Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moramo da se zahvalimo jednoj velikoj hipijki Jill Stein koja je odnjela bruku glasova Hillary u Floridi
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Srusit ce Aki blog kad objavi disertaciju

      Comment


      • Sa Obamom im se rizik isplatio. Ali bilo je tesko ocekivati da ce nakon toga Amerikanci izabrati zenu. Ocekivano Trump uzeo.

        Comment


        • Samo je pitanje trenutka kad ce Akija da angazuju da vodi kampanje
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ja da sam vodio kampanju ove godine kod nas nekoj od stranaka koje nisu na vlasti, zgazili bi.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Dodji kod nas da opravis ovu opoziciju
              mada, u kakvom su stanju, ni ti ne bi pomogao
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Sandu pozdravlja sviju, meni cestita, hvala Sandu. Falio si nam ti za vrijeme izbora
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Људи су слабо свесни да се цео свет полако буди. У том смислу што свуда јачају "ДЕСНО" оријентисане опозиције. Ове поделе на десницу и левицу су превазиђене али мислим на то да су људи све више против глобализације, корпорација, естаблишента, медија итд.
                  Брегзит, Трамп, ономад баш за мало Национални фронт Марин Ле Пен у Француској (следеће године ће победити сигурно), у децембру сад Хофер ће да победи у Аустрији лагано, Мађари имају Орбана који ради одличан посао... па ево и Исланд истерао ММФ, прича се да ће и Холанђани ван ЕУ.
                  Е сад, колико је и то код нас могуће, не знам. Ми обично каснимо пар година за светом, па могуће да ће се код нас то десити мало касније.

                  Марићу, нема силе да се Вучић кандидује на председничким. Мора он да остане премијер (само га ботови овако зову јбт) а кандидоваће Шешеља, ако не директно, онда индиректно као и ове године.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Moj burazer Aki gospodski i argumentima oduvao klosara fiksnog koji ga je dzukacki napadao. Sesir dole.
                    sigpic

                    Comment


                    • Акаро, дај тај пост где си издоминирао пред изборе.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • http://seadfoco.com/

                        Imas ovdje 5 postova od septembra o Trumpu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • BTW interesuje li koga kako Trump misli sagraditi zid i natjerat Meksikance da plate?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Урош94 View Post
                            Марићу, нема силе да се Вучић кандидује на председничким. Мора он да остане премијер (само га ботови овако зову јбт) а кандидоваће Шешеља, ако не директно, онда индиректно као и ове године.
                            Ma kakav Seselj, on ako se proda postace najomrazenija osoba u Srbiji.Evo ja cu da budem medju prvima.Za njega bih glasao samo ako bi se sa druge strane nasao bilo ko ko se ne odaziva na Vuk Jeremic posto vecina drugih stranaka ne podnosim, neki se raspadaju(tacnije Dacic) ili imaju neozbiljne lidere koji su mi uz to odvratni.Radikale pre nisam voleo, sada su jedna od retkih stranka gde sam neutralan.

                            Ima teorije i za jednu i za drugu stvar, to ce da bude neizvesno do pocetka sledece godine kada prelomi.Ja sam ove parlamentarne doziveo kao pripremu za predsednicke i njegovu reklamu zato sto je pisalo samo 1.Aleksandar Vucic.Nisi tu imao ime ni jedne druge stranke u izbornoj listi nego samo njegovo ime i prezime sto je bio jedan od glavnih razloga zasto SNS nije doziveo pad mada su to lazirali kradjom na izborima i bugarskim vozom tako da su tu otprilike negde kao i prosli put.Moze se to tumaciti kao reklama za buduce predsednicke izbore, a slicno razmisljaju ljudi sa kojima povremenom pricam o politici.On ako postane predsednik stavice nekog idiota na mestu premijera kao sto je Tadic Cvetkovica pa ce da drzi sve u svojim rukama.
                            Last edited by Ricma; 09-11-16, 15:03. Reason: lapsus

                            Comment


                            • Слабо си упућен Рићума. Продао се он поштено кад се вратио, баш је то превише очигледно. Превара века.
                              Што се тиче СПС-а, они се уопште не распадају. Немају они никакве велике претензије. Њихових сигурних 10% је увек ту и увек ће се шлепати уз сваку власт. То је тако било и биће. Макар имају нормалније и господскије људе од СНС, што реално и није много тешко.
                              То да је Вучић једини адут СНС-а је јасно као дан, нема ту дилеме. Чињеница је да је по целој Србији ишао са листом "Александар Вучић - Србија побеђује". Много би лошије прошли да су ишли са именом странке.
                              Што се тиче крађе избора, веруј ми, камо среће да је само бугарски воз у питању. Крали су на милион начина на милион места. Баш као и ДС 2012.
                              Лично сам бројао гласове у РИК-у, оно је да не верујеш очима. На џаку са једног бирачког места, у Лепосавићу (КиМ) чини ми се, пише (на пример):
                              СНС: 200 гласова
                              СПС: 50
                              ДЈБ: 3
                              Двери/ДСС 10
                              ДС:0

                              Отвориш џак, пребројиш: СНС 100, ДС највише од "опозиције" имао 60 тачно чини ми се, јер је то бирачко место једног од представника ДС-а. И СНС дебили ставили да немају ни један глас. Па барем би он гласао сам за себе јбт. Двери/ДСС 20 и нешто и не сећам се осталих.
                              Тадић и Цветковић су испали из моде скроз. Пропали. Нема силе од њих. Могуће да измисле неког новог Динкића, Радулета, Лазу Крстића за будућност...

                              П.С. Заборавих да кажем да су на овом бирачком месту радикали највише покрадени после ДС-а а бранили су Вучића да није било изборне крађе и да Муриканци и Скот гурају друге у скупштину.
                              Last edited by Урош94; 09-11-16, 15:24.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                BTW interesuje li koga kako Trump misli sagraditi zid i natjerat Meksikance da plate?
                                Pucaj

                                Comment

                                Working...
                                X