Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da će se upasiviti, ali to će biti čisto kurtoazije radi. Iskreno, ne vidim nikakav razlog zbog koga bi promenio nastup i priču (u kojoj inače i nema neke supstance, to su sve fraze, ali nije ni bitno). Razlog je u njegovoj motivaciji. On je verovatno prvi čovek koji je dobio nominaciju a da je već potpuno ostvaren u nekoj drugoj grani i bio je do juče sa politikom na "ćao, zdravo". Ukratko, on se zajebava zato što mu se može. Ako pobedi, sjajno, još veća promocija. Ako izgubi, dobro, bar sam ih preznojio, idem dalje.

    Njegov nastup je ono što ga je dovuklo do nominacije i što je zapalilo velike mase u Americi. Njegov tim je bio svestan da su Amerikancima preko kurca zakopčani tipovi kao Obama, Hilari i ostali teletabisi. Demokratska stranke ne bi mogla iznedriti kvalitetnog (i poštenog) kandidata sve da zagrebu sve podružnice stranke u zemlji, dok su Republikanci podeljeni a i boli ih patka - kontrolišu Predstavničke domove i blokiraće sve ono što smatraju da treba blokirati, ma ko bio predsednik.

    Ono što je Aki napisao - ljudi žele šou, umorni su od blebetanja i Tramp će im šou dati.
    sigpic

    Comment


    • Samo jos jedna bitna stvar, Trump sa republikanskim kongresom i senatom i sa svojim vjestinama pregovaranja moze provuci bilo sta, sta god hoce. Imao bi priliku da postane najbolji predsjednik ikada.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Koliko pišete o Trampu, a niko da mu spomene ženu ccc... Za mene je ona dovoljan razlog da glasam za njega.

        Spoiler




        Last edited by Bane je; 07-11-16, 10:00.

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Svejedno je ona, je zlo u rukama najmocnijih sila,on je cirkuzant,meni je svakako on simpaticniji al klovn a ona zlo

          Al svakako kao sto sam odavno rekao pobednik se zna to je Hilari,ne sto sam kladio sa ajnstajnom nego iz svih razloga o kojima sam pisao

          A dodano me je ubedila cinjenica ,pa za koga se ajnstajn uvati taj ili ti gube,plus sam cuo Andjusa kako je prognozirao pobedu Trampinja,a mi znamo da on sve zna


          p.s. Sad da se ne zezamo na stranu ko je kakav i ko koga vise simpatise,dal vi stvarno verujete ,sem (ajnstajna) da Trampinjo ima ikakve sanse da pobedi,snase su mu ko Zvedi i Partizanu dok je Arkan vodio Obilic,one sezone
          Last edited by 61563; 07-11-16, 10:44.

          Comment


          • Fiksni je ovo najbolje rekao , Hilari zlo u rukama najmocnijih sila a Trump cirkuzant . I budimo realni kada bi birao Trump daleko ispred ovog olicenja sotone
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Svi koji kazu da je Trump cirkusant, veze nemaju o cemu pricaju.

              Jednostavno, cirkusanti nemaju 500 zgrada sirom svijeta da nose njihovo ime na njima.

              Trump je genije.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Genije ali razmazeno deriste pritom
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Genije ali razmazeno deriste pritom
                  Jebiga kad mozes sebi sve da priustis, naravno da ces biti razmazen
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Jos kad bi se tu pitali nesto Hillary i Trump, a ne JP, Goldman, Wells... bilo bi dobro.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Jos kad bi se tu pitali nesto Hillary i Trump, a ne JP, Goldman, Wells... bilo bi dobro.
                      Pa oni ulazu u Hillary, oni je finansiraju.

                      On sam sebe finansira.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Pa oni ulazu u Hillary, oni je finansiraju.

                        On sam sebe finansira.
                        Bas zato i nece dobiti. I ako slucajno dodje na vlast nece se dugo zadrzati, bar u Americi imamo milion primera.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jeste on genije u smislu biznisa svaka cast sto je napravio,al sto tice politike nije on iz te price

                          Comment


                          • Politika je inace nauka za koju treba biti zestoko pametan.

                            Kaze ti sta ces da radis i to je to, mnogo pametni potrebno.

                            On izgleda ko cirkusant jer nema nikoga da mu govori sta da radi, jer je svoj covjek, pa ljudima cudno, a navikli na ove robote sto ih stalno gledaju.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ipak politicar pravi mora biti pametan, mora da gazi, da je brutalan, drzak, bezobrazan, da je dobar prodavac magle vidjelo se tokom ove kampanje da je Hilari mnogo bolji politicar od njega. Eto bas sam sinoc gledao Lindona Dzonsona, pa iako sam citao da ga smatraju jednim od najboljih politicara u SADu Krenston je to odlicno donio i pored svih bubica koje je imao bio je nemilosrdan, pravi politicar jbg. Tramp nije umio da je zgazi verbalno, iako sam mislio da ce se igrati s njom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Politika je inace nauka za koju treba biti zestoko pametan.

                                Kaze ti sta ces da radis i to je to, mnogo pametni potrebno.

                                On izgleda ko cirkusant jer nema nikoga da mu govori sta da radi, jer je svoj covjek, pa ljudima cudno, a navikli na ove robote sto ih stalno gledaju.
                                Pa tacno mozda da je davao neke drugacije izjave nebi tako delovao,sto je dokaz da moras imati te neke u politici savetnike,pa njemu je vlastita zena dala autogol na zavrnom obracanju,njenom,koliko citam sta pisu ljudi

                                A ovo politika je nauka,da ali vrlo prljava nauka svugde pa i u Americi,i jednostavno normalno da moras biti pametan,kao sto moras biti pametan u svakoj oblasti u kojoj zelis vrh ili cime se bavis,ali mislim da je u politici uz pamet,cak i bitnije biti pokvaren,namazan svim i svacim,to je postala najprljavija nauka

                                Comment

                                Working...
                                X