacuga jer je okorjeli alkoholicar sa parkinsonom.

61563
01.11.2016, 12:35

Ona je u taj bar otisla da se susretne sa farmerima ako se ne varam. Tu je bilo oko 40 ljudi i sasvim slucajno je to bar u kojem Arsenalovi navijaci gledaju tekme. Ona je tamo primarno otisla da se nacuga jer je okorjeli alkoholicar sa parkinsonom.
Jbt ti ko da si u izbornom stabu Trampinja,verovatno ga dozivljavas kao treceg oca

Bas je ne volis,mislim i meni je odvratna al ne izmisljaj sad svasta i sto jeste i sto nije,mada i Tramp je cirkuzant obican
Dva ocajna kandidata

maliajnstajn
01.11.2016, 12:41
Nakon sto se onesvjestila 11. septembra ove godine, na godisnjici, renomirani doktori su poceli da istrazuju njeno zdravstveno stanje. Dosli su do zakljucka da 99% ima Parkinsona. Prije svega jer veliki pokazuje veliki broj simptoma koji se javljaju kao nezeljeni efekti terapije za Parkinsonovu bolest.

Druga stvar, wikileaks je izbacio mejlove u kojima se govori o njoj kako voli cugat i da je cak ponekad mora pres konferenciju da odradi pijana, jer ne zna normalno komunicirati trijezna.

Ja je ne volim zato sto je ona odvratno ljudsko bice, koje zeli da ovaj svjet odvede u treci svjetski rat.

Vladan
01.11.2016, 12:45
Ima ona neke psihoze

https://www.youtube.com/watch?v=RhhrSr-hjxY

https://www.youtube.com/watch?v=7v4AS8h7ook

61563
01.11.2016, 12:49
Nakon sto se onesvjestila 11. septembra ove godine, na godisnjici, renomirani doktori su poceli da istrazuju njeno zdravstveno stanje. Dosli su do zakljucka da 99% ima Parkinsona. Prije svega jer veliki pokazuje veliki broj simptoma koji se javljaju kao nezeljeni efekti terapije za Parkinsonovu bolest.

Druga stvar, wikileaks je izbacio mejlove u kojima se govori o njoj kako voli cugat i da je cak ponekad mora pres konferenciju da odradi pijana, jer ne zna normalno komunicirati trijezna.

Ja je ne volim zato sto je ona odvratno ljudsko bice, koje zeli da ovaj svjet odvede u treci svjetski rat.

Ma kakav rat to spinovi Trampa da uzme glasove, sa kim ce da ratuje sa Rusima ,kako da ne ,i jedni i drugi gledaju svoju korist gde mogu da uberu i Ameri i Rusi.

Ne kazem da nece opet neka Sirija da bukne al od nekog globalnog rata jok

A to kad , to se onesvestila koliko se secam pricali su da ima cancer mozga,cak sa nekim izvestajima lekara isli pa sad nista,sad parkins,sve je samo kampanja posle izbora nece niko to spomenuti i bice zdravi, neki vesli neki tuzni

maliajnstajn
01.11.2016, 12:50
Ta psihoza je nezeljeni efekat Levodopa-e lijeka kada se prekoraci doza. Koliko sam ja shvatio, Levodopa ima trajanje oko 45 minuta i onda pocinje da slabi i pocinju da se primjecuju trzavice, parkinsonova demencija i ostali efekti same bolesti. Cesto prekrizi oci, a to je najocitiji simptom Levodopa-e.

61563
01.11.2016, 12:51
gotovo i doktor ce postati

maliajnstajn
01.11.2016, 12:53
gotovo i doktor ce postati

Necu doktor postati, vec imam 3 doktora u uzem krugu porodice, pa sam se konsultovao.

Lord Aleksoni
01.11.2016, 13:00
hahahah

Na svaki pokušaj napada aki ima odgovor :dw:

61563
01.11.2016, 13:04
Necu doktor postati, vec imam 3 doktora u uzem krugu porodice, pa sam se konsultovao.

Ma dobro ti nisi objektivan ,ti si tipican primer republikanca
Dok je Vladan recimo fan i on navija za Trampinja
Al ja kome je svejedno mislim da je to sve najobicnija kampanja ,ok mailovi su istina,ove seks aluzije za trampa su istina jer su ga usnimili,za orgije ne znam i ne verujem da postoji snimak mislim da je to kampanja,sem da je toliko glup da je to snimao i da su ovi dosli u posed,to da je ona ta koja naginje vise na spoljnu politiku,da izazove sukobe i izvuku Ameri korist je istina

Al ove aluzije oko bolesti, bez konketnih dokaza,i slicne stvari samo kampanja

61563
01.11.2016, 13:05
hahahah

Na svaki pokušaj napada aki ima odgovor :dw:

Balkanski Trampinjov bot,radi za Coca colu i Big mek

AK47
01.11.2016, 13:05
https://www.youtube.com/watch?v=elhdBwHPEfk

Победа
01.11.2016, 13:09
Zena pada u nesvest cesto, Bil je rekao to.
Po fiksnom znaci Bil Klinton radi kampanju za Trampa :hm:

61563
01.11.2016, 13:13
Zena pada u nesvest cesto, Bil je rekao to.
Po fiksnom znaci Bil Klinton radi kampanju za Trampa :hm:

kakve to veze ima sto pada u nesvest ne znaci da ima Parkins ili cancer kako su ovi brze bolje preneli,a ovaj posle tetralno izasao sa podacima kako je on zdrav ko dren,klasicna kampanja,da se uplasi narod da ne izberu bolesnog predsednika

Ko sto ovi hoce da predstave ovog ko seksualnog manijaka

maliajnstajn
01.11.2016, 13:24
Ona pala ko daska, izgubila potpuno kontrolu nad tjelom. Ruke joj se trzaju, isto simptom parkinsona, oci joj se krizaju isto simptom parkinsona, nekad ima napadaj kad pocne da mase glavom gore dole bez kontrole i zine nekontrolisano, isto tako simptom parkinsona. I ne pricaju mediji, a ni Trump o tome, tu su pricu prenjeli doktori, a ne mediji.

S obzirom da Trump radi 21 sat dnevno zadnjih godinu i po dana, svaki dan osim nedjelje, sa 70 godina, je nevjerovatno.:cf:

61563
01.11.2016, 13:31
Ona pala ko daska, izgubila potpuno kontrolu nad tjelom. Ruke joj se trzaju, isto simptom parkinsona, oci joj se krizaju isto simptom parkinsona, nekad ima napadaj kad pocne da mase glavom gore dole bez kontrole i zine nekontrolisano, isto tako simptom parkinsona. I ne pricaju mediji, a ni Trump o tome, tu su pricu prenjeli doktori, a ne mediji.

S obzirom da Trump radi 21 sat dnevno zadnjih godinu i po dana, svaki dan osim nedjelje, sa 70 godina, je nevjerovatno.:cf:
Ok nek pricaju doktori,a jel ima karton da boluje od te i te bolesti,tesko kupiti doktora kampanja je cudo, ja stvarno ne mogu da verujem da ljudi biraju predsednika tek kad pocne i na osnovu kampanje u kojoj se svsta obecava i izmislja zarad glasova

Ma covek je cudo sa 70 obrce 5 lepotica odjednom i to bez africke nam sljive

a znaci i radi ko ovaj nas hahah

Lord Gangarić
01.11.2016, 14:08

Да ли се зна које је пиће конзумирала :D ?

srdjan_sl
01.11.2016, 14:12
Да ли се зна које је пиће конзумирала :D ?

Vinjak naravno. :vinjak:

maliajnstajn
01.11.2016, 14:18
Jao vidis kako se ranije nisam sjetio da sredimo da Klintonka bude glavni Gangarin kupac. Pa mogli bi fabriku vinjaka napraviti, brend Lord Gangara.:D

Lord Gangarić
01.11.2016, 14:34
Нека хвала довољне су ми биле бомбе што је њен муж слао :biggrin:

61563
01.11.2016, 14:55
MONIKA LEVINSKI: Neću glasati za Hilari, od podrške Klintonovima još imam gorak ukus u ustima!:biggrin:

Princoni Snow
01.11.2016, 17:22
Ne mogu a da ne primetim kako su Olja i Bojana izdresirale banovima mog brata fiksnog. Nekada covek borac, covek koji se ovde na forumu rvao sa hijenama i tigrovima, lavovima i lavicama, a sada neko ko plasira mir, toleranciju, cednost i vrednosti slicne :cf:. Ili je sve ovo zatisije pred veliku buru za vreme samih americkih izbora :D

61563
01.11.2016, 17:24
Prince je mucki provokator

Navlaci me na tanak led,da opet zavrsim na brdu...al upravo vidim da bih imao drustvo ne bih bio usamnjen,sta napravi Sandugp...

Za bojanu ne znam kakva je,mozda proverim ako odem na tenis vidim da je samo tamo ima

A gospodjica olja...

Princoni Snow
01.11.2016, 17:32
Prince je mucki provokator

Navlaci me na tanak led,da opet zavrsim na brdu...al upravo vidim da bih imao drustvo ne bih bio usamnjen,sta napravi Sandugp...

Ja sam mislio da su tebi ideali iznad svakog bana, ali prevario sam se :cf:

61563
01.11.2016, 17:37
Ja sam mislio da su tebi ideali iznad svakog bana, ali prevario sam se :cf:

Ko kaze da nisu,cekaj pa tek sam 2 dana na slobodi jos nisam ni opomenut,cim bude prilike bice i onda zna se sta sledi,ako smatram da je opomena bezpotrebna...nisi se prevario,ti si samo pogresio,lose proanalizirao Pepa,mislio si on zicer,dobar trener,al jbg,njemu je marketing uredjen dobro

p.s. i ovom prilikom molim Sandugp da mi kaze koje je to veze potegao da znam kome da se obratim u buducnosti kad zatreba

Lord Gangarić
01.11.2016, 17:42
Alo Princoni nemoj brata da nam provociraš :D

Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk

Princoni Snow
01.11.2016, 17:56
Fiksaro, nema vise za tebe opomena, sada si posta ozloglasen :D, prva greska i dobijes mesecnjak :D. Jbg., gresio si, nisi spoznao taj lanac ishrane u samom startu :cf:. Pepson prvi sa osam boda vise od po tebi najboljeg, tako da nema tu markeninga, sve cinjenica do cinjenice :cf2:

Gangaro, znas i sam da ja to ne praktikujem :D

61563
01.11.2016, 18:01
Fiksaro, nema vise za tebe opomena, sada si posta ozloglasen :D, prva greska i dobijes mesecnjak :D. Jbg., gresio si, nisi spoznao taj lanac ishrane u samom startu :cf:. Pepson prvi sa osam boda vise od po tebi najboljeg, tako da nema tu markeninga, sve cinjenica do cinjenice :cf2:

Gangaro, znas i sam da ja to ne praktikujem :D

Za taj prvi deo se slazem,a ovo drugo videcemo ja sam bar rekao svoja tri Mou,Colo,Conte...koji su tvoji jer Pep najbolji Wenger cisto da znam na kraju u junu kad se podvuce crta

Cola ne mozemo poredit u Madridu je,al eto kazi jel imas nekog blizu Pepa ko ti je top

p.s Prince ja najveci i moram priznati dobar provokator na ,foruumu i umesto analiticar treba da promeni u provokator

miloolja
01.11.2016, 18:08
Imena se pišu velikim početnm slovom (osnova pismenosti).

Kaže se i piše beSpotrebna-o (jednačenje suglasnika po zvučnosti).

Kaže se i piše toBdžija (jednačenje suglasnika po zvučnosti).

6) Obratite paznju na gramatiku i preglednost postova. Konstantno lose konstruisane recenice i nepregledni postovi, kao i recenice bez osnovna pravopisa mogu dovesti do upozorenja i zabrane pisanja na odradjeno vreme, a kasnije i bana.

Princoni Snow
01.11.2016, 18:09
1. Pep,
2. Anceloti,
3. Klop :cf:

Fiksaro, eto ti prve opomene :biggrin:

61563
01.11.2016, 18:15
hvala uciteljice nisam znao da se imena pisu velikim slovom,prosvetlila si me,a sto se ToPdzije tice namerno tako pisem zbog forumasa koji je dugo vremena nosi taj nik jer si ga ti openula pa je promenio ili sta

slobodno me banuj mozda sam i neki zarez izostavio,svaki ban od tebe govori vise o tebi i tvojoj sujeti,mene samo uzdize tebe spusta,ne znam dal to kapiras

luka
01.11.2016, 18:19
Fiksni, nije Escobar za tebe dovoljan. Stavi radije Che Guevaru, jer si očito pravi forum revolucionar:cool:

miloolja
01.11.2016, 18:20
A beZpotreban, tu se nisi opravdao? :(

Mnogi su ovde izigravali Če Gevaru Luka, mnogi...

maliajnstajn
01.11.2016, 18:21
Nemoj molim te ban fasovat prije izbora, hocu da drzim tvoju sudbinu u svojim rukama:biggrin:

luka
01.11.2016, 18:28

Ovaj sigurno neće odustati:cf: Posvađat će se i sa banderom, kad nema nikog drugog da se svađa :D

Don Quijote u borbi sa virtualnim vjetrenjačama:dng::lol1:

61563
01.11.2016, 18:31

dal stvarno mislis da ne znam kako se pise,misli sta hoces znas li ti koliko ovde ima tekstova za greskama pa sta desi,ne nzma dal je iko opomenut ovako,mozda sam opet sad napravio gresku ne mogu na svaki post d se vracam,al tvoje pravo radi sta hoces

I ja nisam mnogi ...Ja sam jedan jedini i druge Ce gevarice me ne zanimaju

i uopste ne izigravam nikog,al ako pocnem e onda jbg.

A ti Luka

Luka bolje napisi velikim slovom nick nego sto pametujes,ovo je glumac,koje je glumio velikog El patrona,a dok sam nosio pravu njegovu sliku verovatno nisi ni znao da je to Pablo Escobar

luka
01.11.2016, 18:44
dal stvarno mislis da ne znam kako se pise,misli sta hoces znas li ti koliko ovde ima tekstova za greskama pa sta desi,ne nzma dal je iko opomenut ovako,mozda sam opet sad napravio gresku ne mogu na svaki post d se vracam,al tvoje pravo radi sta hoces

I ja nisam mnogi ...Ja sam jedan jedini i druge Ce gevarice me ne zanimaju

i uopste ne izigravam nikog,al ako pocnem e onda jbg.

Konkretno, kod tebe ne postoji post koji je bez greške. Ironija je što skoro svaki edituješ, ali džaba, uvijek imap sve, od sitne do kardinalne greške.

Meni ne smeta, snađem se u tvom moru nepismenosti, ali razumijem da ima ljudi što im smeta.

Nemoj šta zamjeriti, samo se nastavi boriti za svoje ideale. Svi smo uz tebe, osim možda ajnštajna malog:D

Tarantula
01.11.2016, 18:45
Kakav Donald, kakva Hillary.

http://static.ba.n1info.com/Picture/81170/jpeg/Capture.JPG

61563
01.11.2016, 18:46
Konkretno, kod tebe ne postoji post koji je bez greške. Ironija je što skoro svaki edituješ, ali džaba, uvijek imap sve, od sitne do kardinalne greške.

Meni ne smeta, snađem se u tvom moru nepismenosti, ali razumijem da ima ljudi što im smeta.

Nemoj šta zamjeriti, samo se nastavi boriti za svoje ideale. Svi smo uz tebe, osim možda ajnštajna malog:D

opet ti kazem promeni nick malim ti je slovom kad editujem obicno editujem da dodam nesto ili brisem ako je dupli a vidim da je neko novi kao ti opet nesto napisao pametno

Rossonero
01.11.2016, 18:47
Samo Konstantin Savic. :pravda:

luka
01.11.2016, 18:50
opet ti kazem promeni nick malim ti je slovom kad editujem obicno editujem da dodam nesto ili brisem ako je dupli a vidim da je neko novi kao ti opet nesto napisao pametno

Edit:
A za moj nick, moram reći da se slažem s tobom. Ne mogu ga sad promjeniti ili ne znam, davno je bila 2011. godina. Nabrzaka se pravio nalog.

Tješim se da mi je nick, genitiv od povrća luk. Sigurno znaš šta je genitiv. Kad već pametuješ...:cf:

61563
01.11.2016, 18:55
Edit:
A za moj nick, moram reći da se slažem s tobom. Ne mogu ga sad promjeniti ili ne znam, davno je bila 2011. godina. Nabrzaka se pravio nalog.

Tješim se da mi je nick, genitiv od povrća luk. Sigurno znaš šta je genitiv. Kad već pametuješ...:cf:

mogu samo i tebi da preporucim film Poltron Cvijanovic odlicno odigrao,samo nemoj i ti da skapiras pogresno ulogu Cvijanovica,glumi negativca da tako kazem

Lord Gangarić
01.11.2016, 19:01
Молба за брата Индига да обузда свог кандидата , добиће јендносмерну карту за Бановиће пре изборне тишине :D

luka
01.11.2016, 19:01
mogu samo i tebi da preporucim film Poltron Cvijanovic odlicno odigrao,samo nemoj i ti da skapiras pogresno ulogu Cvijanovica,glumi negativca da tako kazem

Pa nemoj i po nama udarat:( Sjeti se, tvoji su neprijatelji "preko Bare", među Republikancima.

61563
01.11.2016, 19:09
Pa nemoj i po nama udarat:( Sjeti se, tvoji su neprijatelji "preko Bare", među Republikancima.

Brate ja sad odo da gledam Ls,ti pogledaj film,ovde ima ljudi sa kojima mogu i da polemisem,i da se zezam (ajnstajn),a ima i grupa ko ti koja nije jos dostigla taj nivo,iako znam da bi ti jako zeleo da se preko mene nesto dokazujes i dodvoravas gazdama,necu ti pruziti to zadovoljstvo

pozdrav

Lord Gangarić
01.11.2016, 19:12
Вероватно се гледа брат контролеро , ем ај рајт ?

793525024569384960

luka
01.11.2016, 19:15
Brate ja sad odo da gledam Ls,ti pogledaj film,ovde ima ljudi sa kojima mogu i da polemisem,i da se zezam (ajnstajn),a ima i grupa ko ti koja nije jos dostigla taj nivo,iako znam da bi ti jako zeleo da se preko mene nesto dokazujes i dodvoravas gazdama,necu ti pruziti to zadovoljstvo

pozdrav

Uživaj prika, samo se ti ništa ne sekiraj.:cheers:

Indigo
01.11.2016, 19:53
Молба за брата Индига да обузда свог кандидата , добиће јендносмерну карту за Бановиће пре изборне тишине :D

Sve je pod kontrolom, malo je veci ekscentrik I slobodnog uma, voli da hoda po ivici ostrice zileta, tu sam da ga obuzdam ali nikako ugusim. Lobiram I drzim ga u igri, samo to salji vinjak da imam sa cim da radim :D

bojanaBG
01.11.2016, 21:50
Pa u tvitu pise: he's going to be a father, dakle postace otac najdalje za 9 meseci, a sumnjam da je bas objavio celom svetu cim su videli da je test pozitivan.

luka
01.11.2016, 21:55
Onda možeš samo reći da ne znaš odgovor na moje pitanje, bez filozofiranja.:cf:

Nadam se da ćeš biti manje takva kad ti se ON vrati.:)

bojanaBG
01.11.2016, 21:57
Kakvo pitanje, takav odgovor :cf:

luka
01.11.2016, 21:59
Hvala gospođo.:cf: