Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    DOMINACIJA!!!
    Ovo je bilo za slučaj da neko ovde nije skont'o zadatak ( a verujem da ih ima).
    P.S.
    @Zola " mali klinac" - pleonazam
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Gojko moj dobri, nikad ja nisam napravio budalu od profesora koji je dobar. Osoba koja je otvorenog uma, koja na svojoj poziciji je spremna da uci iako predaje tu materiju, ja takve osobe zestoko postujem.

      Imao sam ja odlicnih profesora i asistenata, super ljudi, nisam od njih nikad budalu napravio, zato sto od osobe koja je otvorena da nauci nesto novo ne mozes napraviti budalu.

      Od osobe koja je zatucana i dogmaticna, uvijek ces napraviti budalu, a nazalost u nasem sistemu skolovanja, ovih je vise nego ovih dobrih.
      U onom postu je ispalo kao da ne poštuješ ni jednog profesora. Ali nema potrebe da praviš budalu ni od koga, ako ih ne poštuješ ignorišeš ih i to je to, ideš dalje i ne zadržavaš se u komunikaciji sa njima.

      Comment


      • Goku da li se na mene odnosilo ovo " dominacija u negativnom smilu"?
        Ako je odgovor da, baš bi bilo lepo da objasniš i zašto.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          U onom postu je ispalo kao da ne poštuješ ni jednog profesora. Ali nema potrebe da praviš budalu ni od koga, ako ih ne poštuješ ignorišeš ih i to je to, ideš dalje i ne zadržavaš se u komunikaciji sa njima.
          E ne moze kad te zakida na testovima konstantno.

          Nisam fakat prvu godinu sam bio fin, sutio sam. Drugu godinu sam napravio budalu od Dzenana Djonlagica u njegovom kabinetu pred dva asistenta kad mi je postavio pitanje za koje je mislio da ne znam odgovor i ja mu hladno odgovorio, tu se sjebo. Tu je bila rasprava oko boda za sesticu, na kraju sam upisao 8, jer je dosao lagan test kasnije.

          Evo ja vec skoro godinu dana ne idem na fakultet(ali jos uvijek imam par ispita), a prosle godine prijateljica me je smirivala svaki put na predavanju kad sam cuo nebulozu

          Jebiga, to je meni struka i ja bas ne mogu da slusam kako ljudi lupaju gluposti
          Last edited by maliajnstajn; 01-12-16, 18:47.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Goku da li se na mene odnosilo ovo " dominacija u negativnom smilu"?
            Ako je odgovor da, baš bi bilo lepo da objasniš i zašto.
            Nije Maro, na Akija je. Ti si što se tiče mene čista kao suza.

            Ostalo maraš raspraviti sa Sanduom, on te citirao, a ja njega.

            Comment


            • Ma mani Sandua, neozbiljan je skroz.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Ma mani Sandua, neozbiljan je skroz.
                Maro ja jesam neozbiljan, ali samo zato sto me frapira da ti mislis da ovde na forumu ima ljudi koji ono nisu shvatili i kojima je potrebano dodatno pojasniti.
                Mnogo podcenjujes ljude ovde. A u krajnjem slucaju i da ima takvih, onda je iluzorno i objasnjavati im ista.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Prince View Post
                  Test je bio, bar tako pisu novinari. Znaci bilo je minimum deset zadataka .
                  Ne bih ja poistovecivao ovaj slucaj sa mesanjem cirilice i latinice jer je to cist odraz nepismenosti i neznanja. Da je recimo napisala da je 2+2=6, pa bi onda imalo smisla to porediti i ja to sigurno ne bih opravdavao.
                  Pa ovo i jeste osnovna matematicka pismenost i za nju je 3+1+1=4, iako nije napisano ovako nego recima.
                  Ali ajde, ako je samo ovom detetu ispravila, to i mogu da shvatim, ali ako je celom odeljenju ispravila, onda je to vec ozbiljna greska.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pa ovo i jeste osnovna matematicka pismenost i za nju je 3+1+1=4, iako nije napisano ovako nego recima.
                    Ali ajde, ako je samo ovom detetu ispravila, to i mogu da shvatim, ali ako je celom odeljenju ispravila, onda je to vec ozbiljna greska.
                    Pazi nemoguce je da ispravi jednom detetu samo a da ne ispravi ostalima. Jer ona je napravila previd. Nije dobro razumela tekst. I nije da ona (uciteljica) ne ume da vrsi osnovne racunske radnje - sto je iluzorno i pomisliti, vec je jednostavno vrlo verovatno samo preletela reko teksta (postavke zadatka) - nije ga dobro ni procitala i odatle izvukla totalno pogresan zakljucak.
                    Opet to je po meni jos kardinalnija greska, jer znaci da te pismene zadatke - vezbe ili domace zadatke (ne znam o cemu se konkretno radilo) ne pregleda kako treba vec samo otaljava. Iz otaljavanja je i nastala ovakva omaska.
                    Sve profesore koji otaljavaju - nisu posveceni onome sto rade i edukaciji dece, treba sutnuti iz prosvete.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • A i vi nemate preča posla nego da raspravljate 3 strane o jednom blesavom zadatku i grešci jedne učiteljice , brate mili
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Pa sad... izbor između ovoga i nepoželjnih pesama na svadbama sa sve masnim pečenjem u vrh sale...mrtva trka
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Masno pečenje ili sistem obrazovanja? Hm...

                          Teška odluka
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by Jax Teller View Post
                            Masno pečenje ili sistem obrazovanja? Hm...

                            Teška odluka
                            Da brate sistem obrazovanja , greška jedne učiteljice na jednom zadatku od 2000 koliko pregleda godišnje , otišao nam sistem u tri lepe

                            Originally posted by miloolja View Post
                            Pa sad... izbor između ovoga i nepoželjnih pesama na svadbama sa sve masnim pečenjem u vrh sale...mrtva trka
                            To sa pečenjem je bila samo šala na svoj račun i čisto ubijanje dosade a ne bacanje pomračine na društvo zbog jedne greške u radu koja se dešava i meni i tebi i svima koji imaju bilo kakve obaveze i zadatke koje obavljaju tokom dana. Problem što ljudi ovde sad prave zonu sumraka , propada nam država, obrazovanje bla bla i mrače takvim komentarima . Sistem nam je takav kakav je , nije bio bolji i neće biti bolji a mi možemo sad da se pravimo da smo stručnjaci za obrazovanje omladine i genijalci koji nikad grešku nisu napravili i da solimo pamet a možemo da se sprdamo i pričano o vedrijim temama , tako da masno pečenje daleko ispred ove zone sumraka
                            Last edited by Lord Gangarić; 01-12-16, 20:57.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Bože me oprosti, ova današnja djeca (iako moram priznati da ima malih genijalaca kakvih u moje vrijeme nije bilo ni priblizno) su toliko samoživa da sam ja isfuran kad prođem pored osnovne škole koja mi je blizu stana.

                              Tačno mi bude drago kad vidim da divljaju za loptom onako "po starinski" bez mobitela i ostalih đakonija. Sad sve ide iz krajnosti u krajnost, il' su krajnje bezobrazni i nevaspitani ili su povučeni i samo tipkaju po ekranu.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Gang, sistem je odavno propao, drzava isto, ovo nije razlog vec epilog - jedan od mnogih.
                                Ko radi taj i gresi - stoji, ali ovo su osnovne stvari oko kojih se ne gresi - tj gresi se u koliko se ne radi kako treba, a posto se ovde skoro nista ne radi kako treba, nista ovo cudno nije.
                                E sada ako cemo samo da cutimo i da se mirimo sa tim da je sistem takav kakav je i da nije bio bolji (malo sutra nije bio, ali ajde) i da nece biti bolji, onda i ne zasluzujemo nista bolje od ovoga. Direktnije - onda i treba ovakve uciteljice koje svoj posao otaljavaju da nam obrazuju decu - nismo nista bolje ni zasluzili.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X