Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uveren sam da ukoliko se Tramp nešto pita, neće biti novih ratišta.. a do 2020 verovatno će i povući vojsku sa nekih područja. U naredne 4 godine ćemo videti koliko može na svoju ruku da odlučuje predsednik Amerike
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Sta sve citam, slusam i gledam prethodnih nekoliko dana, ukljucujuci strane i nase medije, misljenja obicnih ljudi, mogu sa sigurnoscu da tvrdim da su ljudi kao misaona bica degradirali u odnosu na coveka sa pocetka 19 veka.
      Misao, ideja, kreativnost nam je poput plasticne ambalaze, prazne nogom ugazene plasticne flase, sto da ne i brendirane, toliko podlozne zakonu plasticnosti koji podrazumeva da tela jednom savijena nikada se ne mogu vratiti u provbitan oblik, tako su i nasi umovi pohabani, slomljeni i previse puta savijeni da bilo sta smisleno i drugacije moze nastati.

      Kad kazem da smo degradirali kao ljudi ne gledam sve kroz prizmu tehnologije ili duhovnosti, cak sta vise takva degradacija bi i bila manje bolna nego li ovaj tup bol izazvan nedostatkom pameti ili sto ne reci konkretno idiotlukom. U nekim knjigama koje sam procitao, neki "glupi" ljudi zagovarali su ideju alturizma i flantropije kao buduci model covekovog bivstovanja na ovom svetu. Medjutim svaka misao koja bi krenula u tom smeru bi od redovnih dusebriznika vladajuce elite bila docekana na krv i noz i ti isti ljudi bi bili prozvani laznim utopistima. Tako je uvek bilo kroz istoriju.

      Danas, svaka rec koju cujete u sebi nosi neki skriveni motiv. Vise nisi ni ono sto jesi. Ponekad se osceam kao prokleti Bili Miligan, uvek moras nekome da se prilagodjavas, da pratis trendove, da budes ono sto nisi, ne to nije kriza indetiteta to je nedostatak istog. Svi smo isti, uvek po kalupu. I Hilari i Tramp, i Tadic i Toma i levica i desnica, i demokrati i socijalisti. A ko po pravilu ekscentrici, ljudi koji razmisljaju drugacije stavljaju se na marginu, postaju nebitni umesto da vode napred.
      Kao u filmu "Ekvilibrijum" gde progone one koji jos uvek osecaju emocije, tako danas progone svakog ko razmislja drugacije od drustvenog kalupa i odstupa od normativa "gotovog proizvoda". On je skartiran i nepodoban.

      Misao danas ne postoji i ako postoji brzo iscezne ili biva sasecena u korenu, dok sa druge strane glupost, sund i kic poput uranijuma ostaju u prirodi neizdrzivo dugo, bez mogucnosti skorog raspadanja.

      Ziveo Toma diploma, Sasa Popovic, Gastozz kao i svi seljaci ovde i preko bare.
      Ovaj post svakodnevno treba da vidi sto vise ljudi..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by realnost View Post
        Uveren sam da ukoliko se Tramp nešto pita, neće biti novih ratišta.. a do 2020 verovatno će i povući vojsku sa nekih područja. U naredne 4 godine ćemo videti koliko može na svoju ruku da odlučuje predsednik Amerike
        Prvo da postane presednik zvanicno a to je 20 januara 2017. Naime, postoji peticija https://www.change.org/p/electoral-c...on-december-19 kako bi naterali elektore da glasaju za Hilari umesto Trumpa. To glasanje ce se obaviti 19. decembra.
        Druga opasnost je moguci atentat na Trampa o cemu govori Alex Jones http://www.infowars.com/will-they-ki...-inauguration/ jer se globalisti ne mire sa porazom. Mnogo je para ulozeno u projekat Hilari da bi se tako lako odustalo.
        Sacekajmo prvo da Tramp zvanicno postane presednik.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Ljudi prigovarali Trampu sto nece da prizna izbore ako izgubi, a sta sada to rade glasaci Demokrata sa svojim protestima koji su bas sirili tu pricu nakon poslednje debate?

          Govna jedna glupa licemerna, sve ih depotrovati u Grenland ili bilo gde ima malo znakova zivota.A

          Tramp ako se pozabavi vise unutrasnjim problemima to ce biti dovoljan pokazatelj da se razlikuje od njegovih predsednika i da je bolji od sve njih zajedno.Sigurno ce neke probleme da resi tokom svog mandata.

          @blanco

          Suzan Sarandon je okrenula ledja Hilari i zahvaljujuci tome je odvukla solidan broj glasova iz Floride i jos iz drugih drzava tako da ne moze da se stavi u isti kos sa svim drugim slavnim licnostima.



          Posto imam nalog tamo, hteo sam par puta da uskocim i to bi se zavrsilo ili bih popio ban od 10 dana ili bi mi svi lepo nalupali cuske.Tamo tesko opstaju neistomisljenici.PPP mi je zato 10 puta bolji po tom pitanju, ali bas je tamo hiperproduktivnost na visokom nivou.Tamo sam pratio nase parlamentarne izvore, nema me dva sata i ispisu 20 strana.Za jedan dan je ispisano negde oko 240 strana.
          U pravu si prava grupa glupih licemera.

          A nisam znao ovo za Suzan Sarandon,da je okrenula ledja Hilari,svaka joj cast na tome .Sad bi neki demokrata pitao "Cik da vidim dal je smela ledja da okrene i Trampu"

          B92 ,ono tamo je sramota sta se pise.Sva sreca pa nemam tamo nalog ,inace bih sto ti kazes popio debeli ban.A da se registrujem da napisem jedan post,i da me banuju,ne ide.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Prvo da postane presednik zvanicno a to je 20 januara 2017. Naime, postoji peticija https://www.change.org/p/electoral-c...on-december-19 kako bi naterali elektore da glasaju za Hilari umesto Trumpa. To glasanje ce se obaviti 19. decembra.
            Druga opasnost je moguci atentat na Trampa o cemu govori Alex Jones http://www.infowars.com/will-they-ki...-inauguration/ jer se globalisti ne mire sa porazom. Mnogo je para ulozeno u projekat Hilari da bi se tako lako odustalo.
            Sacekajmo prvo da Tramp zvanicno postane presednik.
            Da odlucuje par postojala bi bojazan, ovako 38 elektora da mu ne da podrsku iz stranke, nece se desiti
            sigpic

            Comment


            • ШТА СЕ ОНО У ЊУЈОРКУ СЈАЈИ, ДОНАЛДОВИ ПРАМЕНОВИ НА ГЛАВИ.

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Da odlucuje par postojala bi bojazan, ovako 38 elektora da mu ne da podrsku iz stranke, nece se desiti
                74 elektora je razlike.

                Zavrsit ce sa 306-232
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Konstantno se ponavlja teza da je ona uzela vise glasova. Pa da je sistem gde odlucuje ko uzima vise glasova, drugacija kampanja bi se vodila i bio bi drugaciji rezultat sigurno.

                  Comment


                  • To sto je ona uzela vise glasova j samo trenutno.

                    Jos uvijek nisu prebrojani svi glasovi za popular vote. Postoji jos uvijek sansa da je i tu stigne i to solidna sansa jer je oko 300k razlike.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ma i Gor je uzeo više narodnih glasova 2000. godine - naravno da mu to nije pomoglo i ne bi smelo da ti pomogne u federaciji.

                      Ovo su sada već mućkice, ali to im neće pomoći. Amerikanci poštuju Ustav više od svojih roditelja, tako da mogu da se slikaju fašisti.
                      Last edited by Crni Đorđe; 11-11-16, 14:53.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        ШТА СЕ ОНО У ЊУЈОРКУ СЈАЈИ, ДОНАЛДОВИ ПРАМЕНОВИ НА ГЛАВИ.

                        Meni još luđi Šešelj što je ovo pustio u skupštini
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • 20. oktobar
                          Predsednik SAD Barak Obama je zabrinut zbog mogućnosti da izbije nasilje ukoliko Donald Tramp 8.novembra izgubi na predsedničkim izborima.
                          Sva sreća dobi Tramp, pa nema protesta jer su ovi demokrate i kao takvi prihvataju rezultate izbora.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Evo moje 3 predikcije:

                            1. Najlosija

                            Spoiler


                            2. Vrlo moguca

                            Spoiler


                            3. Najoptimisticnija i ona za koju mislim da ce se desiti

                            Spoiler


                            Sve tri su Trumpova pobjeda.
                            Zamalo broj dva, zamalo
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment




                            • Zanimljivo, traje 90 min, ako nekog zanima pricalo se najvise o izborima.

                              Comment




                              • Sitkom za sve uzraste. Kanada neće moći da izdrži ovoliku imigraciju.
                                Last edited by Crni Đorđe; 11-11-16, 16:17.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X