Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by somborac View Post
    To što smo nešto tako naučili i navikli ne znaći automatski i da je tako ispravno i dobro....
    A pošto je i rakija predviđena za ljudsku upotrebu, ne znam odakle vam ideja da se može praviti od lošeg voća
    A baš zbog tog (ne)razumevanja mana žestokih alkoholnih pića zapadnjaci prave kvalitetnija i skuplja žestoka pića od žita i kukuruza, ali da vas ne smaram (i ovako bar 10 puta dnevno čujem kući, matori smaraš)
    E moj brate pojedinci bi je od kamena napravili samo da mogu da je prodaju Nisi svestan kakve sam brlje kupovao brate mili , uzeo sam jedan balon bio pravili su je sa medicinskim alkoholom i u sredini balona ima drvo , ako ne promuckas kao da pijes vodu a kad promuckas ima ukus rakije , ja nisam mogao da verujem. I to mi uvalio neki dedica iz nekog Cerskog sela Bukor . Nisam ga više u životu video na pijaci a da jesam noge bi mu polomio
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ne moze meni to da se poredi sa rakijom, ni viski ni vinjak, iako vinjak bas volim
      Naravno ne moze da se poredi sa domacom nista od toga po kvalitetu, viski se najvise trosi u mom okruzenju i drustvu tako da sam ga prihvatio mada uvek pre biram burbon... Drugi razlog je sto volim da popijem kolicinski dosta kao sto rekoh pa mi ovo slabije mnogo vise odgovara

      Sto se tice loze, donosio mi je jedan prijatelj iz Dalmacije koji zivi ovde u NS ali svake godine ide dole da pece rakiju. Ne znam tacno od koje sorte je ali je rakija sjajna, ni nalik lozi koja se pece ovde... On tvrdi da je tajna sporije pecenje tj slabija vatra tako da rakija bukvalno kap po kap izlazi iz tabarke... Naravno uz dobro grozdje i pripremu komine

      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Gangaro zivota mi YT kanal u kaficu i pricaj o ovim dogodovstinama sa kupovinom rakije, neces znat sta ces od naroda kad navru
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Evo i od mene jedan primer, pre koju godinu poznaniku je zagoreo poslednji kazan jabuke, a pošto je sve skupljao u isto bure upropastio je nekih 200 litara patoke, nije mu pomogao ni prepek posle.
          Već se bio oprostio od svega, kada je čuo za neke momke koji su tvrdili da to mogu ispraviti, i ne da su popravili nego su ga pitali koji ukus 'oće, mogao je da bira šta želi
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Zato je vinjak majka Mara
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Gotovo svi stavljaju brate , što zbog toga što izađe više što zbog toga što šljiva ne doradi pa bude loša. Moj ćale lično ima svoj princip držu šljivu u najlonskim džakovima određen broj dana i uzima samo slatku tako da tu ne treba šećer . Što se ovih prodavaca tiče bolje da me ne pitate na šta sam sve naleteo u ovoj mojoj kratkoj karijeri privatnika
              Koliko ti litara treba?
              Mogu pogledati na proverenim mestima, mada se sve to prodalo sigurno. Jos pogotovo ako ti treba neka kolicina tipa 300-400 litara.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Koliko ti litara treba?
                Mogu pogledati na proverenim mestima, mada se sve to prodalo sigurno. Jos pogotovo ako ti treba neka kolicina tipa 300-400 litara.
                50ak ne treba mi više , sad je stvarno mrtva sezona što se rakije tiče ja sam spao na 10 litara i manje i prosto ne može da se nađe ništa kvalitetno. Pogledaj treba mi šljiva od 22grada , stvarno mi nije bitna cena samo da je kvalitetna.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nemoj mi samo tvrditi da onaj ko pije rakiju od 22 grada može da proceni i kvalitet iste..., to je jednostavno nemoguće ali šta te briga nek piju ljudi kad vole
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Napisao sam dole , imam par stalnih mušterija stariji ljudi koji ne vole kada je slabija rakija i veruj mi znaju da procene . Pokušao sam par puta da ih testiram , brate ono nije normalno ljudski detektori rakije Imaju rutinu ljudi ujutru dupla rakija , mala kisela i novine i tako do ručka , onda odu kući i eto ih sledeći dan isto Stara garda
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Bez obzira što mnogi pretpostavljaju i možda znaju, ali kada vidi ovako čovek crno na belo ili crveno na plavo.. mnoge stvari mu budu jasnije..
                      Beda u džepu pravi onu istu ili goru u duši... Misery Index

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Baš sam pre neki dan gledao emisiju o njima , brate kod njih je cena goriva 20 centi po litru , alo bre 20 centi lebac ti , ali ih zato političari roksuju za sve pare ovi naši su za njih male bebe .
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Socijalizam smrt.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Auu Bojana, sta ucini ovo , zavi forum u crno ... 555-333

                            Istina za instituciju fiksne telefonije

                            Comment


                            • Moram ovde da podelim, jer toliko je slatko a i ide uz celu onu priču o rakiji...
                              Slaninica...

                              https://www.instagram.com/p/BRSpL2PgQdu/
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • koliko je medena
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X