Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prince View Post
    Fiksaro, nema vise za tebe opomena, sada si posta ozloglasen , prva greska i dobijes mesecnjak . Jbg., gresio si, nisi spoznao taj lanac ishrane u samom startu . Pepson prvi sa osam boda vise od po tebi najboljeg, tako da nema tu markeninga, sve cinjenica do cinjenice

    Gangaro, znas i sam da ja to ne praktikujem
    Za taj prvi deo se slazem,a ovo drugo videcemo ja sam bar rekao svoja tri Mou,Colo,Conte...koji su tvoji jer Pep najbolji Wenger cisto da znam na kraju u junu kad se podvuce crta

    Cola ne mozemo poredit u Madridu je,al eto kazi jel imas nekog blizu Pepa ko ti je top

    p.s Prince ja najveci i moram priznati dobar provokator na ,foruumu i umesto analiticar treba da promeni u provokator
    Last edited by 61563; 01-11-16, 18:04.

    Comment


    • Imena se pišu velikim početnm slovom (osnova pismenosti).

      Kaže se i piše beSpotrebna-o (jednačenje suglasnika po zvučnosti).

      Kaže se i piše toBdžija (jednačenje suglasnika po zvučnosti).

      6) Obratite paznju na gramatiku i preglednost postova. Konstantno lose konstruisane recenice i nepregledni postovi, kao i recenice bez osnovna pravopisa mogu dovesti do upozorenja i zabrane pisanja na odradjeno vreme, a kasnije i bana.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • 1. Pep,
        2. Anceloti,
        3. Klop

        Fiksaro, eto ti prve opomene
        Last edited by Lion; 01-11-16, 18:11.

        Comment


        • hvala uciteljice nisam znao da se imena pisu velikim slovom,prosvetlila si me,a sto se ToPdzije tice namerno tako pisem zbog forumasa koji je dugo vremena nosi taj nik jer si ga ti openula pa je promenio ili sta

          slobodno me banuj mozda sam i neki zarez izostavio,svaki ban od tebe govori vise o tebi i tvojoj sujeti,mene samo uzdize tebe spusta,ne znam dal to kapiras

          Comment


          • Fiksni, nije Escobar za tebe dovoljan. Stavi radije Che Guevaru, jer si očito pravi forum revolucionar

            Comment


            • A beZpotreban, tu se nisi opravdao?

              Mnogi su ovde izigravali Če Gevaru Luka, mnogi...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nemoj molim te ban fasovat prije izbora, hocu da drzim tvoju sudbinu u svojim rukama
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  A beZpotreban, tu se nisi opravdao?

                  Mnogi su ovde izigravali Če Gevaru Luka, mnogi...
                  Ovaj sigurno neće odustati Posvađat će se i sa banderom, kad nema nikog drugog da se svađa

                  Don Quijote u borbi sa virtualnim vjetrenjačama

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    A beZpotreban, tu se nisi opravdao?

                    Mnogi su ovde izigravali Če Gevaru Luka, mnogi...
                    dal stvarno mislis da ne znam kako se pise,misli sta hoces znas li ti koliko ovde ima tekstova za greskama pa sta desi,ne nzma dal je iko opomenut ovako,mozda sam opet sad napravio gresku ne mogu na svaki post d se vracam,al tvoje pravo radi sta hoces


                    I ja nisam mnogi ...Ja sam jedan jedini i druge Ce gevarice me ne zanimaju

                    i uopste ne izigravam nikog,al ako pocnem e onda jbg.

                    A ti Luka

                    Luka bolje napisi velikim slovom nick nego sto pametujes,ovo je glumac,koje je glumio velikog El patrona,a dok sam nosio pravu njegovu sliku verovatno nisi ni znao da je to Pablo Escobar
                    Last edited by 61563; 01-11-16, 18:44.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      dal stvarno mislis da ne znam kako se pise,misli sta hoces znas li ti koliko ovde ima tekstova za greskama pa sta desi,ne nzma dal je iko opomenut ovako,mozda sam opet sad napravio gresku ne mogu na svaki post d se vracam,al tvoje pravo radi sta hoces


                      I ja nisam mnogi ...Ja sam jedan jedini i druge Ce gevarice me ne zanimaju

                      i uopste ne izigravam nikog,al ako pocnem e onda jbg.
                      Konkretno, kod tebe ne postoji post koji je bez greške. Ironija je što skoro svaki edituješ, ali džaba, uvijek imap sve, od sitne do kardinalne greške.

                      Meni ne smeta, snađem se u tvom moru nepismenosti, ali razumijem da ima ljudi što im smeta.

                      Nemoj šta zamjeriti, samo se nastavi boriti za svoje ideale. Svi smo uz tebe, osim možda ajnštajna malog
                      Last edited by luka; 01-11-16, 18:49.

                      Comment


                      • Kakav Donald, kakva Hillary.

                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Originally posted by luka View Post
                          Konkretno, kod tebe ne postoji post koji je bez greške. Ironija je što skoro svaki edituješ, ali džaba, uvijek imap sve, od sitne do kardinalne greške.

                          Meni ne smeta, snađem se u tvom moru nepismenosti, ali razumijem da ima ljudi što im smeta.

                          Nemoj šta zamjeriti, samo se nastavi boriti za svoje ideale. Svi smo uz tebe, osim možda ajnštajna malog
                          opet ti kazem promeni nick malim ti je slovom kad editujem obicno editujem da dodam nesto ili brisem ako je dupli a vidim da je neko novi kao ti opet nesto napisao pametno

                          Comment


                          • Samo Konstantin Savic.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              opet ti kazem promeni nick malim ti je slovom kad editujem obicno editujem da dodam nesto ili brisem ako je dupli a vidim da je neko novi kao ti opet nesto napisao pametno
                              Edit:
                              A za moj nick, moram reći da se slažem s tobom. Ne mogu ga sad promjeniti ili ne znam, davno je bila 2011. godina. Nabrzaka se pravio nalog.

                              Tješim se da mi je nick, genitiv od povrća luk. Sigurno znaš šta je genitiv. Kad već pametuješ...

                              Comment


                              • Originally posted by luka View Post
                                Edit:
                                A za moj nick, moram reći da se slažem s tobom. Ne mogu ga sad promjeniti ili ne znam, davno je bila 2011. godina. Nabrzaka se pravio nalog.

                                Tješim se da mi je nick, genitiv od povrća luk. Sigurno znaš šta je genitiv. Kad već pametuješ...
                                mogu samo i tebi da preporucim film Poltron Cvijanovic odlicno odigrao,samo nemoj i ti da skapiras pogresno ulogu Cvijanovica,glumi negativca da tako kazem

                                Comment

                                Working...
                                X