Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad cu mu otici i reci da halucinira
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Jos nam samo Mileva fali


      Veliki oces u dozivotni ban u vezi Pepa
      Kladimo se ko ce biti ispred koga u PL ja uzimam neznalicu Contea
      Last edited by 61563; 08-11-16, 17:20.

      Comment


      • Odakle vam ideja da se kladite u dozivotni ban?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Micigen je u igri.

          Monster vote radnicke klase.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Odakle vam ideja da se kladite u dozivotni ban?
            To su ti ove nove hazarderske igre
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ja to samo sa ovima sto su samo verbalno jaki

              Comment


              • Sto se mene tice za njih dvojicu vrijedi "Alea iacta est"... Ne vidim smisao oklade, ako se ista ne ispuni. Isto tako ne mogu zamisliti da ce netko komunicirati s nekim ko ne odrzi rijec.
                Zao mi je fiksnog, taman je shvatio da ne postoji urota protiv njega i poceo se normalnije ponasat, kad tamo Clinton izgubila.
                Koliko sam upratio njegov pocetni argument za pobjedu Clinton bila je kvota na kladionici. Ovaj drugi je bar temeljio svoje favoriziranje Trumpa, na nekom svom stavu i kvaziistrazivanju
                Al i to je nesto.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Jos nam samo Mileva fali


                  Veliki oces u dozivotni ban u vezi Pepa
                  Kladimo se ko ce biti ispred koga u PL ja uzimam neznalicu Contea
                  Ti kao macka sa tim zivotima. Nema dozivotnih banova nego jedan probaj prvo jednog ajnstajna dobit, nemoj odma oba

                  Comment


                  • Voleo bih da pobedi Tramp a opet i da fiksni ostane, ajajaj

                    Dajte Ajnstajnov blog

                    + Kakav je to fiksni od 5 cifara?
                    Last edited by Nerealan; 08-11-16, 17:30.
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Originally posted by luka View Post
                      Ti kao macka sa tim zivotima. Nema dozivotnih banova nego jedan probaj prvo jednog ajnstajna dobit, nemoj odma oba
                      Ma bravo luka srce moje pametno....vidis kako nam pobeze Veliki fudbalski znalac istog casa...


                      Evo luka ako hoces mogu i sa tobom da se kladim samo ne znam u cemu si ti strucan

                      I evo necemo u dozivotni a ti ako izgubis,moras u narednih 6 meseci,od momenta kad izgubis,da svakodnevno javno ovde na forum obasipas komplimentima Bojanu i Olju i da ih slusas sve sto ti kazu al moras ispuniti svaki dan u tih 6m,a ti meni biraj sta ja treba da radim,ili sta ti padne napamet
                      Last edited by 61563; 08-11-16, 17:41.

                      Comment


                      • Fiksni bi uskoro mogo dobiti nadimak bet&win
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Fiksni broj od moje babe je pre vise od 10 godina bio petocifren pa su dodali broj 2 ispred.

                          Iskusno, kako drugacije ucutkati ''hejtere'' nego kladiti se sa njima i ubediti ih koliko veze nemaju sa sportom.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ma bravo luka srce moje pametno....vidis kako nam pobeze Veliki fudbalski znalac istog casa...


                            Evo luka ako hoces mogu i sa tobom da se kladim samo ne znam u cemu si ti strucan

                            I evo necemo u dozivotni a ti ako izgubis,moras u narednih 6 meseci,od momenta kad izgubis,da svakodnevno javno ovde na forum obasipas komplimentima Bojanu i Olju i da ih slusas sve sto ti kazu al moras ispuniti svaki dan u tih 6m,a ti meni biraj sta ja treba da radim,ili sta ti padne napamet
                            Prvo, kada ovo kažeš zvučiš kao patološki kockar. Kladiš se samo da se kladiš, jer se eto moraš kladit. Opasno jako, nemoj to sebi radit.
                            Drugo, ne kladim se s tobom jer ne želim biti forumska atrakcija koja se kladi u DOŽIVOTNI BAN. Koliko nam je godina, tlinaest? Inače forum mi je životni poziv
                            Treće, zašto ću se kladiti kada nisam siguran da će Trump pobjediti. Ja se duboko nadam da će pobjediti. Trebao bi i ti.

                            Ove dole stvari je suvišno uopće komentirat. Dakle, ako se ne kladim sa nježnijim spolom ovog foruma, onda se ulizujem. Analogija ti je zavidna.

                            Ovo sam podvukao opet svoje ulizivanje.

                            Comment


                            • Originally posted by luka View Post
                              Prvo, kada ovo kažeš zvučiš kao patološki kockar. Kladiš se samo da se kladiš, jer se eto moraš kladit. Opasno jako, nemoj to sebi radit.
                              Drugo, ne kladim se s tobom jer ne želim biti forumska atrakcija koja se kladi u DOŽIVOTNI BAN. Koliko nam je godina, tlinaest? Inače forum mi je životni poziv
                              Treće, zašto ću se kladiti kada nisam siguran da će Trump pobjediti. Ja se duboko nadam da će pobjediti. Trebao bi i ti.

                              Ove dole stvari je suvišno uopće komentirat. Dakle, ako se ne kladim sa nježnijim spolom ovog foruma, onda se ulizujem. Analogija ti je zavidna.

                              Ovo sam podvukao opet svoje ulizivanje.
                              Taman pomislih da si dostigao nivo da mozes da komuniciras samnom al jok,nista ti ne kapiras...idi prati kosarku u Kini i tvrdi i dalje da su bolji od nas
                              Last edited by 61563; 08-11-16, 18:06.

                              Comment


                              • Aki, u slucaju da ne prezivis ovu opkladu, nemas razloga za brigu. Licno cu se postarati zajedno sa Goranom Gogom i Gangarom da tripletarska retorika nikada ne utihne. Stiticemo nasu bazu, odnosno temu Arsenala od svih napada i potencijalnih pokusaja brisanja iste. Svi tripletari vec imaju spremne nove avatare u vidu zute patkice koja ce nam biti simbol borbe protiv represivnih mera vladajuceg sloja foruma. Pripremljeni su i slogani poput: Ne da(vi)mo Akija, Pravda i pravicnost za Juniora, Svi smo mi Ajnstajn... U planu su i svakodnevni protesti i sukobi sa administracijom zbog tvog banovanja mimo pravila.
                                Last edited by Lion; 08-11-16, 18:14.

                                Comment

                                Working...
                                X