Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A zasto konkretno protestvuju, znaju li?

    Vidim svasta nesto postavio Uros, ali ne moze to posten svet da vidi sa tt, a nesto mi mrsko da istrazujem dalje.

    tt
    Last edited by miloolja; 10-11-16, 09:30.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • A zasto protestuju?
      Sa jedne strane se kunu u tu demokratiju, a sad protestuju protiv legitimnog izabranog predsednika na demokratskim izborima
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Drugstore feat. Thom Yorke - El President

        ... they've killed the president...

        Comment


        • Navodno nije njihov predsednik. Sad je bilo par intervjua 90 posto ljudi je omladina od dvadesetak godina tako da možete da zamislite.

          Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Zato sto su sad ovi "cistunci" uplaseni za buducnost svoje zemlje i za buducnost i sigurnost svih zena, gej populacije, crne populacije, muslimana i imigranata... protestuju zato sto ih lik i djelo buduceg predsjednika plasi i vrijedja.

            E bukvalno sam vidio ovakve postove na fb-u medju Amerikancima i evo po tv kanalima.

            Da ne vjeruje covjek.. A imam i prijatelja koji se izjasnjavaju kao liberali, podrzavaju Sanders-a itd. pa dosta njih sad toliko pljuje po Trump-u i pisu o njemu takve stvari koje su hiljadu puta gore od pojedinih njegovih, navodnih, izjava i od slike koju su mediji stvorili o njemu. E to su ti "cisutnci".

            Sent from my Samsung GALAXY S5.

            Comment


            • Ma dovoljno govori to sto su oborili sajt kanadske ambasade, da se vidi koliko im je uteran strah u kosti

              ali sigurnost zena?
              pa sta ocekuju da ce da im se desi?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Izgleda da je Trump toliki manijak da nijedna zena nije sigurna sad kad se dohvatio funkcije. Vjerovatno je nedje i izjavio da su sve zene na*ebale ako on dodje na vlast.

                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                Comment


                • Pouzdani izvori kažu da je Majli Sajrus prva na listi Trampovih nepodopština.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ovi ljudi protestvuju jer sumnjaju u regularnost izbora. Pojavila se informacija da je neki lik iz Sarajeva znao rezultate jos pre samih izbora sto upotpunjuje sumnju

                    Comment


                    • Protestvuju zato sto imaju moralni pokrivac koji im je ona dala.

                      Prvo ga je ofarbala kao novo javljanje Hitlera, sto je apsolutni ninsens, kao rasistu isto nonsens i na kraju seksistu, isto nonsens. Islamofob nije, jer sam ja musliman i sekunde me nikad nije uvrijedio, a ispratio sam sve sto je pricao zadnjih godinu dana.

                      Prvo je stvorila toliko ruznu sliku o njemu i onda je stvorila stronger together da se drze zajedno protiv njega i moraju sve da urade da on ne postane.

                      Pa eto sve sta ih pitas zasto protestuju, niko nije rekao da protestuju zato sto hoce nesto da napravi kao predsjednik, neka politika im se ne svidja, vec samo zato sto ih je strah.

                      Ovo samo ona moze zaustaviti ako izadje i kaze, moramo se ujediniti zajddno sa Donaldom i da njega docara u drugom svjetlu, al to se nece desiti.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Koliki moron treba da budes da palis zastavu svoje zemlje jer je pobedio kandidat koga ti ne podrzavas

                        Comment


                        • Koje je uživanje čitati forum B92 ovih dana. Skiče fašisti kao ljute guje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Veoma dobar tekst o americkim izborima. Koga zanima moze da ga procita preko linka dole ali ovaj pasus je kljucan:

                            "Poslednjih nekoliko godina, demokratski mislioci optimistično su gledali na budućnost svoje stranke, uočivši izvesnu urođenu prednost među latino populacijom i socijalno progresivnom, naprednom belom mladeži. Ovi glasački blokovi bili su čvrsto utemeljeni u ključnim neopredeljenim državama kao što su Virdžinija, Severna Karolina, i Kolorado. Pošto je Obama tu 2008. ubedljivo pobedio, poruka je bila jasna: konzervativna ideologija bazirana bar delimično na belom rasnom identitetu bila je stvar prošlosti, a novi trend je inkluzivna politika. Obama je dobro prošao i 2012. (Severnu Karolinu je tesno izgubio ali u totalu je dosta lako pobedio), što je samo učvrstilo ovaj način mišljenja – bar na predsedničkim izborima GOP nema više šta da traži, iako se na parlamentarnim još drže zbog prednosti u ruralnim krajevima. „Negativno perspektivni" beli glasači, često otpisani kao mizogine rasiste pred izumiranjem, izuzetno su se dobro pokazali. Izlaznost je bila ogromna, daleko iznad predviđanja, lako kompenzujući inicijalnu prednost u ranom glasanju (i solidnu podršku latino glasača) koju je Klinton imala"

                            Drugim recima samo lik kao Trump koji je realno vise bio nezavisni kandidat nego GOP-ov kandidat, cak su ga neki republikanci sabotirali, je mogao da donese pobedu republikancima. Bilo koji drugi kandidat GOP-a bi glatko izgubio od bilo kog drugog kandidata iz Demokratske stranke. Zato je ova pobeda Trumpa znacajna i za sam GOP jer pitanje je kad ce neki sledeci republikanac biti u poziciji da postane presednik USA imajuci u vidu da se broj belaca u SAD svake godine smanjuje a povecava broj imigranata gde prednjace muslimani i latino populacija koji mahom glasom za demokrate.
                            http://www.vice.com/rs/read/niko-nije-imao-pojma

                            Comment


                            • Kako je interesantno da protestuju samo ljudi koji ne idu na posao ujutro i ljudi koji su na fakultetima.

                              Strah ih da ce ih Trump poslati na posao=RASISTA
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Dok ih predvode političke analitičarke u vidu lika i dela Lejdi Gage i Šer i naravno sve pod sloganom demokratije za koju se zalagala njihova izabranica Klintonka.

                                Spoiler

                                Tzv Klintonka došla u ove krajeve nekako sa bombardovanjem, tako i dobila naziv, a kod nekih izaziva ozbiljne probleme, otok i infekciju, kao kod mog brata, recimo

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X