Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sreća pa Bojana i ja ne učimo decu ničemu, bar ne još uvek, a kada porastemo i imamo svoju onda ćemo biti bezgrešne.... čemu težimo i sada... ako izuzmemo Bojaninog teniskog ljubimca....
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Prince View Post
      Verovatno je pogresno procitala i zato pogresno ocenila zadatak. Ljudi grese, nismo svi nepogresivi kao Olja i Bojana . Iz ljudskih gresaka se gube i zivoti, a posledica ove greske u konkretnom slucaju je mizerna, tako da ne vidim razlog na nekom potenciranju ove price.
      Pa ovo su djaci prvaci, nije ona njima dala 100 zadataka da resavaju, nego sigurno par komada
      Druga stvar, najbitnije u tom uzrastu nauciti decu da pazljivo citaju zadatke i da shvate sta se trazi od njih, a onda dodje uciteljica i napravi kardinalnu gresku.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ja sam svoj akademski zivot posvetio pravljenju budala od profesora.

        U 99% slucajeva, mnogo zatucani ljudi koji se drze jedne price i mnogo cesto veze nemaju sa realnoscu.

        Sreca moja pa nisam imao vrmena da idem na predavanja prije par sedmica, al tad bi napravio poprilicno dosta budala s obzirom da su pljuvali Trumpa.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa ovo su djaci prvaci, nije ona njima dala 100 zadataka da resavaju, nego sigurno par komada
          Druga stvar, najbitnije u tom uzrastu nauciti decu da pazljivo citaju zadatke i da shvate sta se trazi od njih, a onda dodje uciteljica i napravi kardinalnu gresku.
          Nije bas par komada. Na slici se vidi da je to bio deseti zadatak po redu .
          A sto se tice druge stvari, mislim da nema spora oko toga da je uciteljica naucila to dete da pazljivo procita zadatak i da shvati sta se trazi u istom.

          Comment


          • Princoni mi nešto mnogo strastven u odbrani učiteljice

            Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Mora da je neka od "učiteljica života" sa teme - Lepe zene svuda oko mene
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ja sam svoj akademski zivot posvetio pravljenju budala od profesora.

                U 99% slucajeva, mnogo zatucani ljudi koji se drze jedne price i mnogo cesto veze nemaju sa realnoscu.

                Sreca moja pa nisam imao vrmena da idem na predavanja prije par sedmica, al tad bi napravio poprilicno dosta budala s obzirom da su pljuvali Trumpa.
                Valjda "sreca njihova".
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Valjda "sreca njihova".
                  Ma moja, i ovako me zakidaju redovno na testovima
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Po meni je mnogo važnije što su današnja deca sve gora i gora po pitanju kućnog vaspitanja. Nigde više nema persiranja. Niko nikoga ne ferma više 2 posto.

                    Igrom slučaja, ušao na čas prvaka pre neki dan i mali klinac od 7 godina kaže učiteljici.."Ženo, jesi li normalna, to je mnogo teško".

                    A komšinica mi učiteljica i pre neki dan pričam sa njom i kaže mi da je na roditeljskom morala 3 puta da opominje roditelje zbog pričanja.

                    Tako da, jedan zadatak manje više, neko joj je sigurno i rekao za grešku.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Prince View Post
                      Nije bas par komada. Na slici se vidi da je to bio deseti zadatak po redu .
                      A sto se tice druge stvari, mislim da nema spora oko toga da je uciteljica naucila to dete da pazljivo procita zadatak i da shvati sta se trazi u istom.
                      A mozda su trebali za domaci da rese od 6. do 10. zadatka? Ko ti garantuje da je bilo 10 zadataka?
                      Ja jedino mogu da zakljucim da uciteljica napamet radi zadatke, a dete sa razumevanjem.

                      Meni je ovo na sledecem nivou: da oni sad uce latinicu, dodje dete i napise VRATA, dodje uciteljica i ispravi ga i napise BRATA, jbg. pomesala malo latinicu i cirilicu, znas koliko tu ima slova
                      to je taj nivo pismenosti, samo sto je ovde u pitanju matematicka pismenost, najosnovnija
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ma moja, i ovako me zakidaju redovno na testovima
                        Aki aka Hajek Fridrih
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Aki aka Hajek Fridrih
                          Najjace od svega je sto upravo sad njegovu teoriju ekonomije istrazujem u poredjenju sa Kejnsom levatom.

                          Trebao bih ovih knjiga njegovih da nabavim, al sam malo izjebo budzet za knjige ovaj mjesec
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A mozda su trebali za domaci da rese od 6. do 10. zadatka? Ko ti garantuje da je bilo 10 zadataka?
                            Ja jedino mogu da zakljucim da uciteljica napamet radi zadatke, a dete sa razumevanjem.

                            Meni je ovo na sledecem nivou: da oni sad uce latinicu, dodje dete i napise VRATA, dodje uciteljica i ispravi ga i napise BRATA, jbg. pomesala malo latinicu i cirilicu, znas koliko tu ima slova
                            to je taj nivo pismenosti, samo sto je ovde u pitanju matematicka pismenost, najosnovnija
                            Test je bio, bar tako pisu novinari. Znaci bilo je minimum deset zadataka .
                            Ne bih ja poistovecivao ovaj slucaj sa mesanjem cirilice i latinice jer je to cist odraz nepismenosti i neznanja. Da je recimo napisala da je 2+2=6, pa bi onda imalo smisla to porediti i ja to sigurno ne bih opravdavao.

                            Comment


                            • Originally posted by Prince View Post
                              A jbg. Gangic, trebao si znati da je Novi Sad teritorija Gojka Mutivode. Pa nije njemu za dzabe Tanja Savic posvetila onu pesmu Švaler.
                              Princoni iznenađuje me što pratiš tu vrstu muzike, s obzirom na tvoje elokventne postove, ali neka ako voliš.

                              Originally posted by Sandugp View Post
                              Znaci analiticaru, po tebi je Gojkocea kriv za sve?
                              E moj Gangaro, drzis guju u nedrima, hranis psa da te ujede.
                              Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Eto vidiš ovoga se nisam setio . Gorane Goranoviću gde si bio Jula meseca 2009. godine ?
                              Pa kako gde? Sa tom tvojom.

                              Spoiler
                              Sin mi se rodio u junu te godine tako da sam verovatno po ceo dan menjao usrane pelene Neopravdano sumnjaš u mene dobri moj Lorde.


                              Originally posted by Marija81 View Post
                              Mislim da je učenik u pravu.
                              Ana :1
                              Petar: 1+3=4
                              Ana+Petar: 1+4=5
                              Znači ukupno su pročitali 5 .

                              Originally posted by Sandugp View Post
                              DOMINACIJA!!!
                              Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ja sam svoj akademski zivot posvetio pravljenju budala od profesora.
                              Za mene je ovo ipak dominacija, ali u negativnom smislu.

                              Ne valja ti posao Aki, mnogo si prepotentan. Ne znam da li si takva osoba u stvarnom životu, ali sa ovakvim postovima odaješ takav utisak. Nadam se da ipak nisi.

                              Što se tiče učiteljice, podržavam princonijev stav. Napravila je grešku, dešava se. Niko ne vidi koliko je ona dobrih stvari učinila za to dete, ali su se odmah javili dušebrižnici da vide jednu lošu stvar i objave u medijima.

                              Ne shvatate pod kojim pritskom rade učitelji i nastavnici u školama, možda su se dok je ona to pregledala dvoje dece potuklo u učionici ili psovalo majku jedno drugom dok su izlazili iz učionice.

                              Zola je u pravu, nevaspitanje i nepoštovanje do srži, svaki dan to doživljavam. Ne mogu jednu rečenicu da izgovorim do kraja, a da mi neko od dece ne upadne reč.

                              Bitno je da ste vi što ste osudili učiteljicu bezgrešni u svom poslu i nikada ništa niste pogrešno uradili.

                              Comment


                              • Gojko moj dobri, nikad ja nisam napravio budalu od profesora koji je dobar. Osoba koja je otvorenog uma, koja na svojoj poziciji je spremna da uci iako predaje tu materiju, ja takve osobe zestoko postujem.

                                Imao sam ja odlicnih profesora i asistenata, super ljudi, nisam od njih nikad budalu napravio, zato sto od osobe koja je otvorena da nauci nesto novo ne mozes napraviti budalu.

                                Od osobe koja je zatucana i dogmaticna, uvijek ces napraviti budalu, a nazalost u nasem sistemu skolovanja, ovih je vise nego ovih dobrih.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X