Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eno odmah pada kvota strmoglavo na Trampinja

    Comment


    • Kazu Klintonkini mediji da Rusi imaju Trumpovu snimku orgije sa 5 ruskih super modela. To ce mu pravo nastetiti
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Kazu Klintonkini mediji da Rusi imaju Trumpovu snimku orgije sa 5 ruskih super modela. To ce mu pravo nastetiti
        Ma pusti sad prostituke ne spinuj...sta kazes za Hilarin izbor kluba
        Last edited by 61563; 01-11-16, 13:11.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Ma pusti sad prostituke ne spinuj...sta kazes za Hilarin izbor kluba
          Apsolutno nikakve veze nema sa zivotom.

          Ona je u taj bar otisla da se susretne sa farmerima ako se ne varam. Tu je bilo oko 40 ljudi i sasvim slucajno je to bar u kojem Arsenalovi navijaci gledaju tekme. Ona je tamo primarno otisla da se nacuga jer je okorjeli alkoholicar sa parkinsonom.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Apsolutno nikakve veze nema sa zivotom.

            Ona je u taj bar otisla da se susretne sa farmerima ako se ne varam. Tu je bilo oko 40 ljudi i sasvim slucajno je to bar u kojem Arsenalovi navijaci gledaju tekme. Ona je tamo primarno otisla da se nacuga jer je okorjeli alkoholicar sa parkinsonom.
            Jbt ti ko da si u izbornom stabu Trampinja,verovatno ga dozivljavas kao treceg oca

            Bas je ne volis,mislim i meni je odvratna al ne izmisljaj sad svasta i sto jeste i sto nije,mada i Tramp je cirkuzant obican
            Dva ocajna kandidata

            Comment


            • Nakon sto se onesvjestila 11. septembra ove godine, na godisnjici, renomirani doktori su poceli da istrazuju njeno zdravstveno stanje. Dosli su do zakljucka da 99% ima Parkinsona. Prije svega jer veliki pokazuje veliki broj simptoma koji se javljaju kao nezeljeni efekti terapije za Parkinsonovu bolest.

              Druga stvar, wikileaks je izbacio mejlove u kojima se govori o njoj kako voli cugat i da je cak ponekad mora pres konferenciju da odradi pijana, jer ne zna normalno komunicirati trijezna.

              Ja je ne volim zato sto je ona odvratno ljudsko bice, koje zeli da ovaj svjet odvede u treci svjetski rat.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ima ona neke psihoze



                sigpic

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Nakon sto se onesvjestila 11. septembra ove godine, na godisnjici, renomirani doktori su poceli da istrazuju njeno zdravstveno stanje. Dosli su do zakljucka da 99% ima Parkinsona. Prije svega jer veliki pokazuje veliki broj simptoma koji se javljaju kao nezeljeni efekti terapije za Parkinsonovu bolest.

                  Druga stvar, wikileaks je izbacio mejlove u kojima se govori o njoj kako voli cugat i da je cak ponekad mora pres konferenciju da odradi pijana, jer ne zna normalno komunicirati trijezna.

                  Ja je ne volim zato sto je ona odvratno ljudsko bice, koje zeli da ovaj svjet odvede u treci svjetski rat.
                  Ma kakav rat to spinovi Trampa da uzme glasove, sa kim ce da ratuje sa Rusima ,kako da ne ,i jedni i drugi gledaju svoju korist gde mogu da uberu i Ameri i Rusi.

                  Ne kazem da nece opet neka Sirija da bukne al od nekog globalnog rata jok

                  A to kad , to se onesvestila koliko se secam pricali su da ima cancer mozga,cak sa nekim izvestajima lekara isli pa sad nista,sad parkins,sve je samo kampanja posle izbora nece niko to spomenuti i bice zdravi, neki vesli neki tuzni
                  Last edited by 61563; 01-11-16, 13:50.

                  Comment


                  • Ta psihoza je nezeljeni efekat Levodopa-e lijeka kada se prekoraci doza. Koliko sam ja shvatio, Levodopa ima trajanje oko 45 minuta i onda pocinje da slabi i pocinju da se primjecuju trzavice, parkinsonova demencija i ostali efekti same bolesti. Cesto prekrizi oci, a to je najocitiji simptom Levodopa-e.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • gotovo i doktor ce postati

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        gotovo i doktor ce postati
                        Necu doktor postati, vec imam 3 doktora u uzem krugu porodice, pa sam se konsultovao.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • hahahah

                          Na svaki pokušaj napada aki ima odgovor

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Necu doktor postati, vec imam 3 doktora u uzem krugu porodice, pa sam se konsultovao.
                            Ma dobro ti nisi objektivan ,ti si tipican primer republikanca
                            Dok je Vladan recimo fan i on navija za Trampinja
                            Al ja kome je svejedno mislim da je to sve najobicnija kampanja ,ok mailovi su istina,ove seks aluzije za trampa su istina jer su ga usnimili,za orgije ne znam i ne verujem da postoji snimak mislim da je to kampanja,sem da je toliko glup da je to snimao i da su ovi dosli u posed,to da je ona ta koja naginje vise na spoljnu politiku,da izazove sukobe i izvuku Ameri korist je istina

                            Al ove aluzije oko bolesti, bez konketnih dokaza,i slicne stvari samo kampanja

                            Comment


                            • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                                hahahah

                                Na svaki pokušaj napada aki ima odgovor
                                Balkanski Trampinjov bot,radi za Coca colu i Big mek
                                Last edited by 61563; 01-11-16, 14:10.

                                Comment

                                Working...
                                X