Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je novi tier 20 ... Koji je inspirisan mocnom tier sesticom.
    Vidis Gang dokle se doguralo do dvadesetice .... a kada se setim sestice, premocne, pa svaki malo skok rasire se krila - MOC!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Bem ga nisam dugo u toku Nema šta nestalo ideja pa se vraćaju na dobre stare setove ,lopovska kompanija ko Arsenal
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ali je sestica bila toliko mocna, i petica naravno da to nije zdravo i pravo da ti kazem mene su prijatno iznenadili. Sve ostalo nakon sestice je bilo nazadovanje.
        Ova dvadesetica, naravno ima sitnih razlika, ali model je isti - kalup.

        Mada od kada su uveli onaj morf - mislim da je to bilo nesto malo pre Pandarije ili tako nesto, totalno je nebitno kako koji item izgleda - ti ga lepo nabudzis onako kako ti zelis.
        Last edited by Sandugp; 07-03-17, 14:17.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Pa realno za skoro svaku klasu je šestica bila najbolja , kad se setim paladin seta koliko je moćan bio kad su ubacili bili transmog opciju gotovo svaki paladin je imao taj set transmogovan
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Tako je ... sestica im je bio vrhunac kreativnosti.


            Last edited by Sandugp; 07-03-17, 14:31.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Avrame neka je sa srecom ako si poslozio stvari kao Konte nemas brige, ako je ona poslozila stvari kao Konte jbg stari, izdrzi
              sigpic

              Comment


              • Pošto se izbacuje SportKlub SD i sad ostaje samo HD, čuo sam da će omogućiti vraćanje 72h unazad. Ako je tako glava me vise nece boleti kada budem morao da vraćam unazad i gledam SD.


                iP7

                Comment


                • Kako misliš izbacuje? Imaću SK HD za dzabe?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Salite li se da i dalje imate SD verzije, pa u Totalu su izbacene davno i zamijenje HD verzijama
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Avrame neka je sa srecom ako si poslozio stvari kao Konte nemas brige, ako je ona poslozila stvari kao Konte jbg stari, izdrzi
                      Kakva crna sreca?! Burazeru, ko zna koja je muka njega naterala?

                      Ako ako, ljuuuuubav ce pobjediti..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Kako misliš izbacuje? Imaću SK HD za dzabe?
                        Nov raspored kanala

                        http://sbb.rs/televizija/tv-kanali
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Pričaonica

                          Originally posted by Vladan View Post
                          Salite li se da i dalje imate SD verzije, pa u Totalu su izbacene davno i zamijenje HD verzijama
                          Do danas ili uskoro ću imati SD. Nemam total imam klasiku kablovsku.

                          Meni je bitno to što će moći HD da se vraća unazad.


                          iP7

                          Comment


                          • Hvala Bojana.

                            Meni je ona standardna SBBova digitalna i u HD-u faktički neam ništa osim RTS-a i Nove...smešno. Ovo sad sa SK-om totalno menja sve. U suštini samo SK i FOX-ove i pratim. Nađe se neki solidan film na Cinestaru/Cinemaniji/PrvojPlus ali retko.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Cestitke mom bratu Avramu, Celzi ce ti fin poklon za svadbu dati


                              Inace, nevjerovatan clanak, koji prakticno unistava svaku miskoncepciju da je Clinton bila musko, bila bi predsjednik. Trumpove verbalne tehnike, pojednostavljenog govora, su cak mnogo efektivnije kada dolaze od zene.

                              https://www.nyu.edu/about/news-publi...form=hootsuite

                              Topla preporuka.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Nista novo od SBB- a, bar za mene sa gold premium paketom osim sto necu imati SK 1, 2, 3 i Golf u obe verzije, SD i HD nego samo u HD a 4, 5 i 6 ostaju u SD formatu... Tu je i SK HD... Za korisnike sa start paketom pak lep poklon u vidu unapredjenja na HD rezoluciju

                                Inace ne znam cemu promena, ne vidim da ce biti nesto jednostavnije i preglednije od ovoga, funkcionise bez problema, nikad mi nije zasmetao raspored kanala na D3, prosto naviknes vrlo brzo...

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X