Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strategija na debatama je uvijek bila da bude blag prema njoj.

    Drugu debatu joj je pokazao zube, nije mogla hodat poslije debate, a trecu je bio opet xanax Trump.

    Nikad nije bilo rijeci o verbalnom unistavanju i javnom ponzenju nje, vec o slici da on moze da izgleda predsjednicki. Jedina nepoznata u svemu je da li on moze sa drugim liderima da bude normalan, da zbilja pokaze da nije cirkusant.

    Dvije od tri debate je izgubio po zvanicnim bodovanjima, ali po pitanju onoga sto je bitno, a to je podsvjesna percepcija, Trump je nju zgazio.

    Jedan od najboljih na svijetu kada je skill 'persuasion' u pitanju, najbolji.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Poenta je da ni blizu nije radio ono sto je republikanskim kandidatima. Imali su i oni kao veliku prednost, bili favoriti, pa se covjek sprdao s njima i raznio ih.
      sigpic

      Comment


      • Skoro je Dzulijan Asanz osnivac Vikiliksa u intervjuu, izjavio da "Trampu nece biti dozvoljeno da pobedi, zato sto iza njega ne stoji nijedan od establismenta".
        I ja bih voleo da on postane predsednik, ali nesto ne verujem u to nazalost.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ne znam sta nije jasno, ako te banke, osiguravajuca drustva, naftne kompanije, pa cak i "filantropi" i jaci biznismeni od njega, ne zele Trumpa, on nece doci na to mesto. Klintonova je idealna u ovom momentu, protiv njega, recimo da je Obama iz 2008. na njenom mestu bilo bi im mnogo teze, ali ova kujica je vec dugo u svemu ovome, uigrani su skroz.
          Izbori apsolutno nikakve veze nemaju sa demokratijom, posebno u SAD.
          Last edited by Black Mamba 24; 07-11-16, 14:29.
          sigpic

          Comment


          • Ajnstajne daj reci koliko electora ce uzeti Tramp po tvojoj proceni ili koju drzavu da kazem plavu mislis da ce joj uzeti

            Comment


            • Evo moje 3 predikcije:

              1. Najlosija

              Spoiler


              2. Vrlo moguca

              Spoiler


              3. Najoptimisticnija i ona za koju mislim da ce se desiti

              Spoiler


              Sve tri su Trumpova pobjeda.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Znaci cenis,da joj uzima NH,jel ta prva opcija je i jedina moguca,u ove druge dve ne veruje ni Trampinjo

                Mozda joj uzme NH,mada ne verujem,al moze lako da izgubi Nevadu,ali licno mislim da je nebitno i da uzme obe, izgubi li na Floridi sto je realno sve je gotovo

                A upitna je N Carolina
                Last edited by 61563; 07-11-16, 14:42.

                Comment


                • Ja vjerujem da uzima Micigen i Pensilvaniju.

                  Nevadu nece izgubiti.

                  I btw, ja sam predvidio sve sto je bilo aktuelno zadnjih godina, od 2010. otprilike, sve, osim Brexita. Imam ja na dan Brexita, snimku sa prijateljicom gdje govorim da ce biti u 2-3 % i da ce ipak liberalni London izvuci situaciju i da ce ostati. Ali, ono sto sam rekao 2010. jeste da ce se EU raspasti do 2014. to sam fulio, ali jos uvijek stojim pri predikciji i Brexit je prva stepenica ka raspadu EU.

                  Prvi puta, vidim nesto sto prkosi svakoj logici. Metrika koju ja mjerim, ukazuje na Trumpa, metrika koju svi drugi mjere ukazuju na nju. Moja metrika je bazirana na marketing trendovima, a ne na starim ustaljenim metodama koje se godinama vec koriste.
                  Last edited by maliajnstajn; 07-11-16, 14:45.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Florida bi trebala prelomiti, to se videlo i po ponašanju oba kandidata kako je oktobar prilazio kraju - oboje su boravili dole, nisu sigurni kako stoje na Floridi. West Coast i Eastern seabord će verovatno otići Klintonki i održati je u prednosti dok Florida ne da konačnu reč.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pen i Micigen nema sanse za Nevadu ne znam,

                      A sto ti ce Brexita on se prakticno jos u pravom smislu nije ni desio a mislim da i nece
                      I nemoj samo da se razocaras posle izbora u svoje metode

                      Comment


                      • Sjeverna Karolina ima samo jedan veliki grad, a to je Charlote, sve ostalo su manji gradovi sa radnickom klasom i demografijom koja odgovara Trumpu. Ona, tu nema sanse.

                        U Pensilvaniji, Filadelfija cini oko 34% ukupnog elektorata, ali ostatak su djelovi u kojima zive ljudi koji su bili srednja klasa, a sada su na rubu siromastva.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ok videcemo,za Pens sanse nema ,ja mislim da gubi Floridu za N Carolinu isto ko i za Nevadu nisam siguran

                          On cak i da uzme Floridu i sve ove neizvesne,ako ne skine NH gubi,gde da kazem ima najvise sanse da preuzme,po mom misljenju

                          Al opet ovo pricamo politicki bez uticaja,ljudi sa strane, tako da on sanse nema,mozda da je napravio razliku od 20 posto,ili ne znam koliko elcetora pa da i ne nameste,al onda bi prosao kao JFK ili bi slusao tj. napravio zaokret u odnosu na ono sto sad prica
                          Last edited by 61563; 07-11-16, 14:57.

                          Comment


                          • Jedva čekam izbore, puno toga je na kocki. U svijetu, a bome i između vas dvojice.

                            Jedno je sigurno, Trumpova vojska je već spremna da zarati ako izbori budu namješteni. Čitaj između redova, ako Trump izgubi, jer je već rekao da neće priznati rezultate, ako izgubi.
                            Duboko se nadam da će razum prevladati u SAD-u i da će ljudi shvatiti i prepoznati da im je Trump, puno manje zlo. Mislim, shvatit će na ovaj ili onaj način, ali nadam se da će biti ovaj sa manjom štetom po cijeli svijet. Ipak je Donald najmanje prljav i sa najmanje krvi na rukama. Točnije, njegov najveći skandal je manji od njenog najmanjeg.

                            Ja također, ovdje izjavljujem da neću priznati legitimitet i legalitet Clintonke ukoliko dobije.

                            Comment


                            • Njegov najveci skandal je sto voli picku.


                              (Pardon my language)
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Ne znam sta nije jasno, ako te banke, osiguravajuca drustva, naftne kompanije, pa cak i "filantropi" i jaci biznismeni od njega, ne zele Trumpa, on nece doci na to mesto. Klintonova je idealna u ovom momentu, protiv njega, recimo da je Obama iz 2008. na njenom mestu bilo bi im mnogo teze, ali ova kujica je vec dugo u svemu ovome, uigrani su skroz.
                                Izbori apsolutno nikakve veze nemaju sa demokratijom, posebno u SAD.
                                To je ono što sam ja pričao pre da je Trump bukvalno jedini čovek koga Klintonka može da dobije na izborima i da se zbog toga i našao tu gde jeste . Korupcija at its finest .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X