Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misel Obama se nikad nece kandidovati. Ona jedva ceka da nestane iz svega ovoga.

    Nju su natjerali da prica fino o Hillary, a mrzi je.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Челси

      Гле ти овај контигент будала. Погле те главе...
      Last edited by Урош94; 10-11-16, 23:11.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Misel Obama se nikad nece kandidovati. Ona jedva ceka da nestane iz svega ovoga.

        Nju su natjerali da prica fino o Hillary, a mrzi je.
        Ma znam, nego su ljudi idioti prosto. Nju ni Obama ne voli, prva je pokrenula pricu 2008 da je on musliman.

        Comment


        • Mene generalno ne interesuje da je predsjednik vanzemaljac.

          Daj osobu koju ne finansira George Soros i koja ce da napravi neki posao, a ne samo da sere, joj tesko je, ovo cemo ovako, bla bla bla i na kraju sve sjebe.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Урош94 View Post
            Ма не правдам али ми је то још и некако "разумљиво" у односу на ово. Не знам како то да ти објасним.
            E pa tu je problem, zasto bi i to bilo rwzumljivo?
            Znaci, sledece ce biti da ako neko nosi, lupam, bedz neke stranke isto moze da bude pretucen..mjbg javno se deklarisao, bedz, plakat isto sranje
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Не знам. Јебига, ја бих тукао ове што лепе плакате за СНС али не бих сад неког рандом гласача са улице иако заслужују и они. Зашто то тако, не знам.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • "Informer" sa druge strane opet ide u drugu krajnost. SRBIN I SRPKINJA ULAZE U TIM DONALDA TRAMPA
                http://www.informer.rs/vesti/svet/10...-naseg-porekla



                Mrtva trka Blic ili Informer, kome vise verovati.

                Comment


                • Sta sve citam, slusam i gledam prethodnih nekoliko dana, ukljucujuci strane i nase medije, misljenja obicnih ljudi, mogu sa sigurnoscu da tvrdim da su ljudi kao misaona bica degradirali u odnosu na coveka sa pocetka 19 veka.
                  Misao, ideja, kreativnost nam je poput plasticne ambalaze, prazne nogom ugazene plasticne flase, sto da ne i brendirane, toliko podlozne zakonu plasticnosti koji podrazumeva da tela jednom savijena nikada se ne mogu vratiti u provbitan oblik, tako su i nasi umovi pohabani, slomljeni i previse puta savijeni da bilo sta smisleno i drugacije moze nastati.

                  Kad kazem da smo degradirali kao ljudi ne gledam sve kroz prizmu tehnologije ili duhovnosti, cak sta vise takva degradacija bi i bila manje bolna nego li ovaj tup bol izazvan nedostatkom pameti ili sto ne reci konkretno idiotlukom. U nekim knjigama koje sam procitao, neki "glupi" ljudi zagovarali su ideju alturizma i flantropije kao buduci model covekovog bivstovanja na ovom svetu. Medjutim svaka misao koja bi krenula u tom smeru bi od redovnih dusebriznika vladajuce elite bila docekana na krv i noz i ti isti ljudi bi bili prozvani laznim utopistima. Tako je uvek bilo kroz istoriju.

                  Danas, svaka rec koju cujete u sebi nosi neki skriveni motiv. Vise nisi ni ono sto jesi. Ponekad se osceam kao prokleti Bili Miligan, uvek moras nekome da se prilagodjavas, da pratis trendove, da budes ono sto nisi, ne to nije kriza indetiteta to je nedostatak istog. Svi smo isti, uvek po kalupu. I Hilari i Tramp, i Tadic i Toma i levica i desnica, i demokrati i socijalisti. A ko po pravilu ekscentrici, ljudi koji razmisljaju drugacije stavljaju se na marginu, postaju nebitni umesto da vode napred.
                  Kao u filmu "Ekvilibrijum" gde progone one koji jos uvek osecaju emocije, tako danas progone svakog ko razmislja drugacije od drustvenog kalupa i odstupa od normativa "gotovog proizvoda". On je skartiran i nepodoban.

                  Misao danas ne postoji i ako postoji brzo iscezne ili biva sasecena u korenu, dok sa druge strane glupost, sund i kic poput uranijuma ostaju u prirodi neizdrzivo dugo, bez mogucnosti skorog raspadanja.

                  Ziveo Toma diploma, Sasa Popovic, Gastozz kao i svi seljaci ovde i preko bare.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Браво Индиго за овај пост.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Ne rade mrtve reputacije. Najsmisleniji post koji sam procitao u skorije vreme.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Урош94 View Post
                        Браво Индиго за овај пост.
                        + 1
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Posto imam nalog tamo, hteo sam par puta da uskocim i to bi se zavrsilo ili bih popio ban od 10 dana ili bi mi svi lepo nalupali cuske.Tamo tesko opstaju neistomisljenici.PPP mi je zato 10 puta bolji po tom pitanju, ali bas je tamo hiperproduktivnost na visokom nivou.Tamo sam pratio nase parlamentarne izvore, nema me dva sata i ispisu 20 strana.Za jedan dan je ispisano negde oko 240 strana.
                          Politički forum B92 je izuzetno toksično mesto i ne preporučuje se ljudima koji žele kritički da razmišljaju. Nekima bi zaista trebalo obezbediti besplatne časove sociologije i posle srednje škole.

                          Misel Obama se nikad nece kandidovati. Ona jedva ceka da nestane iz svega ovoga.
                          Može slobodno kod mene da nestane. Čuvaću je kao što su čuvali američke pilote nekada davno, na ovim prostorima.

                          Kao u filmu "Ekvilibrijum" gde progone one koji jos uvek osecaju emocije, tako danas progone svakog ko razmislja drugacije od drustvenog kalupa i odstupa od normativa "gotovog proizvoda". On je skartiran i nepodoban.
                          Verovatno najpotcenjeniji film u istoriji kinematografije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odvratan covek Soros, ne mogu da ga smislim.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ni ja nisma mogla da ti ovde dam rep, ali gle mogla za prepisanog Bukovskog
                              Bravo sestro!

                              P.S. Ali nije htela rep sa obrazloženjem, pa da ti je sada ovde kažem, tj pitam... kada ćemo da čitamo tvoja dela, jer znam kako pišeš, evo i ovo je dokaz makar bilo i zapažanje?
                              Da vidimo i druge tvoje misli dok ih nisu još sasekli...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Posto sam se probudio oko 6 uvece, vecina mojih poznanika je na fb-u vec iznijela svoje misljenje o ovome sto se desava u Americi.

                                Zao mi je ovih normalnih i finih ljudi odavde zato sto ce u Americi, izgleda, uvjek biti vise kretena.

                                Pale zastave... E to je najveci nivo debilizma. Zapaliti zastavu bilo koje zemlje je dobar pokazatelj da je osoba retardirana. Zapaliti zastavu svoje zemlje... ja ne znam sa cime uporediti tu osobu i koja je dijagnoza za takvo ponasanje.

                                Paljenje zastava se do skoro moglo vidjeti samo u ratovima(a siguran sam da ni u ratu niko nije zapalio sopstvenu zastavu...). Danas je to vid razonode. Dobro je nama poznata ta tradicija na ovim prostorima.


                                A koliko vidim na fb-u, tacno neki idioti koje znam ne bi imali o cemu danas da pricaju i ne bi imali drugog razloga da budu srecni i veseli, da se ovo ne desava u Americi. Taman mi je trebao novi filter za preciscavanje liste "prijatelja"
                                Sent from my Samsung GALAXY S5.
                                Last edited by powerslave; 11-11-16, 00:22.

                                Comment

                                Working...
                                X