Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Evo ga, to je to, ajmo fiksni sada jedan konstruktivan odgovor.

    Comment


    • #62
      Ma gde bre ja mislio da nije toliko,al pogle sta napisa covek o cirilici i latinici,pa brate to mi nismo ni ucili to se podrazumevalo da svi vec znaju,ne pismo nego da citaju,on je saznao prvi put za cirilicu sa 10 godina da postoji u jednom delu sveta.

      Al i ja budala sta se cudim covek se predstavio kao ekonomski,i marketinski mag a nije cuo za Miskovica,(neki levat kog je morao da gugla)

      Nema potrebe...dosta je,i neko je vec napisao kad god nema odgovor ni u jednoj temi,on svima napise da haluciniraju,verovatno ne zna ni sta znaci halucinirati i kad se javljaju te stvari i da time vredja,al njemu je ionako sve dozvoljeno on sme i da se reklamira kroz blog,bez da se opomene, on je nas Sead Foco

      Comment


      • #63
        Molim vas moze li neko da me upozori sto sam okacio link bloga (vrste medija), na kojem nema reklama, samim time je non-profit. Molim vas, upozorite me, krsim krhka osjecanja pojedinaca.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • #64
          Hoces da kazes da blog nije reklama,pa ti reklamiras sebe ,svoje usluge,kao marketing savetodavac i na taj nacin mozes ostvariti profit.Kao i svaka druga reklama koja stoji moze da donese profit,koliko znam da ne smeju ni sopstveni sajtovi da se kace koji isto nemaju reklame ,al nema veze.

          Bilo ko da pise blog o necemu astrolgija,kladionica, bilo koji saveti su cista reklama,a i sam ulazak i klik na link daje ti pogodnosti u razvoju istog.

          Koliko vidim sad si halucinacije preskocio, sto se mene tice mozes da mi pises non stop,ali ti si taj koji je kmecao posle upozorenja uzimao me u usta,vredjao ne ja i spominjao cak i dok nisam bio na forumu,znamo svi kako se zavrsilo, a da se ja pitam ja bih ukinuo banove bilo bi postenije.
          Last edited by 61563; 31-10-16, 02:35.

          Comment


          • #65
            GDE SI BRE FIKSNI LEGENDO Aaaa sutra čim ustanem slavim povratak našeg brata

            Originally posted by l1m4r View Post
            Imamo forumasa VladimiraJEGERA!

            Gangaro, ovaj udara na nas Vinjaklije
            И он мученик кренуо мотком на Русију , еее синовац
            Last edited by Lord Gangarić; 31-10-16, 03:43.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • #66
              Sinoc sam imao prilike da popricam sa covjekom koji godisnje zardi 4-6 miliona dolara.. Pricali smo dobrih sat vremena o njegovom biznisu i o tome kako on pristupa svom poslu(bavi se prodajom camaca, jahti, glisera... a ima i dva velika parobroda za turisticka krstarenja jezererom sa odlicnim programom... plus sto drzi i restoran na obali jezera i ima dosta zemlje, tj placeva u ovom regionu).

              S obzirom da je sve to sam stvorio i na tome mu svaka cast, ali... Pri kraju razgovora sam htio da mu zavalim samarcinu Kakva je to svinja od covjeka.. tako arogantnu i sebicnu osobu u zivotu vidio nisam. Fino je isao taj razgovor dok se nije u medjuvremenu nasmrkao kao stoka... e onda je poceo, pa sam mogao da vidim koliko je izopacen. Samo ponavlja "sell, sell, sell!!" "money!money money!" i posle svake recenice zapjeni i vikne "I win". Cak mi je i dao vizit kartu i rekao da dodjem kod njega u kancelariju u 9:30 sjutra ujutro... Smucilo mi se bilo da ga vise slusam pa sam se vratio iza sanka da ga skinem sa vrata. Ni 20 minuta kasnije je platio pivo sa 5$ i vikao na sankericu da mu vrati kusur i pokusavao da je ubijedi da joj je dao 20$... i onda krenula svinja da vrijedja i psuje. Na kraju mu nisu pomogli ti milioni da mu bude udobnije kad se prizemljio na asfalt ispred lokala... kao kad izbacis onu veliku kesu smeca.

              Kakva je to krvicka zelja za parama, to nikad vidio nisam. Pun kompleksa... I jos mi je i sam rekao tipa "sta ja radim ovdje veceras? Nijedna od ovih djevojaka u nutra nema pojma ko sam ja i sta ja radim..." i onda kaze "Look at me, I'm an old,fat piece of shit!" I to jos vice na mene dok to izgovara...

              Na kraju je eto i dobio tretman koji bi mu bio koristan svakodnevno, da se malo prizemlji medju "smrtnicima".

              Nevjerovatan tip. Ko zna kakvih sve slucajeva ima medju tim milionerima i bilionerima... vjerovatno ima ovakvih koliko oces.

              Morao sam ovo da pomenem, jer me prosto fascinirao tom ludackom zavisnoscu o novcu.

              Sent from my Samsung GALAXY S5.
              Last edited by powerslave; 31-10-16, 05:33.

              Comment


              • #67
                Штета што то волшебно искуство ниси подијелио ћириличним писмом.

                Аки ликес тхис
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Ја сам прочитао овај први пасус човек који зарађује 4,5 милиона јахте лудила и нешто размишљам гарант пише о Акију ал видиш није
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • #69
                    Gazi zena, ali je iritantna nevjerovanto.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Vladan View Post
                      Gazi zena, ali je iritantna nevjerovanto.
                      Не разумем ово писмо .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • #71
                        Ок, прелазим на ћирилицу за стално. Све за Акија
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Dzaba vam.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • #73
                            Требамо да нервирамо Акија!?

                            Па што раније нисте рекли јбт :Д Само ћирилица бајо мој!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • #74
                              Ми га само едукујемо ЛОНГ ЛИВ ТРАМП !
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • #75
                                Ljudi boziji, ja znam cirilicu citati, samo je sporije citam, i moram duze rijeci slogovati. Inace citam latinicu prebrzo, pa me nervira sto ne mogu i cirilicu tako brzo da citam. Preglupo vam je to, al eto, zabavite se, dosadit ce vam.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X