Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad ce se znati rezultati?

    Comment


    • Oko 3 bi trebalo.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Bila je 2012. kvota na Tomu Nikolica oko 7 u drugom krugu a znamo svi kako je zavrseno... Ne mora nista da znaci mada ipak mislim da je Klintonova pobednik, nadam se da gresim

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • 1.15 и 1.20 је била у тим већим кладионицама да Британија не излази из ЕУ у току дана када је био референдум.

          Ја се надам да Трамп добија и надам се да је Аки у праву што се тиче прогноза.

          Comment


          • Dan odluke, Aki ili fiksni, jednog vise nece biti na forumu

            Comment


            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
              Ljuba je od Borca napravio silu, bili u Zoni jednu tri sezone, a pre sedam-osam godina igrali sa mojim selom u Opštinskoj, bili su žestoki okršaji, nisam imao dovoljno godina da tada zaigram. Sada su opet u Opštinskoj, Ljubi dosadilo i povukao pare.
              Čovek je rekao da mu je san da Borac igra istu ligu kao i Mačva , to je uspeo i smorio se i povukao pare Neću nikad zaboraviti tu utakmicu ja sam dobio naređenje da ne smem jedan faul da napravim da im ne povredim slučajno igrača , Mačvini navijači su hteli da zapale stadion koliko je to providno bilo
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Hahaha cak ste i mene nalozili da pratim ove izbore zbog opklade nasih forumasa
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangara View Post
                  Moguće da je takav scenario bio pošto sećam se pre 5,6 godina smo mi tako isto Evo ja sam brate prošao kroz sve uzraste Mačve igrao sam i za prvi tim 2 godine dok nisam otišao dalje mogu ti reći da sam se nagledao svakakvih mućki . Opština kao opština je trenutno puna para ali ne verujem da gradonačelnik gura Mačvu koliko izvršni direktor . Msm red je bio posle godina prodavanja utakmica/najboljih igrača da vidimo i nešto ovako

                  Meni je vrhunac prodaje Mačve bio tamo 2010,11 kada sam ja igrao bukvalno nas je Ljuba Aličić platio da izgubimo u gradskom derbiju od njegovog kluba koje inače zovu Ljubini Cigani Čovek je tada organizovao svirke gde su pevali svi romski pevači i sve pare što je uzeo ulagao je u klub koji je za dve godine od beton lige napredovao do naše , evo Crni Đorđe može da potvrdi tu priču ako je iole upućen
                  hahah, e nasmeja me sa ovim Ljubinim ciganima,al nas fudbal je sou u svakom smislu,ja sam se tih nametsaljki ovde BG zoni nagledao...a za Vranje je namestaljka ovo 90 posto za vik bila,pa njihov alfa i omega,a mislm i trener da im je je Recko,igrao fudbal pa nemacikm nizim ligama 2006 uhapsen zbog namestanja u istim i u cvajti sa jos par likova,tako da ne sumnjam sta se ovde radi,a znam da para nemaju,a imas po stranim kladionicama ako na vreme uhvatis, dok ne skinu par daju do max3000evra na nasu ligu uplatu,malo li je, ako namestis prelaz...U svakom slucaju bas bih voleo d Macva udje u Super ligu ne pamtim kad je bila, u novoj zemlji nije,koliko se secam..
                  Last edited by 61563; 08-11-16, 12:56.

                  Comment


                  • Pa nije skoro nisam siguran ali sigurno ne zadnjih 20 godina Nego kako nam se drži Trampinjo ?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • ko riba na suvom odrace ga Hilari
                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • Trampinjo je trentuno u fazonu LJube i cigana stigao u isti ranga sa Macvom i ispunio misiju ....dalje ne ide

                        Comment


                        • E nemojte stvarno biti neozbiljni, obaveštavajte nas šta se dešava...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by dzoni gp View Post
                            ko riba na suvom odrace ga Hilari
                            Ovo nisi smeo da izjaviš bajo moj
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Jel bese Powerslave sa Floride,ako jeste da kaze kad ustane sta se tamo desva, jel se zna nesto, jer ako to zatvori EVIL,sve drugo je nebitno

                              Comment


                              • Ziveo je on tamo do nedavno, sada je u Upstate-u NY.

                                Comment

                                Working...
                                X