Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj tenis treba zabraniti , barem na našim prostorima dok se ljudi ne unormale , majke mi moje Radmile ...
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Jel poludela Ema?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        Ovaj tenis treba zabraniti , barem na našim prostorima dok se ljudi ne unormale , majke mi moje Radmile ...

        Tenis, zločin koji traje
        sigpic

        Comment


        • Ja idem u kampanju "MAKE TENNIS GREAT AGAIN"

          Ovo je sramota u zadnje vrijeme.

          Ako je jedini smisao tenisa postao, da se ceka protivnikova greska, onda jebes ti taj tenis.

          Plus, Sanduu sam rekao jutros, ne uzmel ga Novak, moze komotno u penziju, stoga #penzija.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • A ja se jos mlatio jutros i pisao pricicu - dzaba!
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              A ja se jos mlatio jutros i pisao pricicu - dzaba!
              Ipak je The Great Leader rekao, daj mu i London, moras prvo nauciti da djelis, pa onda ce uspijeh doci
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • A dobro editovacu - u sustini ja sam i napisao da je londok kom obojci kom opanci.... tako da nista pogresio nisam
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Treba mi neko ko zna da radi u fotošopu sitan je poslić u pitanju .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Gang koji put da ti kažem ne možeš da falsifikujes etiketu vinjaka.
                    A ni da obrišeš da si ženjen čovek.

                    Stvarno te ne kapiram
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ajde Aki ocekujem prognozu ako sledis situaciju u Makedoniji za izbore, 11 Dekemvri

                      Comment


                      • Iskulira me brat

                        Comment


                        • A nisam vidio sorry

                          Ne pratim bas pretjerano region, nema nekog pretjeranog znacaja.

                          Za sad sam prebacio neki fokus na Francuze, vrlo moguce La Pen da uzme, ali sacekao bih. Interesantna mi je situacija i u Italiji sa referendumom, pa i potencijalni krah Angele Merkel.

                          Al generalno, vratio sam se na izucavanje hardcore ekonomske teorije Fridmana i Kejnsa, nije bas zabavno
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sta ce biti AKi, Le Pen je sasvim realno da pobijedi, nego ima li sanse Frauke da svrgne Angelu?
                            sigpic

                            Comment


                            • Ima, ogromne.

                              Njemci su postali manjina u svojoj drzavi, mnogo su ljuti. Dovela im je 2 miliona izbjeglica, ako ne i vise, koji prave nerede, razvila im se kultura silovanja u ovim geto-ima gdje su ih spremili i mnogo mnogo su nezadovoljni.

                              Angela ne radi svoj posao kako treba i to je to.

                              Isto kao i sa Trumpom se sada pocinje desavati po Evropi. Iako ide prica da je Brexit otvorio vrata, ne, Trump je otvorio vrata tako sto je uzeo 15m glasova kao totalni autsajder.

                              Meni je frapantno da je Trump tek poceo koristiti teleprompter nakon konvencije, prije toga je radio sa nekim biljeskama i sve onako off the cuff
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Make Germany small again!

                                Comment

                                Working...
                                X