Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazite samo sta se meni glupom desava

    Napusio se ja kao zvecka i tumaram po kuhinji, da nadjem nesto slatko... i vidim ja onu sticky plasticnu kesicu punu lizalica u obliku zvijezde.. raznih boja I to kesa stoji na mjesto dje mi cimer obicno ostavi vutre uvece ako se ne vidimo cijeli dan. I ja kontam posto mu je bio rodjendan vjerovatno je kupio ili mu je neko donio masu onih edibles lizaliza sa thc-om i travom Te ja skoci na one lizalice.. najsrecniji sam na svijet bio u tom momentu Uzmi ja zutu i plavu.. reko odjednom da ih sisam da me dobro odradi...

    Ja strpaj usta, kad nekakav ukus voska osjecam Reko... a sto je ovo majko mila, ove sigurno kidaju.

    E znas li da mi je trebalo dva minuta da provalim sto se desava... dok nisam osjetio fitilje na vrhovima... nisam ih vidio odma jer je mrak u kihinji

    E tako sam mislio za rodjendanske svjecice da su lizalice...

    O majko mila... kako sam ja zaladio 😂

    Evo, lako mi se bilo zbuniti



    Sent from my Samsung GALAXY S5.
    Last edited by powerslave; 23-11-16, 06:44.

    Comment


    • Vreme je da prestaneš rivati
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Izgleda da je vrijeme da se okaci buksna o klin

        Sent from my Samsung GALAXY S5.

        Comment


        • Post godine sigurno
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Al' realno ja da nisam procito pricu lagano bih se zajebunio. Ovo mi lici na sve osim na svjecice
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Ja prizajem... i da sam bio pri cistoj svijesti, opet bi ih probao

              Mada bi vjerovatno brze ukapirao... valjda

              Sent from my Samsung GALAXY S5.

              Comment


              • Dok ne promašiš kuću dobar si Meni se x puta desilo da sam promašio dvorište ali u moju odbranu imam istu ogradu kao i komšija pa kad udarim po vinjaku veoma često se desi da uđem kod komšije , morao čovek mučenog kera da zatvara da me ne bi pojeo kad sam pijan
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ma ker to namirise vinjak, hoce i on malo
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Viva la revolution !!!
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Samo da kazem Mejdenu da nikad vise ne duva sam jer je to pogresno. Sram da te bude.

                      Drugo, zelim ovako javno da se zahvalim Ajnstajnu ludom koji je jedini na ovoj planeti predvideo pobedu Trampare i doneo meni 2l viskija najjacega. Da, kladio sam se pijan sa drugarima, iako ne znam ni kako se zove Donald Tramp, ne znam nista o toj politici gadnoj i to sve djuture.
                      Ali, eto.. rizik se isplatio.



                      Trece, Celsi dobija veceras i ja radostan idem u kafane razne da proslavim i osutam se gore nego sad. A, biliv mi, i sad sam osutan ;)

                      Comment


                      • Koji si ti ludi brat

                        Comment


                        • mA OTKUD

                          Comment


                          • Vi biliv ju, trast me.
                            Ući ćeš i ti u tuđe dvorište, polako, vidi se odma se vidi... al nema veze... hu ders, vins
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ne pricam sa prvim komsijom, drugi mrtav odavno. Mada, ima jedna fina devojka malo podalje u komsiluku, ali nije kul, pijan da naletim.

                              Sreca, Darko (ja) nije zatravljen tim zagadjenim picem Vinjak. Sto kazu, fuj to kakano.

                              Comment


                              • Mars tamo Darko.


                                Znam te ja duze malo, vidjao coveka na ovom isto bajsu ide na posao i vadi unuce vinjaka. A sad kakano.


                                Vidis sta su ti balkanci kako lako zaborave prave stvari. Sto kaze Dragan Jove Torbica: "Draze ti je Americko govno, nego Ruska lizalica"

                                : v i n j a k r u l z :
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X