Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne brini se Princaro.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Prince View Post
      Aki, u slucaju da ne prezivis ovu opkladu, nemas razloga da brigu. Licno cu se postarati zajedno sa Goranom Gogom i Gangarom da tripletarska retorika nikada ne utihne. Stiticemo nasu bazu, odnosno temu Arsenala od svih napada i potencijalnih pokusaja brisanja iste. Svi tripletari vec imaju spremne nove avatare u vidu zute patkice koja ce nam biti simbol borbe protiv represivnih mera vladajuceg sloja foruma. Pripremljeni su i slogani poput: Ne da(vi)mo Akija, Pravda i pravicnost za Juniora, Svi smo mi Ajnstajn... U planu su i svakodnevni protesti i sukobi sa administracijom zbog tvog banovanja mimo pravila.
      Ja taman pomislio da mu oprostim ali ovi tvoji poduhvati mi deluju kranje interesantno,zeleo bih ih videti

      Comment


      • Ne razumijem nivo komunikacije kockara?
        Jel misliš da će to Clinton-Trump na kraju ipak biti iz keca u dvicu?

        Comment


        • Fiksni brate aj predji u temu MMA ionako tamo slabo ko zalazi pa nekad imam osecaj da se raspravljam sam sa sobom...a mozemo se nekad i kladiti ko ce da pobedi u kojoj borbi
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • Originally posted by dzoni gp View Post
            Fiksni brate aj predji u temu MMA ionako tamo slabo ko zalazi pa nekad imam osecaj da se raspravljam sam sa sobom...a mozemo se nekad i kladiti ko ce da pobedi u kojoj borbi
            A jbg to stvarno ne pratim nisam strucan,pisao bih ja da pratim bar malo

            Od sporta primam opklade na fudbal,kosarku i tenis
            Last edited by 61563; 08-11-16, 19:17.

            Comment


            • E steta udji malo u temu ako te zanima pa polako pocni da pises fali ljudi u temi...
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • Izgleda samo ti i ja pišemo džoni, ali treba po jedan dan da se odgovori
                Nekad neko i zaluta slučajno, ali slabo...

                Comment


                • Potencijalno gazenje u Floridi.


                  Pogadjajte za koga.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by luka View Post
                    Izgleda samo ti i ja pišemo džoni, ali treba po jedan dan da se odgovori
                    Nekad neko i zaluta slučajno, ali slabo...
                    Da nema ni Deni vise da pise al dobro polako navucicemo ljude
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Potencijalno gazenje u Floridi.


                      Pogadjajte za koga.
                      Uzdam se u tvoje prognoze, ajmo prvo Florida pa ostalo, i na kraju da slavimo pobedu oko 03:00
                      Last edited by Победа; 08-11-16, 20:18.

                      Comment


                      • Hilari zakupila ogroman Javis centar u NY za svoj pobednicki govor. Ocekuje se krem drustva: politicari, bankari, poznati glumci pevaci i sportisti...

                        Comment


                        • Jel pobedila Klintonka ?
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangara View Post
                            Jel pobedila Klintonka ?
                            Ne dao bog!

                            Ako pobedi Klintonka ,to ce biti poraz Amerike ,a bogami i ostatka sveta...
                            Ali ova Hilari ,ima samo jaka ledja ,a pamet bas i ne,osim da ratuje.
                            Ajmo Trampe!

                            19:46 - Ekonomista iz Zagreba Vuk Vuković, koji se usavršavao na Berkliju, Harvardu, LSE i koji je na doktorskim studijama na Oksfordu, objavio je da podaci njegove kompanije koja se bavi analizama podataka "Oraclum Intelligence Systems" pokazuju da će pobediti Donald Tramp i to sa 284 elektora, naspram 254 za Hilari Klinton.
                            Nek bude jednom i neki Hrvat u pravu.

                            E da Lebron James me je razocarao .Ne zato sto je pricao za ovu Hilari ,vec sto je dozvolio sebi ,da bude uvucen u ovako nesto.

                            Comment


                            • Nemam jos sigurne informacije, ali gazi je.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by blanco View Post
                                Ne dao bog!

                                Ako pobedi Klintonka ,to ce biti poraz Amerike ,a bogami i ostatka sveta...
                                Ali ova Hilari ,ima samo jaka ledja ,a pamet bas i ne,osim da ratuje.
                                Ajmo Trampe!



                                Nek bude jednom i neki Hrvat u pravu.

                                E da Lebron James me je razocarao .Ne zato sto je pricao za ovu Hilari ,vec sto je dozvolio sebi ,da bude uvucen u ovako nesto.
                                Koje generaliziranje, svaka ti čast

                                Comment

                                Working...
                                X