Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pensilvanija je bila jako tesna 2012. godine, Obama je jedva izgurao Romnija, a kako se stanje u tim starim industrijskim državama ne popravlja jako dugo, ne bi trebalo isključiti da niža srednja klasa digne ruke od "uravnotežene" Hilari i čisto da sebi oduška u vidu "neuravnoteženog" Trampa.

    Ankete potcenjuju nivo bola u kurcu (kao faktora) koji se javlja kod prosečnog čoveka kada doživljava razočarenja iz godine u godinu. Potcenili su to i kada su bili predsednički izbori u Srbiji 2012. godine i na kraju je ipak lobotomirani retard pobedio, mada se to nije očekivalo.
    Last edited by Crni Đorđe; 08-11-16, 01:11.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Eno skocila prednost na 3 posto u korist EVIL...bice mu to ajnstajne pirova pobeda


      Nego, Gangara sta je ovo jel Macva ulazi u Super ligu,neki novi vetrovi duvaju Sapcem...lepo ste namestili za vikend mislim uzajamno,ovi da imaju za prevoz a vama dobro dodje
      Moram da priznam da ove godine dominiraju s'obzirom da recimo pola prvog tima pijanči kod mene , mada zategao ih je Ivica Kralj i to dobro retko ko je očekivao ovakve rezultate tojest barem ja nisam pošto sam večiti pesimista što se lokalnog fudbala tiče A sad šta se dešavalo za vikend nisam upućen , čuo sam neko hvalisanje ali ništa u fazonu da su nas pustili
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        Moram da priznam da ove godine dominiraju s'obzirom da recimo pola prvog tima pijanči kod mene , mada zategao ih je Ivica Kralj i to dobro retko ko je očekivao ovakve rezultate tojest barem ja nisam pošto sam večiti pesimista što se lokalnog fudbala tiče A sad šta se dešavalo za vikend nisam upućen , čuo sam neko hvalisanje ali ništa u fazonu da su nas pustili
        Ma ovi iz Vranja nisu hteli ni da dodju ne daju im kes ni za prevoz na gostovanja ovi iz grada,pa ne znam dal trener ,vlasnik placao iz svog dzepa,sad nije hteo,ne kraju otisli cuo sam da ce da smuljaju nesto i lagano iz 2 u 1.

        E sad nacuo sam al ne znam tacno ko dal tu novi neki gradonacelnik il sta vec hoce u svakom smislu da podigne Sabac e sad koliko je to istina nemam pojma mogu samo da vidim po fudbalu da ide bolje

        Mada i to je stvar sve do gradskih da kazem mocnika,ako neki vole sport ulete ce sa kesom, i dici klub ko sto je Toncev dovukao Surdulicu

        Ili imas kontra primer u KG,sad ih ocigledno ne zanima sport i Cika daca zvrji prazan cekali su procenat od Kostica ko ozeblo sunce,kad se proda iz Studgarta,a kosarku zakatancili,ocigledno u Sapcu zele i ubedjen sam da ce uci

        Evo ovde u BG sta su uradili sa OFK om samo cekam da se srusi stadion,Terzu vise ne interesuje,sad ima bolje trziste za prodaju igraca
        Last edited by 61563; 08-11-16, 02:58.

        Comment


        • Napokon je stigao i ovaj istorijski dan. Sto za SAD, sto za neke forumase U svakom slucaju, pred nama su 24 casa napetosti i vjerujem da smo svi ovdje veoma uzbudjeni... valjda

          Sent from my Samsung GALAXY S5.

          Comment


          • Хилари ладно довела ЛеБрона на митинг јер је донео прстен Охају, па се нада да доноси и победу њој..

            Comment


            • Mnogo me je razocaralo koliko je javnih licnosti stalo uz Klintonovku, ima da jedu govna kroz cetiri godine ako ona postane predsednik.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Ma ovi iz Vranja nisu hteli ni da dodju ne daju im kes ni za prevoz na gostovanja ovi iz grada,pa ne znam dal trener ,vlasnik placao iz svog dzepa,sad nije hteo,ne kraju otisli cuo sam da ce da smuljaju nesto i lagano iz 2 u 1.

                E sad nacuo sam al ne znam tacno ko dal tu novi neki gradonacelnik il sta vec hoce u svakom smislu da podigne Sabac e sad koliko je to istina nemam pojma mogu samo da vidim po fudbalu da ide bolje

                Mada i to je stvar sve do gradskih da kazem mocnika,ako neki vole sport ulete ce sa kesom, i dici klub ko sto je Toncev dovukao Surdulicu

                Ili imas kontra primer u KG,sad ih ocigledno ne zanima sport i Cika daca zvrji prazan cekali su procenat od Kostica ko ozeblo sunce,kad se proda iz Studgarta,a kosarku zakatancili,ocigledno u Sapcu zele i ubedjen sam da ce uci

                Evo ovde u BG sta su uradili sa OFK om samo cekam da se srusi stadion,Terzu vise ne interesuje,sad ima bolje trziste za prodaju igraca
                Moguće da je takav scenario bio pošto sećam se pre 5,6 godina smo mi tako isto Evo ja sam brate prošao kroz sve uzraste Mačve igrao sam i za prvi tim 2 godine dok nisam otišao dalje mogu ti reći da sam se nagledao svakakvih mućki . Opština kao opština je trenutno puna para ali ne verujem da gradonačelnik gura Mačvu koliko izvršni direktor . Msm red je bio posle godina prodavanja utakmica/najboljih igrača da vidimo i nešto ovako

                Meni je vrhunac prodaje Mačve bio tamo 2010,11 kada sam ja igrao bukvalno nas je Ljuba Aličić platio da izgubimo u gradskom derbiju od njegovog kluba koje inače zovu Ljubini Cigani Čovek je tada organizovao svirke gde su pevali svi romski pevači i sve pare što je uzeo ulagao je u klub koji je za dve godine od beton lige napredovao do naše , evo Crni Đorđe može da potvrdi tu priču ako je iole upućen
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ima li nervoze? Dosao je i taj dan konacno

                  Comment


                  • @Gang brate jesu li u toj ekipi igrali samo romi?

                    Ljuba napravio svoj Atletik Bilbao.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      @Gang brate jesu li u toj ekipi igrali samo romi?

                      Ljuba napravio svoj Atletik Bilbao.
                      Nisu brate kupili su tada najbolje igrače iz regiona , sećam se da su ih plaćali ko bogove
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • danas dan D
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ljuba je od Borca napravio silu, bili u Zoni jednu tri sezone, a pre sedam-osam godina igrali sa mojim selom u Opštinskoj, bili su žestoki okršaji, nisam imao dovoljno godina da tada zaigram. Sada su opet u Opštinskoj, Ljubi dosadilo i povukao pare.
                          Last edited by Crni Đorđe; 08-11-16, 11:45.
                          sigpic

                          Comment


                          • Gotovo je to, kladža ne griješi, Hillary je nova predsjednica.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Po kladarama je vise vjerovatno bilo da ce Kanye West bit predsjednik Amerike, nego da Lester uzme ligu.

                              Iste kvote kao na dan brexita.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Hm, vidjećemo sutra ujutru oko 4-5. Ja sam za Trumpinha, ali...
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X