Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Seselj i njegova doslednost.. S 17 godina usao u savez komunista, sada je glavni protivnik komunizma. Lepo je pricao Momcilo Djujic o njemu. Uostalom da ne pisem, Uros je lepo i jasno sve objasnio.
    Last edited by Победа; 09-11-16, 17:16.

    Comment


    • Nastavljaju ljudi sa dominacijom u slikama

      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Hteo da iscitam sta se sve pisalo od sinoc, ali kada sam video broj ispisanih strana, batalio sam .

        Cestitke Focari

        Comment


        • Nastavljamo u PM-u da ne trujemo temu.Gleda svoje interese, a ne interese drugih.

          Rekao sam da SNS napadaju Radikali+Bosko.Radulovic je smesan.
          Last edited by Ricma; 09-11-16, 17:22.

          Comment


          • Радуле после Шешеља превара века.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Ko da je 15-godisnjak usao u Skupstinu, tako ja dozivljavam Radulovica.Kolko su ga ljudi hvalili, toliko je ispao jos vece razocarenje.

              Ubedili su me na kratko da moze da bude nesto od njega.

              Comment


              • Он је до јаја добро одрадио кампању пред изборе. Мислим када причамо о маси, одлично. Имао је три речи које врти и убио је са тим. Али да не дужим много, рећићу само да он ван тог просеравања нема (и не зна) шта конкретно да каже. По многим стварима и нема конкретан програм.
                За време Слобе била слична прича као са Вучићем данас. Нико ништа у медијима од опозиције није смео да каже. И онда једном су морали да их пусте да причају али је Слоба урадио до јаја паметан потез. Каже, ок, може, доведи их у емисију али нек причају минимум два сата.
                ЕЕееее онда су у проблему. Они имају до јаја уклопљену причу за неких пола сата. Тако је и са Радулетом. После ће сами себе да укопавају. Плус им тим постављаш сасвим нормална и легитимна питања на која они нису навикли да одговарају и потписали су себи дно.
                Сад ја Радулету да дам 2 сата он би се усрао себи у живот.
                Да не причамо о томе колико им је цео покрет дебилан и што немају једног (од 16-17) нормалног посланика.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Клинтонка уживо:

                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Radule je brat moj, prva glava opozicije, a na sledecim parlamentarnim izborima lagano pokuplja glasove ds-a i ldp-a i salje ih ispod cenzusa. .

                    Šeki robija ima sanse da udje u drugi krug jedino ako se Jeremic ne kandiduje

                    Comment


                    • Za to si u pravu, njegova ciljna grupa jesu razocarani ldp-ovci i ds-ovci.Pre bih i ja dao njemu glas nego Cedi ili Sutanovcu.Boze, koje teske dileje.Jos je Bosko klasa za njih, a on mi je delovao u pocetku smesno.Kakav god bio, narod moze da ga pogura samo kako ne bi vise gledao SNS.

                      Kandidat iz SNS-a, Jeremic i Dacic ce imati sigurno vise glasova od njega ukoliko se druga dvojica kandiduju.

                      Comment


                      • Originally posted by Урош94 View Post
                        Клинтонка уживо:

                        Izdali me prijatelji, izdao me brat
                        sigpic

                        Comment


                        • И сад је Радуле већину гласова покупио од ЛДП-а, ДС-а и те екипе. Баш је доста ојадио целу ту жуту екипу.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Auuu ,najvise mi je milo zbog svih ovih holivudskih zvezdi , i ostalih koji su davali podrsku Hilari.

                            A nije ih mali broj - Lebron James,Kejti Peri,pa ovaj Dzej Zi i Bijonse ,Madona,Lady Gaga,Majli Sajrus (e boze a bila je bas simpaticna u onoj seriji "Hana Montana") Robert De Niro,Dzordz Kluni,Ricard Gir,Arnold Svarceneger,Suzan Sarandon,Kolin Pauel,pa porodica Bus,Mark Zunkenberg,Stiven King,pa ovi iz Epla - Tim Kuk i Stiv Voznijak , .. ali mi je veoma milo zbog Andersona Kupera iz CNN.

                            A inace ,bas me interesuje dal ce Majli Sajrus,Lena Danam i Ejmi Sumer da napuste Ameriku ,posto je Tramp pobedio.

                            E da ali najaca mi je izjava Ser ,nakon pobede Trampa
                            Osećam se kao da je neko preminuo u mojoj porodici. Doživela sam 11 predsednika, i nijedan nije bio poput njega. Razumem zašto je svet u strahu
                            Kako li ona zna da je svet u strahu ,jer je Donald pobedio?Svet bi bio u strahu da je Hilari pobedila
                            Niko od njih se nije osecao tuzno kada su razarali drzave po svetu.

                            Tako je Trampe , u inat mnogima je pobedio.

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Jel moze neko ukratko da mi kaze sta se pisalo ovde sinoć od 22h pa do sad.
                              Dzaba i da ti se isprica sad kad znas rezultat ali nas par ludaka koji smo ovde ovo pratili do jutarnjih sati pamticemo ovo za ceo zivot. Pogotovo Floridu. Vladan dva puta govorio "gotovo je ovo", "na spavanje" a ovaj se vraca iz mrtvih i pravi preokret. Ovako nesto se desava samo jednom u veku.

                              Comment


                              • Taj Tramp je lud bre, mozda bude bombardovao nekog..

                                Ovakvo razmislja dosta ljudi, nazalost

                                Comment

                                Working...
                                X