Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ohajo je kritican uvek, od velikog znacaja.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Outperforma sve ankete koje su sprovedene prije izbora.

      Ljudi su ga imali na 10% razlike u Indiani, on je preko 50%
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Obrlatio je Trump Latinose. Uvjerio ih je da su i oni sigurniji, ako podigne zid prema Meksiku, pa će i glasati za njega
        Make America great again

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ne ulivaj ljudima laznu nadu

            Comment


            • Pristalice Hilari Klinton pristizu u velikom broju u Jarvis centar NY gde se ocekuje njen pobednicki govor.

              Comment


              • Bas malocas pricam Slejvati ko je uz Trampa:Majk Ditka, Denis Rodman, Tila Tekila i Hulk Hogan.

                Odlicna ekipa

                Comment


                • Je l' moze neko da mi objasni po kom osnovu Kalifornija nosi 55 elektora? Tu je ogromna prednost za Klintonku, zna se da su oni uvek za demokrate...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Pa sad ce 1 na vreme,tad bese Florida...

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Je l' moze neko da mi objasni po kom osnovu Kalifornija nosi 55 elektora? Tu je ogromna prednost za Klintonku, zna se da su oni uvek za demokrate...
                      Najvise stanovnika, skoro 40 miliona

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Je l' moze neko da mi objasni po kom osnovu Kalifornija nosi 55 elektora? Tu je ogromna prednost za Klintonku, zna se da su oni uvek za demokrate...
                        Mislim da je po osnovi velicine drzave...to sto kaze pobeda pa i Texas je sto uzima Trampinjo a nosi 38
                        Last edited by 61563; 09-11-16, 00:41.

                        Comment


                        • "Michigan is going to be 'tight,' turnout low in Detroit, sources say" - Fox news.

                          Comment


                          • A znaci gledaju po stanovnicima. Ja sam mislio da najvise nosi elektora Vasington kao glavni grad SAD-a. Hvala na odgovorima
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Washington nosi 3 i to nema glasanja tu. Tu imas tri delegata koja ce rec za koga glasaju. Mislim District of Columbia.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Barem mislim da se gleda. Najlogicnije je tako..

                                Comment

                                Working...
                                X