Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo malo objektivnosti kod ajnstajna,osetio poraz

    A sto se tice procenata sve se krece vec 10 dana, koliko pratim oko 2 posto sto ukupno, sto po neopredeljenim drzavama i sad je tako,sad sto je tamo sistem takav pa ti je dosta obicna vecina da pokupis sve electore u drzavi,pa jos ako dobijes dve jake neopredeljene drzave razlika izgleda ogromna kad pogledas electore a sve je u 2 posto vise manje

    Comment


    • Ja bi stvarno voleo da je Trump dobije znači likušu ne mogu da gledam očima , kad joj sliku vidim podseća me na onu vešticu što je ukrala 101 dalmatinca , ali ne možeš vidiš da korupcija udara po ušima
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Nisam ja osjetio poraz, vec govorim da ce tesko uzeti, ako ne uzme Floridu.

        Niko ne iskljucuje totalnu promjenu elektorske mape, da ona uzme Floridu, a on uzme 'blue wall' drzave u vidu Viskonsina, Minesote, Micigena i Pensilvanije. Nju Hempsir uzima 99%.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Sad sam gledo na CNN-u Obamin govor podrške ovoj ženetini u New Hampshiru.

          Kad je završio mislio sam da će im trebati dizalica ga izvuku iz dupeta dotične. Ispljuvo je Trumpa k'o ni jednom dosad dok je ova kampanja bila.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • A kad vidim koliko je gangara voli dodje mi da bacim neku opkladu da mu zakitim avatar

            Comment


            • Sutra gledat fino CNN i smijat se njihovim zbunjenim facama kad krene Trumpo u landslide
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Jax Teller View Post
                Sad sam gledo na CNN-u Obamin govor podrške ovoj ženetini u New Hampshiru.

                Kad je završio mislio sam da će im trebati dizalica ga izvuku iz dupeta dotične. Ispljuvo je Trumpa k'o ni jednom dosad dok je ova kampanja bila.
                E da je samo on i brdo poznatih masinerija je to

                Comment


                • Meni se čini da Trump svoje glasače ne može izgubiti, samo ih može dodatno dobiti.

                  Kakav god gaf napravi, koje bi svakog drugog kandidata pokopale njemu donesu dodatne poene. Baš nije šablonski političar, i zato su ga ovi odabrali da bude protukandidat ovoj aždahi jer su kontali da će ga ona pomesti. Al' prc Milojka tu su se malo zajebali
                  Last edited by Jax Teller; 08-11-16, 00:37.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Čim su oni Obamu aktivirali samo da agituje, žulja ih dupence i dalje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Al najbolje sto je njegov brat ili polubrat ne znam tacno podrzao Trampinja

                      Comment


                      • DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Ljudi boziji kako ne kontate niko nije nominovao Trumpa.

                          Trump je pobjedio na predizborima 17 drugih kandidata. Njega je nominovao narod, ne partija. 15 jebenih miliona glasova na predizborima republikanaca. Rekord jebeni.

                          Covjeku od pocetka daju 2% sansi za nominaciju, a kamoli bijelu kucu. Prkosi logici, jer su mu sutali sva ona sranja u lice i opet je izlazio kao pobjednik, sutra ima zadnju bitku ove godine, mora je pobjediti, a stoji veoma dobro na tom putu.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Bježi ba Aki i ti mislis da se narod nešto pita..
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Bježi ba Aki i ti mislis da se narod nešto pita..
                              Ja vam jos uvijek govorim, na nivou 1-2%, namjestit ce sigurno, na nivou 5%+ tu nema namjestanja, jednostavno nemoguce je toliki uzorak manipulisati.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Eno skocila prednost na 3 posto u korist EVIL...bice mu to ajnstajne pirova pobeda


                                Nego, Gangara sta je ovo jel Macva ulazi u Super ligu,neki novi vetrovi duvaju Sapcem...lepo ste namestili za vikend mislim uzajamno,ovi da imaju za prevoz a vama dobro dodje
                                Last edited by 61563; 08-11-16, 01:03.

                                Comment

                                Working...
                                X