Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga i No1e

    Comment


    • Sutra Seselj u Cirilici u pola 8 ujutru.

      Bez obzira sto veceras izlazim, podesice se budilnik.Kafa upravo kupljena, ratluka nema ali tu je torta i rakije jos ima u zalihama.Sve je spremno za mamurluk.

      Dva sata kvalitetnog programa, mozda i duze.

      Comment


      • Premotaš posle spavanja na početak.
        Samo pitanje je koliko im je schedule accurate.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post


          "Ove godine sam glasala za republikance, demokrati su mi ostavili gorak okus u ustima".

          Monica Lewinsky

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Aki, kada mozemo da ocekujemo zid prema Meksiku da krene da se gradi?

            Comment


            • Ljudi prigovarali Trampu sto nece da prizna izbore ako izgubi, a sta sada to rade glasaci Demokrata sa svojim protestima koji su bas sirili tu pricu nakon poslednje debate?

              Govna jedna glupa licemerna, sve ih depotrovati u Grenland ili bilo gde ima malo znakova zivota.A

              Tramp ako se pozabavi vise unutrasnjim problemima to ce biti dovoljan pokazatelj da se razlikuje od njegovih predsednika i da je bolji od sve njih zajedno.Sigurno ce neke probleme da resi tokom svog mandata.

              @blanco

              Suzan Sarandon je okrenula ledja Hilari i zahvaljujuci tome je odvukla solidan broj glasova iz Floride i jos iz drugih drzava tako da ne moze da se stavi u isti kos sa svim drugim slavnim licnostima.

              Originally posted by Crni Đorđe View Post
              Koje je uživanje čitati forum B92 ovih dana. Skiče fašisti kao ljute guje.
              Posto imam nalog tamo, hteo sam par puta da uskocim i to bi se zavrsilo ili bih popio ban od 10 dana ili bi mi svi lepo nalupali cuske.Tamo tesko opstaju neistomisljenici.PPP mi je zato 10 puta bolji po tom pitanju, ali bas je tamo hiperproduktivnost na visokom nivou.Tamo sam pratio nase parlamentarne izvore, nema me dva sata i ispisu 20 strana.Za jedan dan je ispisano negde oko 240 strana.

              Comment


              • Napokon da ovi iz liberalnih mainstream medija pocinju da gledaju stvari na pravi nacin i da razloge u porazu traze i u pogresnom kandidatu demokrata.
                Hillary Clinton lost. Bernie Sanders could have won.
                https://www.washingtonpost.com/poste...ould-have-won/
                Last edited by skeptik; 10-11-16, 20:08.

                Comment


                • Bernie Sanders ne bi dobio.

                  Namjeravam da napisem mozda i analizu sta bi bilo da su se susreli Trump i Bernie.

                  Zakljucak bi bio, da bi ga pocistio kao sto je pocistio 16 republikanca.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • White House staff watching Obama welcome Trump as President...


                    Comment


                    • Ameri poceli da pale new balance patike jer je kompanija podrzala Trampa

                      Comment


                      • Hahahah kako je to retardiran narod. Meni nisu jasni, sta se sad bune, gotovo je i nema sta sad da izlaze na ulice. Cuj pale patike kompanije koja podrzala Trampa, kakvi slepci.

                        Ajnstajn opet objasnio u analizi.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Haj sto pale patike, al sto pale zastavu Amerike. Bas solidni mentoli.

                          Ja se kladio sa jednom prijateljicom koja zivi par kuca od Klintonke gore u NY. Usutila se vrhunski, a rekla mi je da ce da me zajebaje nenormalno kad izgubi Trump. Ja njoj nisam nista rekao, samo eto iz zajebancije da jedva cekam tu veceru na Manhatnu

                          Ono sto kontam, to je taj mindset ljudi kojima je ispran mozak, koji bi likovali mjesecima, a Trumpovi razmisljaju sta treba da se uradi, da se nastavi ovaj uspijeh. Da je Trump izgubio, ne bi bilo ovakvih protesta, vec ovo protestuju djecurlija koja nikad u zivotu nisu nista radila i idu na univerzitete i nesto misle znaju o zivotu. Ne zna niko o zivotu dok ga dobro ne pozivi.

                          Sto se tice zida, trebao bi analzu da napisem kako mislim da ce da ga sagradi, al nece poceti najmanje godinu dana, a trebat ce isto tako par godina da se sagradi zid, mozda tek u drugom mandatu ga zavrse, al pocet ce ga vjerovatno u naredne 2 godine.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • auuu kakvi mentoli zive tamo kad pale zastavu

                            Sad sam procitao blog, odlican kao i prethodni

                            Comment


                            • ЈЕ БЕ НИ РЕ ТАР ДИ

                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • A kao kod nas nema toga, tuce na izbornim mestima ili oko njih
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X