Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trump povecao vodjstvo u FL na 150000 glasova.

    Comment


    • Mislim da gubi Virdziniju

      Comment


      • evo vodi i Colorado, bas cu se umislit nije vise
        Last edited by luka; 09-11-16, 03:18.

        Comment


        • Bas ce tesno biti u Floridi. Sto kaze Vladan bas mnogo glasova ima u Bruardu vise Klintonka.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • ohoho, evo stize je i u Nh

            Comment


            • Originally posted by Pobeda.. View Post
              Mislim da gubi Virdziniju
              Gotovo sigurno, ali bi Micigen mogao da izvuce. Mislim da ce izgubiti Karolinu, nadam se da grijesim
              sigpic

              Comment


              • vladane nijje u svakoj drzavi veci grad prednost za clinton... izvuci ce i virginiu i nc

                Comment


                • 94% FL Trump vodi sa 140000 glasova. Hilari smanjuje polako.

                  Comment


                  • Originally posted by luka View Post
                    ja rekoh, ako joj uzme virginiu, michigen uzima isto... ako se dodaju jos nc,flo i ohi imamo predsjednika vjerovatnonevadu ce uzeti 100 posto
                    Nevada demokrate, Aljaska i Montana republikan

                    prije dva sata live kvota na Trampa bila 9,60. sad je pala na 2,55 !
                    ako uspije da okrene bice to epski preokret

                    Comment


                    • dobro je krenuo i u wisconsinu... covjek je opasnost u vecini njenih drzava, a svoje uzima relativno lagano... lik je cudo

                      Comment


                      • Originally posted by luka View Post
                        vladane nijje u svakoj drzavi veci grad prednost za clinton... izvuci ce i virginiu i nc
                        Znam da nije, samo gledam procjene i prosle izbore. Nadam se da si u pravu, ali Virdziniju ako uzme to je samo po sebi cudo, Karolina je druga prica, Hilari se drzi mnogo dobro i sad ide brojanje iz mjesta koje favorizuju demokrate. Ali evo Bruard raste, a Tramp odrzava prednost, sve je moguce.
                        sigpic

                        Comment


                        • live kvote,izjednaceni trenutno! 1,95 - 1,95

                          Comment




                          • Mora covek da se malo opusti.

                            Comment


                            • Vise se Englezi nerviraju nego bilo ko drugi, nikad nisam vidio da 90% jedne zemlje svim silama navija za jednog kandidata. Oni misle ako dodje Tramp svijet je gotov
                              sigpic

                              Comment


                              • U "civilizovanom" Ohaju će baš biti brutalna razlika do kraja.

                                Vise se Englezi nerviraju nego bilo ko drugi, nikad nisam vidio da 90% jedne zemlje svim silama navija za jednog kandidata. Oni misle ako dodje Tramp svijet je gotov
                                Tupadžije su ti Englezi.
                                Last edited by Crni Đorđe; 09-11-16, 03:34.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X