Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vodi u Sj. Karolini, 3 hiljade glasova razlike.

    Comment


    • Pobedi li Tramp, stavljamo ga svi kolektivno na avatar.

      Ne pomaze Lebron, ni Dzej Ar

      Comment


      • ja rekoh, ako joj uzme virginiu, michigen uzima isto... ako se dodaju jos nc,flo i ohi imamo predsjednika vjerovatnonevadu ce uzeti 100 posto

        Comment


        • Opa 92% Florida, do 8h ce stici do 100% valjda
          sigpic

          Comment


          • Okrenu covek sve 3 kljucne drzave.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • ALi Bruard je na samo 16% prebrojanih glasova, nedovoljna mu je prednost onda.
              sigpic

              Comment


              • Ima li mozda neko sem fiksnog da navija za vesticu?
                sigpic

                Comment


                • Da da, tu Hilari ima preko 200 000 glasovs vise od njega po procenama CNN-a
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ostalo je jos 500k u Bruardu, teskom demokratskom centru.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ko vodi burazeri?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ostalo je jos 500k u Bruardu, teskom demokratskom centru.
                        Čak i u Tampi je Tramp skupio popriličnu brojku. Još nekoliko desetina hiljada u Majamiju i ovim manjim okruzima gde već imao osetnu razliku i staviti šampanjac na hlađenje.
                        sigpic

                        Comment


                        • trenutno je ubija šakama u ohio i michigenu. Donalde, ako negdje citas ovo sve sto sam ti nategao i pogodio, sjeti me se

                          Comment


                          • Samo Kentucky! Vidim ja da ako mi u buducnosti sa neba ne padne neka dobra kuca u ovom regionu, onda sigurno selim za Kentucky

                            Sent from my Samsung GALAXY S5.

                            Comment


                            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                              Čak i u Tampi je Tramp skupio popriličnu brojku. Još nekoliko desetina hiljada u Majamiju i ovim manjim okruzima gde već imao osetnu razliku i staviti šampanjac na hlađenje.
                              Masu je glasova u Bruardu, a ona ima na svaki jedan njegov minimum dva glasa, bice borba. Ma ne gledajte Ohajo, to je zavrseno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Masu je glasova u Bruardu, a ona ima na svaki jedan njegov minimum dva glasa, bice borba. Ma ne gledajte Ohajo, to je zavrseno.
                                Florida, Mičigen, Hempšir, Pens, tim prioritetom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X