Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Dzaba i da ti se isprica sad kad znas rezultat ali nas par ludaka koji smo ovde ovo pratili do jutarnjih sati pamticemo ovo za ceo zivot. Pogotovo Floridu. Vladan dva puta govorio "gotovo je ovo", "na spavanje" a ovaj se vraca iz mrtvih i pravi preokret. Ovako nesto se desava samo jednom u veku.
      Ja još sebi nisam došao, jutros kao zombi na posao Al vrijedilo je...
      Sve je okrenuo, ja jedino Virginiu nisam nategao, ali nisam sumnjao u pobjedu niti u jednom trenutku.

      Comment


      • Iskreno da nisam otvarao kafić jutros ne bih ni pratio , al ovako me uhvatilo i onako ujutru dosadno pa sam ispratio . Jbg nisam bio budan kad je bila prevaga za Floridu
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ja ne znam samo sto se ljudi primaju oko toga toliko jer je barem jasno da je politika drzave u odnosu na to ko je predsjednik totalno nebitna...smece svaki od njih i sve najgore im svima zelim
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Iskreno da nisam otvarao kafić jutros ne bih ni pratio , al ovako me uhvatilo i onako ujutru dosadno pa sam ispratio . Jbg nisam bio budan kad je bila prevaga za Floridu
            Toliko je napeto bilo, da sam u jednom trenutku zaboravio i šta je sve bilo na kocki
            Kako je Clinton tonula, tako je i fiksni se sve manje javljao... A u trenutku kada je Trump debelo zaostajao na Floridi, Akiju je misteriozno nestala struja, ali se ipak pojavio kada je DOnald uskursnuo

            Sve u svemu, duga i nezaboravna noć u svakom smislu riječi
            Last edited by luka; 09-11-16, 18:40.

            Comment


            • Tacno u trenutku kad je sjever Floride trebao da uleti meni nestalo neta i tv-a

              Nisam imao priliku da gledam silne srcane na CNN-u
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Danas sam rekao da mogu fiksnog kao analitičara na CNN.
                Mislim da na CNN-u još uvijek ne znaju šta ih je snašlo i misle da Clinton još ima šanse

                Ono njihovo sinoćnje pokrivanje je bilo toliko neukusno, da se još uvijek stidim za sve njih. Onaj jedan komentator je negdje oko 3-4 ujutro, tek počeo uzimati kao neku soluciju da bi Trump možda mogao ZAKOMPLICIRATI situaciju

                Comment


                • Fiksni verovatno je sada s onim na CNNu i razmatraju opcije kako Hilari vraca Viskonsin i Micigen

                  Comment


                  • Ne znam, koliko mu je kladionica u glavi, strah me da nije fiksni kuću stavio na Hillary, pa da je sad na ulici završio

                    Comment


                    • On samo u banove na forumu. Velikiajnstajn ostao bez opklade, fiksni resio da se ne pojavljuje vise, covek od reci

                      Comment


                      • ХАХАХАХХАХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХХАХААААААААА

                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Moram da priznam da ste mi bili jako zabavni danas, sve sam procitao A Aki je ponovo pokazao da je bogotac ovog foruma

                          Comment


                          • Meni je Fiksni u poverenju rekao da ce da kupi mobilni i ponovo se registruje

                            Comment


                            • Не сећам се да сам се током једног дана константно оволико смејао. Хвала интернету.

                              Last edited by Урош94; 09-11-16, 19:29.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • PJW je jedva docekao da ih tovari

                                Comment

                                Working...
                                X