Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by realnost View Post
    Sad će da te banuju što pričaš o banovićima brate napaćeni..nego otkri ti nama šta ti dođe 555-333?
    Hahhahah brate hvala ti na ovom postu, oraspolozi me veceras
    Last edited by bice; 05-03-17, 01:17.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Fiksni i njegov lov na vjestice
      Ne znam ko ovde koga juri,pertlice...Marija81 ,cini mi se ok devojka,iznela predlog ja podrzao

      Al ne vredi kad neko ne moze da istrpi dobronamernu kritiku dodje do ovoga

      I da ako me banujete nemojte da brisete postove do jutra,da ima Gangara sta da cita uz kafu
      Last edited by 61563; 05-03-17, 01:22.

      Comment


      • Iskreno se bojim za fiksnog. Zavrsice u nekom zatvoru ovako buntovan samo tako . Jedino moze da ga spasi neki dobar advokat

        Comment


        • Originally posted by princara View Post
          Iskreno se bojim za fiksnog. Zavrsice u nekom zatvoru ovako buntovan samo tako . Jedino moze da ga spasi neki dobar advokat

          Imacu te u vidu ako do te nemile situacije dodje

          A pazi gledam prva tema na pricaonici Potera,al bas bih voleo da ima neki kviz kad bi mogao da se organizuje medju forumasima,i ne mora samo iz sporta mozze sve oblasti film,geografijaa,medicina,muzika,astrologija...mad a film i muzika je stvar licnog ukusa mada moze neko elementarno znanje,nebitno koja god oblast

          Ja mutan protiv bistrih...bilo bi zanimljivo,mada epilog bi verovatno bio kao u slucaju Conte vs Pep,steta sto nisam ja taj nivo ...
          Last edited by 61563; 05-03-17, 02:36.

          Comment


          • Moze li ova tema da promeni podforum?Recimo u fudbalski pdf?

            Na fudbalski pdf u poslednje vreme upadam samo kako bih nesto napisao, bez da se osvrtim na to sta su drugi napisali ili upadam zbog toga sto pojedini forumasi pisu.Verujem da ce tako da bude i sa ovom temom ubuduce.Bas je postalo zamorno i repetatitvno.

            Comment


            • A možeš li ti Smariću manje da smaraš ?
              Last edited by Lord Gangarić; 05-03-17, 06:28.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ja sam za to sa se organizuje anketa da li da fiksni promeni nick u 555-333
                Taj broj koji izaziva strahopostovanje kod svih, sluzice kao svojevrsna inkvizicija na putu ka jedinstvenoj I nedvosmislenoj pravdi na ovom forumu.

                Takodje bilo bi dobro da se omoguci buducem pet pet pet, tri tri tri-u neka vrsta nadmetanja iz opste kulture, recimo 555-333 vs ajnstajn njegov arhineprijatelj.

                S tim da ne sme biti pitanja o kulturno - istorijskoj bastini grada Medeljina posto pet pet pet tri tri tri ima veliku prednost u toj oblasti.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • To nadmetanje u opštoj kulturi između Akija i Fiksnog bi bio pun pogodak. Kakav derbi Zvezda-Partizan , Real-Barsa i ostali bakrači ovo bi bre oborilo svaku moguću granicu. Ali pazi ovaj njihov rivalitet mi malo liči na Gokua i Vegetu , a svi znamo kako su oni na kraju završili , tako da ko zna možda posle svega ovoga se stvori jedno opasno prijateljstvo
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ocenjujem ovu raspravu 3/10. Razocaran sam krajem, ban tema je netaknuta, fiksni je bio blag i nedovoljno psihotican. Ucesnici fiksni 3/10, bojana 4/10, olja 3/10, princara 5/10, svideo mi se limarov upad i cameo 6/10.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Sta sve ljudi sebi dozvoljavaju, pa te i javno ocenjuju, jer ne izigravas dovoljno Glupog Avgusta, nisi im interesntaan, sta li... Strasno!

                      tt
                      Last edited by miloolja; 05-03-17, 10:48.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Kukao oces da iskopiram sve poruke pa nek procene ljudi,rekao sam samo da sam strogo kaznjen i neopravdano jedini openut i to je sve...ja ne lazem...a to ko je kako dosledan ti si pravi primer ,das otkaz pa posle 15 minuta uzimas nazad funkcije i sl
                        Des, nisam ni video da si se vratio.
                        Zasto se uopste pravdas?
                        Jedno je sigurno. Pokidao si u malopredjasnjim raspravama. Samo malo manje pravdanja i bombona si.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Sta sve ljudi sebi dozvoljavaju, pa te i javno ocenjuju, jer ne izigravas dovoljno Glupog Avgusta, nisi im interesntaan, sta li... Strasno!

                          tt
                          Nemoj tako bici je to. Ako je neko komp... Kako ono bi rec? Kontempentan, kumpetantan. Na vrh mi jezika, seticu se.
                          Ako je neko dovoljno strucan, onda je to on.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangara View Post
                            A možeš li ti Smariću manje da smaraš ?
                            Naspram svih tvojih dobrih poklapanja, ovo je bas bio jadan pokusaj.Obojica znamo da mozes i znas bolje

                            Otanjio si sa humorom ko Dnevnjak.

                            Comment


                            • jeste
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Iskljucivo zelim nadmetanje sa ovim bistrima,tako da Ajnstajns moze da im bude pomoc prijatelja i nista vise

                                Comment

                                Working...
                                X