Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Naspram svih tvojih dobrih poklapanja, ovo je bas bio jadan pokusaj.Obojica znamo da mozes i znas bolje

    Otanjio si sa humorom ko Dnevnjak.
    Ko kaže da želim da budem duhovit , samo sam objektivan i surov kao Granit Džaka
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • A gde je onaj Goku, on mi bas bas nedostaje, kad mu prolazi ban? Zeleo sam da ga citam posle Junajtedovih 1:1 juce
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        A gde je onaj Goku, on mi bas bas nedostaje, kad mu prolazi ban? Zeleo sam da ga citam posle Junajtedovih 1:1 juce
        Goku ozbiljan lik,mozes sa njim da vodis neku raspravu o fudbalu a da te ne okrakterise kao loseg,mozda gresi u tom fubalskom razmisljanju,al ok je

        Ne vidim da je banovan,verovatno mu zasmetala sujeta nekih ljudi...

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          Ko kaže da želim da budem duhovit , samo sam objektivan i surov kao Granit Džaka
          Sada si se popravio moram priznati, do malocas si bio na nivou Harisa Medunjanina.

          Comment


          • Ode fiksni, opet na odmor.

            Covjek na odmoru, vise nego na poslu, komunizam jebiga, partija pokriva.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Fiksni je zapravo Dejvid Koperfild ovog foruma, sad ga ima - sad ga nema.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Kakva nepravda. Nume sa zenama.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Fiksni je zapravo Dejvid Koperfild ovog foruma, sad ga ima - sad ga nema.
                  Dodji buraz na karton Vinjaka!!!!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Dodji buraz na karton Vinjaka!!!!
                    Ako Bog da jedan dan, pa da zasjednemo i bacimo neku šuplju.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Neeeee fiksni brate

                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Nedjelja kad je otišo fiksni.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Poceli ste da smarate, kad se vrati, a vi mu trazite kontakt pa se dopisujte sa njim van foruma koliko zelite.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ne znam jel mu ovo mail, al ovo je ostavio na mom blogu, kad je ostavio komentar

                            gospodincistko@gmail.com
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ne birnite se ništa, sve će to drugar da mu kaže, koji inače ovde dolazi čita sve, pamti (možda beleži) i prenosi mu kada se čuju/vide... A možda možete bolje vi vaše kontakte da ostavite, preneće mu on... Tako je i za fantazi igricu dobio od drugara sve podatke koje samo ovde ispisali, on je tada bio u dobrovoljnom izgnanstvu i onda se samo registrovao tamo u našu grupu..
                              Nego baš bzvz kako mu taj dugar ne reče i da smo se nas dve najviše zalagale da se vrati... pihhhh. Odmah to jutro, posle izbora, napisala sam ovde baš post da ne ide, ok, reč je reč..al AKi bi prešo preko toga, a kada sam ga provalila kasnije na fantaziju rekla to Bojani, ja ga zvala ovde, ona tamo... i ovako da nam vrati. Lepo neko reče... nume sa ženama. A i taj drugar nema pojma.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ko je taj drugar ?
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X