Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemojte biti naivni, jedino je Trump mogao ovo ovako da uzdrma.

    Svi ostali politicari, sa bilo koje strane, republikanac, demokrata, sve placenici.

    Pa izaslo jebote da su i Bernia ucjenjivali da je ne smije napadati.

    Jedino Trumpa nisu mogli sjebat i zato smo ovdje.

    Dajte ne budite naivni da se ne bi ljudima prodala bajka "Prva PREDSJEDNICA Amerike".

    Samo je Trump imao sansi, niko drugi, svi drugi su kupljeni, on nije.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Mislim da si samo ti u celoj ovoj prici naivan

      Comment


      • Meni izgleda kao da je i on kupljen da bi pravio budalu od sebe Do juče je šatro bio dobar sa Klintonom gle sad se kao pljuju na sve strane a koliko sutra će ponovo da se ližu. Velike su to mućke zato i ne volim politiku i držim se vinjaka
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Kako ce njega kupit neko?

          Covjek ima 3.5 milijarde dolara bogatstva. Da svaki dan trosi milion dnevno, ne moze ih potrositi do kraja zivota.

          On je se lizao s Klintonkom, zato sto je on nju kupio i priznao je to. Kaze lik dosla mu na vjencanje da mu trazi para i on je dao, jebiga, popuste te, ne peru te oko gluposti.

          On je bio u poziciji da kupuje politicare i radio je to redovno, ali nikada nije u poziciji da neko njega kupi, niti ce biti.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ovo sto gangara napisa to sam ja negde pomislio,ne mislim,u smislu cistog kesa,al da ce moci da dobija povlastice u daljim svojim poslovima.
            I imas toliko ljudi koji su milioneri pa rade svoj posao iz drugih pobuda,od vrhuskih sportista,gde se takmice da budu najbolji,do ostalih zanimanja pa i takmicenja ko ce biti prvi na listi najbogatijih...

            A sve sam to pomislio iz razloga sto je on idealan cirkuzant da izgubi od realno najgoreg u istoriji demokratskog kanditata Hilari

            I cekaj jer ona nije sama njega podrzala za GOP
            Last edited by 61563; 07-11-16, 18:09.

            Comment


            • 3.5 milijardi je nista u ovoj trci. Sasvim dovoljno za finansiranje kampanje i vise od toga, dovoljno mozda da ne bude kupljen, ali nije dovoljno da kupi nekoga ili da se nosi sa ozbiljnim igracima.
              sigpic

              Comment


              • Kao što je ajnštajn rekao, čovjeku je jedini grijeh lijepo žensko. (da ne ponavljam opet onu finu žensku stvar )
                Doduše, malo je znao i žensko kao stvar gledati i omalovažavati, ali realno gledano danas dosta žena same sebe objektiviziraju, a plus što je on pun para pa je pogotovo okružen takvim ženama, koje će za pare sve uradit, pa se još čude njegovim reakcijama.

                Ova vamo žena je utjelovljenje zla u pravom smislu riječi.

                Comment


                • Ja se ne brinem previse za sutra, ako ne bude previse malverzacija, on osvaja sa 6-11% prednosti nacionalno, to je otprilike 350 elektora. Ako bude vise malverzacija, moze biti da bude blizu, oko 280 ili 290 za njega.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    3.5 milijardi je nista u ovoj trci. Sasvim dovoljno za finansiranje kampanje i vise od toga, dovoljno mozda da ne bude kupljen, ali nije dovoljno da kupi nekoga ili da se nosi sa ozbiljnim igracima.
                    Ima ljudi koji će njega financirati, ne zato što ga vole, nego jer su zakleti republikanci i čisto kontra Clinton da ne pobjedi.
                    Ne zaboravi koliko je bitna njegova antiimigracijska politika. Ima ljudi koji će milione dati samo radi toga, o drugim stvarima da ne govorim.

                    Comment


                    • Ima GOP svoje donatore, ali Trump, svoju vlastitu kampanju je isfinansirao u potpunosti sam od svojih para i donacija regularnih ljudi.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ima GOP svoje donatore, ali Trump, svoju vlastitu kampanju je isfinansirao u potpunosti sam od svojih para i donacija regularnih ljudi.
                        O tome ti pričam. Trump sigurno nije lik koji će samo uletiti u neku avanturu da nije siguran da ima debele šanse. Mislim da upravo on i ima ljude koji razmišljaju "out of the box".
                        Konačno ljudi u Americi imaju drugačijeg kandidata.

                        Comment


                        • To sto on prica o migraciji kako ce deportovati sve muslimane ili pak zabraniti ulazak do daljeg je nemoguce i to i on valjda zna i to izjavljuje, jer cilja na da kazem slabije inteligentiju populaciju,uostalom radjene su ankete gde su njegovi najveci glasaci beli muskarci slabog obrazovanja

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            To sto on prica o migraciji kako ce deportovati sve muslimane ili pak zabraniti ulazak do daljeg je nemoguce i to i on valjda zna i to izjavljuje, jer cilja na da kazem slabije inteligentiju populaciju,uostalom radjene su ankete gde su njegovi najveci glasaci beli muskarci slabog obrazovanja
                            Nije to tako pojednostavljeno kao što ti govoriš. Ovo što on predlaže je moguće. Govorili su i Mađarima da moraju prihvatiti kvotu imigranata, pa si vidio da ne moraju. Na kraju krajeva, SAD-u neka Ljudska prava izbjeglica ne znače mnogo, ako je njihov nacionalni interes suprotan tome. Dakle, sve mogu riješiti.

                            Comment


                            • Sta je Ajnstajne ovo, oprostili Klintonovoj onaj haos sa mailovima, Trump-u padaju procenti, navodno cak 5% izgubio. Sve mi se cini da mu spremaju neki cirkus sutra, izlevatice ga samo tako.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment




                              • Ne mozes izgubiti 5% za noc, zato sto prvo, nema anketa koje se rade za noc, drugo ako se pricao FBI-u, narativ je ka tome da je ona korumpirana, a Trump nudi rjesenje za korupciju.

                                Uglavnom, za tacno 24 h, u 1h poslije ponoci ce izaci rezultati Floride, ako to izgubi, izgubio je izobre 99%.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X