Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Али не заборавите да Аки зна ћирилицу, мало спорије али зна. Оно у чему се Аки слабије сналази су дуге ријечи на ћирилици.

    Тако да покушајте да не користитње баш дуге ријечи типа подразумијевано, дискриминација, високошколци и демотивирајуће, то га изнервира и онда одустаје он читања.

    АКи, ђе су млади ту шала шалу стиже. Ти барем то најбоље знаш.
    sigpic

    Comment


    • #77
      Ali kako to sporije citas!?

      Ali bez zajebancije?! To mi nije jasno. Mislim svi dokumenti na poslu su na latinici osim mog potpisa

      Ne kapiram sto imas problema u citanju, meni je to kao da citas nesto na engleskom. Navika neka..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • #78
        Ostacu na latinici Akisa, cisto da ti pruzim podrsku, da ne budes sam protiv svih.

        Spoiler
        Mali je lik nevidjeni, kada bi samo znao da to radim jedino zato sto me mrzi da menjam na cirilicu hehehehe

        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • #79
          Aki ima vrlo jednostavno rijesenje za dugacke rijeci i dugacke postove.

          Nece ih citati. Aki ima pametnijeg posla nego trositi minut na citanje posta koji cita za 7 sekundi.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • #80
            Мени је ћирилица потпуно неприродна на интернету и на раду на компјутеру уопште, а потпуно природна у свакодневном ручном писању
            sigpic

            Comment


            • #81
              Ja se nisam nikada potrudio da mi bude druga priroda cirilica, odnosno kada je bila knjiga samo na cirilici da se procita, nisam je procitao, bolio me kurac. Nisam imao vremena za toga. Zadnji puta sam neki duzi tekst na cirilici procitao prije, pa ima sigurno 10 godina, a zadnji put sam pisao isto tada, prije 10 ak godina.

              Jednostavno, ne koristim je, ne citam tekstove i ne pisem.

              Niste vi jedini koji se meni cude, ali ja sam prosto ljen da ucim stvari od kojih cu jako malo ili nikako koristi imati.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • #82
                Originally posted by l1m4r View Post
                Ali kako to sporije citas!?

                Ali bez zajebancije?! To mi nije jasno. Mislim svi dokumenti na poslu su na latinici osim mog potpisa

                Ne kapiram sto imas problema u citanju, meni je to kao da citas nesto na engleskom. Navika neka..
                Па једноставно је, нису прво учили ћирилицу као ми, некад су је у Хрватској сви знали, не уче је сигурно 20 година и не можеш очекивати да је сад неко ко има 15-25 година из Хрватске уопште зна. Вјерујем да је слична ситуација у барем једном дијелу БиХ. Можда није толико дуг временски период у питању једино.

                Јбг стари, ти си у први учио само ћирилицу, по два слова, сјећаш се пјесме шта би било да не бјеше Вука, сва учила била на ћирилици до четвртог мешчини, а у други си учио латиницу, нормално да ти је природно и да немаш никакав проблем код читања оба писма.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Немој тако Акиша , мејк ћирилица грејт аген
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • #84
                    Prvi razred cirilica, drugi latinica.

                    Jedino sto mnogo ruzno pisem, a stampanu latinicu ne znam da li sam 5x koristio .
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • #85
                      Ја сам мрзео писану латиницу , брате још имао неку учитељицу смарала жена да то буде лепо као да оне ручне књиге пишем за манастире
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • #86
                        Ne ljutite mi Akija! Vracajte se na latinicu.

                        Sent from my Samsung using Tapatalk

                        Comment


                        • #87
                          Ја уопште не знам како било ко пише штампаним словима, брзина пужа. Мени се ништа не може прочитати али барем брзо пишем и углавном писаном ћирилицом
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Vas su peglali s latinicom, mene su peglali s cirilicom.

                            Ajde da se usaglasimo, da pisemo cirilicom svi i to ce biti divno.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Vas su peglali s latinicom, mene su peglali s cirilicom.

                              Ajde da se usaglasimo, da pisemo cirilicom svi i to ce biti divno.
                              Ако инсистираш у реду послушаћемо те хаха
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • #90
                                Ja je čitam savrseno Vladane, da znas da tvoje provale podjednako dozivljavam na oba pisma.
                                1. Andrey Rublev
                                2. Thanasi Kokkinakis
                                3. Alexander Zverev
                                4. Ernesto Escobedo

                                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                                Comment

                                Working...
                                X