Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ovo ginger Olja?
    Nema nego zelene oči i ova boja kose. Vjerovatno su takve u promilima populacije.

    Comment


    • Džindžer? Prvi put čujem... ovo je bakar copper, samo je zbog same svetlosti na slici svetlija malo..a to prirodno riđokose, pa zelenooke..ma hajte na sever.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • [QUOTE=miloolja;1566301]Džindžer? Prvi put čujem... ovo je bakar copper, samo je zbog same svetlosti na slici svetlija malo..a to prirodno riđokose, pa zelenooke..ma hajte na sever.[/QUOTE]

        Yes, its nice out there
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Zapravo, malo više severo-zapadno
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Džindžer? Prvi put čujem... ovo je bakar copper, samo je zbog same svetlosti na slici svetlija malo..a to prirodno riđokose, pa zelenooke..ma hajte na sever.
            Ma bona nema do naših žena nigdje na svijetu.

            Ali ovakve kombinacije boja kose i očiju su više onako umjetnički gledano- specifično
            Last edited by luka; 02-11-16, 13:28.

            Comment


            • Kako bre prvi out čuješ za dzindzer?

              Crvenokose su hm
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ovde ponekad ko gluvi telefoni ... e pošto nemem pojma na šta si mislio... znam šta je džindžer, ali za tu boju kose ne baš. To su ove šargarepičaste više jel da?
                Last edited by miloolja; 02-11-16, 15:32.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Da da to su više ovi narandžasti, tj riđi baš.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ovde ponekad ko gluvi telefoni ... e pošto nemem pojma na šta si mislio... znam šta je džindžer, ali za tu boju kose ne baš. To su ove šargarepičaste više jel da?
                    Vidiš da znaš.

                    Generalno je džindzer bila svaka crvenokosa. A sada to vuče na onako narandžasto pomalo.

                    I to je lepo čisto a se zna
                    Last edited by l1m4r; 02-11-16, 16:26.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Normalno da je lepo kad vuče na boju vinjaka

                      Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Naucna fantastika je bila da ce Cubsi uzeti World Series, naucna fantastika je bila da ce Trump uzeti nominaciju, a naucna fantastika naucne fantastike je bila da ce Trump biti predsjednik. Hajmo jos malo o naucnoj fantastici u vidu Lestera da uzima PL prosle sezone, onda takodjer naucna fantastika je bila da ce Liverpool uzeti LP 2007. nakon 3-0 na poluvremenu. Isto tako naucna fantastika je bila 2008. da Federer nikada vise nece vidjeti Slama, a kamoli broj 1.

                        Price o necemu da je nemoguce su apsolutne gluposti, jer se redovno desavaju 'nemoguce stvari'. Apsolutnost ne postoji na ovom planetu, osim zakona fizike. Samo su oni apsolutni.
                        Ovde ću ti odgovoriti, da ne kvarimo temu tamo
                        Naučna fantastika ne ide u istu rečenicu sa nečim nemogućim, samo što je to trenutno iz ove perspektive baš, baš teško izvodljivo.
                        To ti dođe isto kao kad bi se neki Lesterovac brecao ako napišem da oni sigurno neće odbraniti titulu ove sezone a kao argumente naveo da haluciniram i da apsolutnost ne postoji
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Kako god, ne mozes iskljuciti mogucnost bilo cega.

                          To je jednostavno tako.

                          Halucinacije se ne vezu za predikcije, halucinacije se vezu za misljenje iza predikcije, odnosno na cemu baziras predikciju.

                          Ako ja kazem sada Damir Dzumhur ce biti prvi igrac svijeta iduce godine, i kazem da to baziram na njegovom poboljsanju igre, to je cista halucinacija.

                          Ako kazem da Federer moze da se vrati na broj 1 i baziram to misljenje da je on najbolji svih vremena i na osnovu vidjenog prethodnih 2 sezone, ne vjerujem da mi se moze reci da haluciniram, jer jedini koji je pravio probleme Federeru je sam Djokovic, a Novak se trenutno zabavlja halucinacijama koje mu prodaje nakav sarlatan.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ne zelim da kvarim diskusiju, ali moram da pomenem da je sve vuklo na to da ce Cubs-i napokon da se docepaju WS. Koliko su samo mladih igraca gurnuli u vatru od 2010. do 2014. i onda vrhunska pojacanja od kako je Joe Maddon preuzeo ekipu. Prosle sezone je svima bilo jasno da su oni medju 3-4 najjaca tima u ligi. A cijele ove sezone su gazili sve pred sobom.. Najkompletniji tim u MLB-u imaju. Sve je to bilo dramaticno sa tom njihovom kletvom i sa 108 godina posta i na kraju i nacin na koji su osvojili titulu..
                            Ali nikako ne moze to da se nazove naucnom fantastikom jer su dugo gradili ovaj tim i dokazali su prosle godine da su spremni da razbiju kletvu.


                            EDIT: Ali eto, slazem se da je bilo u domenu naucne fantastike njihovim navijacima u periodu do 2014. godine.
                            Sent from my Samsung GALAXY S5.
                            Last edited by powerslave; 03-11-16, 16:19.

                            Comment


                            • Nema problema, ne pratim taj sport, vec sam samo ispratio pricu o tome da su nakon zilion godina osvojili i onda naletim na ovo.

                              Nate Silver je jedan od boljih statisticara, koji se ove godine bukvalno bruka i unistava svoju reputaciju.

                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Kao sto rekoh,tako se sinoc pravdao kako se pogresno izrazio kad je lupio glupost o fudbalu i svi mu se smejali,i vec napisah Liverpul nije osvojo Ls 2007,al to ti je kad on sve uci sa twitera i povrsno pise pogotovo o fudbalu i samo se zakopava sa poznavanjem istog,sad je tako naleteo na info o Cubsima i opet zeleo da ispadne pametan a verovatno ni ne zna pravila MLBa

                                Evo napiso da je naucna fantastika bila da ce Fed osvojiti neki GS 2008,ja ovo prvi put cujem u momentu kad su samo on i Nadal,maltene osvajali slemove sa svojih 27 godina reci to za Feda,ja ne znam dal je to iko igde rekao,nego eto cisto da napise,nesto,nabroji..

                                A ovo oko Trampa ja nisam jos procitao da je on predsednik

                                Comment

                                Working...
                                X