Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga sad on vodi za nekih 30 glasova.
    Svejedno, ovde će se ponovo brojati.
    Kakva ludnica, leptiljubim.

    Comment


    • Ma tesko ce okrenuti NC i Ohajo, mada to sam rekao i za Floridu pa sam pogresio
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Procitah negde overall da sve ukupno ima vise glasova od Hilari. Sad sta se tu gleda, drzave u kojima se dobilo, ili opet sada sve ukupno? Nista ne kontam.
        sigpic

        Comment


        • Trump pravi razliku.

          Comment


          • I da dobije nista mu ne znaci ako izgubi Sjevernu Karolinu i Ohajo. Tamo bi trebalo da je dosta seljane, sramota da izgubi
            sigpic

            Comment


            • mada na Fl, nije dobio nijedan grad.
              Miami, Orlando, Tampa, Tallahassee. Jedino je u Jacksonvilleu ispred nje ali i ispod 50%.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Ma tesko ce okrenuti NC i Ohajo, mada to sam rekao i za Floridu pa sam pogresio
                Nisu prebrojani okruzi u Ohaju gde republikanci dominiraju, slicno kao u FL, jos se nista ne zna.

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Procitah negde overall da sve ukupno ima vise glasova od Hilari. Sad sta se tu gleda, drzave u kojima se dobilo, ili opet sada sve ukupno? Nista ne kontam.
                  Gleda se po državama, pošto one daju elektore koji "pripadaju" osobi koja je pobedila u toj zemlji. Federalno uređenje, malo je komplikovanije.
                  sigpic

                  Comment


                  • U Ohaju 30% obradjenih i u zaostatku oko 120 000, to moze i da okrene, ali NC je bas daleko.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Jbt ovo mi zanimljivije od NBA-a. 18k prednost napravio na Floridi. Još ako su stvarno sad ostali njegovi okruzi, dobro to izgleda.

                      Originally posted by realnost View Post
                      + Kakav je to fiksni od 5 cifara?
                      Nekad su fiksni telefoni imali 5. Pa dodaše još jedan ispred, pa promeniše taj prvi (tu sam već negde prestao i da koristim fiksni) i onda dodaše još jedan broj ispred. U životu nisam taj okrenuo niti primio poziv na njemu

                      Comment


                      • Ostalo jos 75% glasova da dodje iz Palm Beacha, izgubio je Floridu
                        sigpic

                        Comment


                        • Marco Rubio pobedio u FL u trci za senat to je dobar znak.

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Jbt ovo mi zanimljivije od NBA-a. 18k prednost napravio na Floridi. Još ako su stvarno sad ostali njegovi okruzi, dobro to izgleda.
                            Meni je ovo zanimljivije za pracenje od svakog sporta.

                            Comment


                            • Ja prvi put pratim izbore u SAD, samo zbog vas sa foruma.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Gde je Aki nestao..
                                Tramp stize u Ohaju tj smanjuje

                                Comment

                                Working...
                                X