Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Obratite paznju dobro ciji fanovi pocinju nerede da prave.

    Pomoci cu vam, nisu od 'ofarbanog fasiste', vec od glasa razuma, IamWithHer, StrongerTogether idemo da bully ljude sto su glasali za Trumpa.
    Zbog toga mi je najdraže što je pobijedio, šamar licemjerima od strane Amerikanaca.

    Tebi svaka čast, davno si ovo predvidio

    Comment


    • Dala im je moralni pokrivac u vidu StrogerTogether kampanje. Moramo se zajedno drzati da potencijalnog Hitlera zaustavimo, a ona je oslikala sliku da je on Hitler, osoba koja je citav zivot pacifista.

      Sve one ludacke izjave da bi mucio ljude, ubijao familije, bla bla bla, nista to se ne prica vec mjesecima. Zna se sta je strategija bila.

      Ako ova kampanja ne bude u udzbenicima marketinga, onda gasite fakultete, ne isplati se to vise.

      Potrosio je kamaru manje para, GENIJE!
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Obratite paznju dobro ciji fanovi pocinju nerede da prave.

        Pomoci cu vam, nisu od 'ofarbanog fasiste', vec od glasa razuma, IamWithHer, StrongerTogether idemo da bully ljude sto su glasali za Trumpa.
        Današnji liberalizam je ništa drugo do prikriveni fašizam.
        sigpic

        Comment


        • Nije liberalizam problem. Ja sam liberalac, sa fiskalno konzervativnim stavovima.

          Problem je neoliberalizam koji je far-left i to su ova sranja koja se kose sa logikom Black lives matter i ostale zajebancije.

          Virdzinija Vulf se okrece u grobu u sta se feminizam pretvorio.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Slušao sam mu onaj govor pobednički čovek stvarno opasno zvuči vidi se da je inteligentan , sad što ima te ispade jbg normalan je čovek . Po meni je dosta manje strašno to što izjavljuje grab her right in the pussy ili šta je već odvalio nego što je ova Hitlerka izjavljivala da hoće da ide u rat sa Rusijom.Zameraju mu za ovaj zid ali šta je on loše rekao , nije se izjasnio sve Meksikance treba proterati nego samo ilegalne što je u suštini pravedno. Mada ja i dalje mislim da su ovi izbori trebali da budu namešteni da Klintonka uzme , prosto previše je dobijala podršku skoro svakog čak mislim da je i Trump ubačen da glumi žrtveno jagnje a ovamo im je svima zavrnuo tuki
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Nisu mogli namjestiti jer nije bila bas mala razlika. Gazio je sa 100k glasova u svakoj drzavi najmanje. Outperformo je sve ankete. Obrukao je medije i pollstere. Nevjerovatan podvig.

              Covjek se obezbjedio da mu ne namjeste. Ubjedio je ljude da ce biti namjesteno i na kraju ljudi sutili, nikome nisu govorili da ce glasat, otisli odradili svoj posao i bacili moltovljev koktel pravo u facu politckoj eliti.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Nije liberalizam problem. Ja sam liberalac, sa fiskalno konzervativnim stavovima.

                Problem je neoliberalizam koji je far-left i to su ova sranja koja se kose sa logikom Black lives matter i ostale zajebancije.

                Virdzinija Vulf se okrece u grobu u sta se feminizam pretvorio.
                Liberalizam per se nije problem, to je tačno. On je obuhvatio sve progresivne ideje deventaestog veka koje su se ispilile posle buržoaskih revolucija i manje-više se uklapa u levicu kao opciju. I tu je upravo nastao problem poslednjih nekoliko decenija. Levica se urušila u celom svetu, odustala je od onih zbog kojih je i nastala i bazirala se na gej populaciju, transrodne osobe i ostale manjine manjina. Ostali su politikanti koji su otvorili vrata neo liberalizmu čisto radi keša i koji nema ideologiju iza sebe - on je utilitaristički u svojoj osnovi.
                Zbog toga ćeš videti osiromašene radnike Severoistoka, siromašni Jug i tradicionalno konzervativni Srednji zapad da u kolonama dolaze Trampu koji im obećava da će se posvetiti prvenstveno njima a tek potom Čejsu, Goldman Saksu i drugima kojima je Obama morao da titra.

                I to sve zbog toga što je liberalizam zloupotrebljen u korist krupnog kapitala (!), levica se prodala, dok se desnica nakrala.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Nisu mogli namjestiti jer nije bila bas mala razlika. Gazio je sa 100k glasova u svakoj drzavi najmanje. Outperformo je sve ankete. Obrukao je medije i pollstere. Nevjerovatan podvig.

                  Covjek se obezbjedio da mu ne namjeste. Ubjedio je ljude da ce biti namjesteno i na kraju ljudi sutili, nikome nisu govorili da ce glasat, otisli odradili svoj posao i bacili moltovljev koktel pravo u facu politckoj eliti.
                  Namestili u fazonu da su ga svi pljuvali da su ga poredili sa Hitlerom. Onda preterana podrška koju je Klintonka dobila što od Obame,Lebrona , raznoraznih glumaca , novina pogotovo , kao da je sve bilo namešteno da čovek izgubi al prc
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • http://www.infowars.com/hillary-supp...sing-election/

                    Evo ga, ovo je tuzno.

                    Ova predikcija ne bih volio da se ostvari, al ostvarit ce se. Jebiga, dala im je moralni pokrivac.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Šta ti je izborni sistem.
                      Hilarija trenutno ima više glasova od Trumpa
                      na nivou SAD.
                      Karma is a bitch.

                      Comment


                      • To je ta njihova demokratija, namecu je celom svetu, a njihov izborni sistem je
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                          Šta ti je izborni sistem.
                          Hilarija trenutno ima više glasova od Trumpa
                          na nivou SAD.
                          Karma is a bitch.

                          Neka otcepi Vest koust i eto joj prćije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Pobeda.. View Post
                            Pa 2x je skupio dovoljno glasova da ne mora da pravi koaliciju ni sa kim i 2x je napravio istu s SPSom.
                            Moja greska, nije imao 2/3 glasova sto im je trebalo u Skupstini.Zbog toga je dva puta napravio vlast sa SPS-om.

                            Comment


                            • Nema problema, moze da bude guverner Kalifornije, svejedno je tamo uzela najvise glasova.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • US President Election Result:
                                1) Donald Trump
                                2) Hillary Clinton
                                3) Gary Johnson
                                4) Arsene Wenger


                                Comment

                                Working...
                                X