Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pruzen mu je zestok otpor u borbi za nominaciju. Npr. Ted Kruz je u Vajomingu prakticno kupio 14 delegata.... FBI, sa direktorom koji je do skoro bio clan Republikanske partije, ipak je izbegao da podigne optuznicu protiv Hilari. Da je postojala volja, to bi uradili u julu...Zasipali su ga provokacijama, sluzili se prljavim igrama, udruzivali se, pretili, povezivali ga sa Putinom...Prema ovome sto sada vidimo, covek je izasao na kraj sa sirokim i ozbiljnim frontom protivnika, ukljucujuci establisment.

    Druga je prica sto su nasi ljudi iz dijaspore i 2000. predvidjali da ce ''posteni konzervativac'' Dzordz Bus zaustaviti ludilo klintonovske spoljne politike. O Trampu treba dati konacnu ocenu tek kada se preseli u Belu kucu. Videcemo da li ce ostati na kursu koji mu je doneo pobedu. Imajmo u vidu da su mnoga njegova obecanja zapaljive prirode. Naravno, u odnosu na Klintonovu, opravdana nada itekako postoji.

    U krajnjoj liniji, ni jedna ni druga partija vise nisu dostojne nasledja koje su im ostavili njihovi politicki prethodnici. Demokrate sa sumanutom imigracionom politikom, koja se kosi sa umereno konzervativnim stavovima starih demokrata, republikanci sa ekonomski nikad reakcionarnijim kandidatima, izuzev Trampa, koji nisu dostojni progresivnijih, starih republikanaca...U takvom ambijentu, bilo bi zaista opasno da je pobedu odneo kandidat establismenta, politikant i otvoreni zagovornik agresivne spoljne politike u liku Klintonove.


    Naravno, cestitke mladom velemagu marketinga. Iznenadio me je postojanoscu svojih predvidjanja poslednjih dana. Nisam sumnjao da su na kvalitetnim osnovama, ali je rezultat izbora stavio tacku na svaku nedoumicu.
    Last edited by Bogi; 09-11-16, 11:22.

    Comment


    • Šta ste ispisali od sinoć, 30 strana vi niste normalni

      Trampinho

      Comment




      • Vec su krenule sprdnje
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Aki doktore.

          Comment


          • Lepo je danas biti Aki.

            Ego je na maksimalnim vrednostima.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Fiksni još treba da izgubi i drugu okladu sa velikimajnštajnom u vezi Pepa i gulit će dvije doživotne.
                Eventualno postoji mogućnost pomilovanja, ako se slažu Ajnštajni jer su ipak njihove oklade. Uvjet je da se ispriča svima nama koji smo bili za Donalda

                Comment


                • Donald Tramp je rodjeni pobednik. Obama ga je ismevao, bio je predmet sprdnje nekima, onda se odlucio kandidovati za predsednika. Ljudi su pricali da je cirkus, a on SAM pobedio ceo republikanski establisment. Posle toga ne dobija dovoljnu podrsku svoje stranke, on dobija Hilari i svu masineriju koja je radila u njenu korist.
                  Zaista neverovatan lik

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Fiksni mora da se vrati, nema jakog Akija bez jakog Fiksnog, Akiju je potrebna opozicija
                    Baš tako. Te sada ako fiksni čita, a čita garant, mora da se vrati, na kraju nas dve smo imale sa njim nekih nesuglasica i sada tražimo da nam ne kaže zbogom...dovoljno govori.
                    Aki je velikodušnog i plemenitog srca, u to ne treba sumnjati, pa kad spojiš sve ovo... comeback fiksni bet!


                    Last edited by miloolja; 09-11-16, 11:03.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ode fiksni u mornare
                      Nece skolu nece pare
                      A vala i jest more za mornare
                      Ode naš fiksni u mornare
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • On pogodjen nije, ni umro ni pao
                        samo je morao skociti dole
                        nastavice tacno tamo gdje je stao
                        izronice Fiksni za one sto ga vole
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Pobeda.. View Post
                          Donald Tramp je rodjeni pobednik. Obama ga je ismevao, bio je predmet sprdnje nekima, onda se odlucio kandidovati za predsednika. Ljudi su pricali da je cirkus, a on SAM pobedio ceo republikanski establisment. Posle toga ne dobija dovoljnu podrsku svoje stranke, on dobija Hilari i svu masOneriju koja je radila u njenu korist.
                          Zaista neverovatan lik


                          Ode fiksni u legendu, šteta

                          P.s. dozvolio bih mu da se vrati jedino ako doda dvojku ispred kao Rićmina baba
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • I naravno prva dama Slovenka... mislim bolje ona nego onaj...

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Урош94 View Post
                              Пази, људи тог животног века код нас највише гласају за Цоу па нисам баш сигуран да они било шта схватају.
                              Glasaju za Cou zato sto izlazi sam(prosli izbori) i zato sto njemu trenutno mogu samo da veruju i vide ga kao jednog od retko sposobnih ljudi ako zanemarimo sendvicare koji su naterani da glasaju.Ima negde izmedju 25-30% podrske kao pojedinac, ne zato sto je iz SNS-a.Da sutra napravi novu stranku dobio bi vise glasova od SNS-a.Okruzen je idiotima, pa stalno ima napade histerije.Ja kao covek mogu da mu nabrojim zilion mana, ali bilo bi me sramota da ga stavljam u isti kos sa debilima koji dominiraju a on mora da trpi.Van SNS-a je konkurencija trenutno bas bedna.To je stranka jednog coveka, ne vise ljudi.Izbacis Vucica iz slike i dolazi do ogromnog pada broja glasova.Oni nece da prezive kada njegovo vreme prodje.A sto se tice predsednickih izbora, sem ako se on ne kandiduje verujem da ce predsednik da bude iz druge stranke.Ljudi ce da glasaju samo kontra tog SNS kandidata.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Glasaju za Cou zato sto izlazi sam(prosli izbori) i zato sto njemu trenutno mogu samo da veruju i vide ga kao jednog od retko sposobnih ljudi ako zanemarimo sendvicare koji su naterani da glasaju.Ima negde izmedju 25-30% podrske kao pojedinac, ne zato sto je iz SNS-a.Da sutra napravi novu stranku dobio bi vise glasova od SNS-a.Okruzen je idiotima, pa stalno ima napade histerije.Ja kao covek mogu da mu nabrojim zilion mana, ali bilo bi me sramota da ga stavljam u isti kos sa debilima koji dominiraju a on mora da trpi.Van SNS-a je konkurencija trenutno bas bedna.To je stranka jednog coveka, ne vise ljudi.Izbacis Vucica iz slike i dolazi do ogromnog pada broja glasova.Oni nece da prezive kada njegovo vreme prodje.A sto se tice predsednickih izbora, sem ako se on ne kandiduje verujem da ce predsednik da bude iz druge stranke.Ljudi ce da glasaju samo kontra tog SNS kandidata.
                                Pa ko je kriv sto je okruzen idiotima?
                                Na vlasti su trenutno najbahatiji, najneobrazovaniji ljudi a on ih vodi, tako da ja mogu veoma lako da ga stavim u isti kos.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X