Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
    U Cal se još glasa obzirom na vremensku razliku.
    Tamo ima najviše elektorala .
    55.
    Kakve su tamo prognoze?
    To uzima Hilari lagano

    Comment


    • On u Ohaju ima vecinu mesta dobijenih a opet manje glasova od Klintonke. Mislim da ce okrenuti.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
        U Cal se još glasa obzirom na vremensku razliku.
        Tamo ima najviše elektorala .
        55.
        Kakve su tamo prognoze?
        Hilari prelako uzima

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          Palm Bic je problematican ali valjda ce 100k biti dovoljna prednost.
          Bruard isto, ako je tacno ovo sto kazu da je ostalo jos mnogo glasova tamo
          sigpic

          Comment


          • Kaliforniju će lako uzeti Hilari, San Fran i El Ej uvek uporišta Demokrata.

            Na Floridi će biti u hiljadama razlika, ali je i ovo već prebacilo očekivanja kada je Tramp u pitanju. Treba i Mičigen posle ovoga, Ohajo je realan.
            Last edited by Crni Đorđe; 09-11-16, 02:47.
            sigpic

            Comment


            • Ojaho ce okrenuti, karolina je upitna, MIcigen borba, Florida najvaznije, uzme li je cudo je moguce
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Ja ne mogu nikog da svarim, a od veceras imam lose misljenje o svim poznatim licnostima koji su se izjasnili i mnogo su nisko pali u mojim ocima.Govna prodana...
                Bolje da sam rekao da se od nekih i očekuju te stvari, ali da su govna, govna su. S tim što mi cela ta kampanja poznatih ličnosti zapravo obećava da su se pošteno usrali da mogu da izgube.. kao neki potezi iz očaja, grabe sve što mogu

                110k prednost u Fl, Virginia slično, stiže je u Ohaju, NC mi jednio ne obećava

                Comment


                • Virdziniju ce lagano Tramp a smanjio je prednost i u Phsju i u nc na 30 000.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ohajo dobija Tramp, Virdzinija ce biti pakleno kada stignu glasovi iz Vasingtona, S. Karolina tesko mada se nadam.

                    Florida ima lepu prednost, ali polako..

                    Comment


                    • Blago onom sto ce sabajle cita postoje, kako mi idemo iz jedne krajnosti u drugu.

                      Comment


                      • Idemoooooo

                        Palm Beach County just dropped a bunch of votes - Trump holding his own. He may be on his way to winning Florida
                        sigpic

                        Comment


                        • Sjeverna Karolina je mogućnost i dalje, 50k nije neka razlika

                          Comment


                          • Zanima me kad bi se sličan sistem glasanja napravio u našim krajevima, da li i koliko bi se povećala izlaznost?

                            Comment


                            • Nije ali ima dosta neprebrojanih iz centra, tesko ce je uzeti
                              sigpic

                              Comment


                              • Na stranu sve ovo, kada nema u diskusiji fiksnog i ajnstajna, sa njihovim rezultatima.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X