Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Here's the thing. Broward still has 34% out but the mix between Hillary and Trump likely wont shift. That means Trumps 140,000 lead holds.
    Florida izvjesna, ali nervira me već ovo čekanje na konačno stanje u Floridi.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Vise se Englezi nerviraju nego bilo ko drugi, nikad nisam vidio da 90% jedne zemlje svim silama navija za jednog kandidata. Oni misle ako dodje Tramp svijet je gotov
      Apsolutno, barem u krugu za koji imam info. iz prve ruke, nisi normalan ako i pomisliš da kažeš da bi radije da Trump pobedi. Pretpostavljam ipak da je i kod njih situacija nešto drugačija u ruralnim sredinama

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Okrenuce Hitleri Virdziniju, ocekivano
        Evo ne vidim gdje, eventualno Fairfax... Ili da iz Richmonda pristigne puno glasova, ali je na 97%

        Comment


        • Trenutno Florida 110k prednost
          sigpic

          Comment


          • Sada je smanjila razliku na 110000.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Apsolutno, barem u krugu za koji imam info. iz prve ruke, nisi normalan ako i pomisliš da kažeš da bi radije da Trump pobedi. Pretpostavljam ipak da je i kod njih situacija nešto drugačija u ruralnim sredinama
              A opet su i sami glasali za njega u online anketama.

              Comment


              • Sad je ispod 100k, jbg.

                Comment


                • Ostaje Fiksni, ide Aki, jbg
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    A opet su i sami glasali za njega u online anketama.
                    Ja sam to pokazao jednoj osobi u Manchesteru i rečeno mi je da je anketa glupost u koju ne veruje, jer tipa svi živi koje zna ga ne podnose. Ali to su krugovi doktora i slično, šta oni znaju šta rulja želi

                    Comment


                    • Šta vam je ljudi osvaja Floridu lagano.
                      Još vodi pored Michigena i u Wisconsinu.. U par glasova je i Minnesota.

                      Comment


                      • Na rcu Mancesterovom najvecem forumu bukvalno je 97% clanova za Hilari i ne razumiju kako iko moze da glasa za Trampa
                        sigpic

                        Comment


                        • Preseravanje, na tviteru isto. Napraviše od njega čudovište, ko da ova to i sama nije.

                          Comment


                          • Možda je nešto do Manchestera onda. Manchester je Britanska Kalifornija

                            Ipak ništa od iznenađenja u Virdžiniji
                            Last edited by p4p1; 09-11-16, 02:54.

                            Comment


                            • Virdziniu i vise nego lagano gubi, Micigen cemo tek videti

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X