Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zena pada u nesvest cesto, Bil je rekao to.
    Po fiksnom znaci Bil Klinton radi kampanju za Trampa

    Comment


    • Originally posted by Pobeda.. View Post
      Zena pada u nesvest cesto, Bil je rekao to.
      Po fiksnom znaci Bil Klinton radi kampanju za Trampa
      kakve to veze ima sto pada u nesvest ne znaci da ima Parkins ili cancer kako su ovi brze bolje preneli,a ovaj posle tetralno izasao sa podacima kako je on zdrav ko dren,klasicna kampanja,da se uplasi narod da ne izberu bolesnog predsednika

      Ko sto ovi hoce da predstave ovog ko seksualnog manijaka
      Last edited by 61563; 01-11-16, 13:15.

      Comment


      • Ona pala ko daska, izgubila potpuno kontrolu nad tjelom. Ruke joj se trzaju, isto simptom parkinsona, oci joj se krizaju isto simptom parkinsona, nekad ima napadaj kad pocne da mase glavom gore dole bez kontrole i zine nekontrolisano, isto tako simptom parkinsona. I ne pricaju mediji, a ni Trump o tome, tu su pricu prenjeli doktori, a ne mediji.

        S obzirom da Trump radi 21 sat dnevno zadnjih godinu i po dana, svaki dan osim nedjelje, sa 70 godina, je nevjerovatno.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ona pala ko daska, izgubila potpuno kontrolu nad tjelom. Ruke joj se trzaju, isto simptom parkinsona, oci joj se krizaju isto simptom parkinsona, nekad ima napadaj kad pocne da mase glavom gore dole bez kontrole i zine nekontrolisano, isto tako simptom parkinsona. I ne pricaju mediji, a ni Trump o tome, tu su pricu prenjeli doktori, a ne mediji.

          S obzirom da Trump radi 21 sat dnevno zadnjih godinu i po dana, svaki dan osim nedjelje, sa 70 godina, je nevjerovatno.
          Ok nek pricaju doktori,a jel ima karton da boluje od te i te bolesti,tesko kupiti doktora kampanja je cudo, ja stvarno ne mogu da verujem da ljudi biraju predsednika tek kad pocne i na osnovu kampanje u kojoj se svsta obecava i izmislja zarad glasova

          Ma covek je cudo sa 70 obrce 5 lepotica odjednom i to bez africke nam sljive

          a znaci i radi ko ovaj nas hahah
          Last edited by 61563; 01-11-16, 13:33.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Apsolutno nikakve veze nema sa zivotom.

            Ona je u taj bar otisla da se susretne sa farmerima ako se ne varam. Tu je bilo oko 40 ljudi i sasvim slucajno je to bar u kojem Arsenalovi navijaci gledaju tekme. Ona je tamo primarno otisla da se nacuga jer je okorjeli alkoholicar sa parkinsonom.
            Да ли се зна које је пиће конзумирала ?
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Да ли се зна које је пиће конзумирала ?
              Vinjak naravno.
              sigpic

              Comment


              • Jao vidis kako se ranije nisam sjetio da sredimo da Klintonka bude glavni Gangarin kupac. Pa mogli bi fabriku vinjaka napraviti, brend Lord Gangara.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Нека хвала довољне су ми биле бомбе што је њен муж слао
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • MONIKA LEVINSKI: Neću glasati za Hilari, od podrške Klintonovima još imam gorak ukus u ustima!

                    Comment


                    • Ne mogu a da ne primetim kako su Olja i Bojana izdresirale banovima mog brata fiksnog. Nekada covek borac, covek koji se ovde na forumu rvao sa hijenama i tigrovima, lavovima i lavicama, a sada neko ko plasira mir, toleranciju, cednost i vrednosti slicne . Ili je sve ovo zatisije pred veliku buru za vreme samih americkih izbora
                      Last edited by Lion; 01-11-16, 17:26.

                      Comment


                      • Prince je mucki provokator

                        Navlaci me na tanak led,da opet zavrsim na brdu...al upravo vidim da bih imao drustvo ne bih bio usamnjen,sta napravi Sandugp...

                        Za bojanu ne znam kakva je,mozda proverim ako odem na tenis vidim da je samo tamo ima

                        A gospodjica olja...
                        Last edited by 61563; 01-11-16, 17:31.

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Prince je mucki provokator

                          Navlaci me na tanak led,da opet zavrsim na brdu...al upravo vidim da bih imao drustvo ne bih bio usamnjen,sta napravi Sandugp...
                          Ja sam mislio da su tebi ideali iznad svakog bana, ali prevario sam se

                          Comment


                          • Originally posted by Prince View Post
                            Ja sam mislio da su tebi ideali iznad svakog bana, ali prevario sam se
                            Ko kaze da nisu,cekaj pa tek sam 2 dana na slobodi jos nisam ni opomenut,cim bude prilike bice i onda zna se sta sledi,ako smatram da je opomena bezpotrebna...nisi se prevario,ti si samo pogresio,lose proanalizirao Pepa,mislio si on zicer,dobar trener,al jbg,njemu je marketing uredjen dobro


                            p.s. i ovom prilikom molim Sandugp da mi kaze koje je to veze potegao da znam kome da se obratim u buducnosti kad zatreba
                            Last edited by 61563; 01-11-16, 17:42.

                            Comment


                            • Alo Princoni nemoj brata da nam provociraš

                              Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Fiksaro, nema vise za tebe opomena, sada si posta ozloglasen , prva greska i dobijes mesecnjak . Jbg., gresio si, nisi spoznao taj lanac ishrane u samom startu . Pepson prvi sa osam boda vise od po tebi najboljeg, tako da nema tu markeninga, sve cinjenica do cinjenice

                                Gangaro, znas i sam da ja to ne praktikujem

                                Comment

                                Working...
                                X