Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebes Emira Kusturicu, Sarajevo krije novog dragulja.
    Mali Ajnstajn na krovu svijeta (FOTO+VIDEO)
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Ovo je bilo nevjerovatno za mene.

      Prvi puta sam vidio odredjene trendove da naginju ka njemu oko novembra prosle godine. Onda sam u januaru, zvanicno podjelio predikciju sa najblizim prijateljima, a u sred primaries sezone sam i oficjelno kako se to kaze 'endorse' ga. Ali samo da se zna, od pocetka, otkako je najavio kampanju, bio sam za njega.

      Jos malo treba da dodjem sebi, spavao sam oko 2 sata i idemo da pisem clanak "Trump-carobnjak marketina". Sve je bilo bazirano na nauci i na tom licnom osjecaju koji me rijetko vara.


      Sinoc dok je ovdje bio meltdown oko Floride, svi parametri su gurali na njega i da, cekao se okrug koji je demokratski i u kojem redovno mrtvi glasaju. Bio je pokusaj malverzacije, nisu nakucali dovoljno mrtvaca. Sjever Floride odradio posao.

      Kad je pukla Florida, samo se otvorilo. Totalno gazenje i ocekujem da zavrsi i Minesotu, Micigen i Nju Hempsir. To ga gura na preko 300 i pogadjam landslide, steta sto nisam 350 pogodio, a moglo je hladno da nisu jebenu Virginiu tako blatantno ukrali u jednom okrugu.

      Clintonka je neku noc imala rally u Filadelfiji, Pensilvanija, preko 30k ljudi je bio. Dovela je mega zvijezde, ali opet Fili nije izvukla ostatak.

      I sad, posto gledam opci meltdown na facebooku, ljudi kojima sam govorio mjesecima sta ce se desiti, sada oni jedino sto znaju, jeste vrijedjati Trumpa.

      Trump niti je rasista niti je seksista. To je mit, koji je Hillary stvorila, a objasnio sam to u onom clanku.

      Moj rodjak, koji ima pravo glasa u Ann Arboru u Micigenu, prije 6 mjeseci je sjedio kod mene u dnevnom boravku i ja mu hladno govorim da ce Trump biti predsjednik, on mi ne vjeruje, glasao je za Hillary i danas je sokiran onim sto se desilo, a objasnio sam mu zasto ce se to desiti i kako.

      Ocekujte nerede u narednih par dana, pravit ce ih njeni fanovi.

      I mnogo hvala na cestitkama
      Last edited by maliajnstajn; 09-11-16, 13:09.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Pa ko je kriv sto je okruzen idiotima?
        Na vlasti su trenutno najbahatiji, najneobrazovaniji ljudi a on ih vodi, tako da ja mogu veoma lako da ga stavim u isti kos.
        Ti i ja znamo, ali ubedljivo se najvise eksponira i sve preuzima na svoja ledja kako bi drugi manje dosli do izrazaja.Ljudi koji glasaju, glasaju zbog njega ne zbog drugih.Tako je bilo, tako ce i biti.DS se brze raspao zato sto su oterali Tadica inace se ne bi lose drzali na poslednja dva izbora.Uvek prodajes licnost jednog coveka zato sto to vecinu ljudi interesuje, a ne ideologiju stranke i poslanike te stranke.Malom broju njih su vaznije ove druge dve stvari.

        A i to kada su se otcepili 2008 godine, ljudi odmah namirisali kada da predju u SNS jer se znalo iza kulisa ko ih finansira i da ce oni samo da rastu kako vreme bude odmicala.Kako su ti ljudi dosli, tako ce i da odu.Stoji da je on kriv, mada sve je to svesno radio kako bi se ostvario dugorocno cilj i da skupi 50% glasova kako ne bi pravio koaliciju sa bilo kojom drugom strankom.Sada mu nista drugo ne preostaje nego da ubija konkurenciju (konkretno SPS) do pre pocetka predsednicke kampanje.

        Comment


        • Pa 2x je skupio dovoljno glasova da ne mora da pravi koaliciju ni sa kim i 2x je napravio istu s SPSom.

          Comment


          • Sa Lovcena vila klice, dje si Trampe preśednice
            sigpic

            Comment




            • Comment


              • Oglasio se i Nole

                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Aki
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Mnogo se toga kaze u jeku predizborne kampanje. Tako je Tramp odrzao dostojanstven govor, zahvalio se Hilari na cestitki, na jakoj i teskoj borbi. Iz tog primjera ocekujem da Aki i Fiksni slicno postupe, kampanja je jedno, mnogo se prica, obecava, poitika je kurva, a posle kampanje se zakopaju ratne djekire, ostane postovanje, verbalna borba i to je to.

                    Aki prekucao, on je posle Trampa najveci pobjednik ovih izbora.

                    Fiksni nasao balans, nije agresivan kao prije mjesec dana npr, bravo momci.
                    sigpic

                    Comment


                    • Aki pusta na repeat......

                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Količina butthurt-a u Gardijanu, ovog jutra, nije normalna.

                        Nego, Amerika nije samo Njujork, Čikago i El Ej. Duvajte, Demokrate, vi to nikada shvatiti nećete.
                        Last edited by Crni Đorđe; 09-11-16, 14:11.
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Obratite paznju dobro ciji fanovi pocinju nerede da prave.

                            Pomoci cu vam, nisu od 'ofarbanog fasiste', vec od glasa razuma, IamWithHer, StrongerTogether idemo da bully ljude sto su glasali za Trumpa.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Nista neocekivano. Pravili su oni incidente u toku kampanje na Trampovim mitinzima.

                              Comment


                              • Eto i oni će da pričaju o nekom fašizmu i uništenju države a oni sami to rade Koliko su ljudi glupi i retardirani ovo je haos
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X