Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovu borbu fiksnog bih uporedio sa ovim optuzbama demokrata da je Trump prvo rasista, pa onda seksista, pa onda da je novi Hitler i na kraju da mu je Putin davne 96. kad je bio na rubu bankrota pomogao da se izvuce iz dugova, a ovaj ce njemu vratiti tako sto ce 20 godina kasnije, pobjediti najkvalifikovanijeg kandidata za predsjednika Amerike ikada.

    Zivot u halucinacijama, moram i ja one halucigene gljive da uzmem, ovaj Gangarin vinjak, prestao djelovat.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ovu borbu fiksnog bih uporedio sa ovim optuzbama demokrata da je Trump prvo rasista, pa onda seksista, pa onda da je novi Hitler i na kraju da mu je Putin davne 96. kad je bio na rubu bankrota pomogao da se izvuce iz dugova, a ovaj ce njemu vratiti tako sto ce 20 godina kasnije, pobjediti najkvalifikovanijeg kandidata za predsjednika Amerike ikada.

      Zivot u halucinacijama, moram i ja one halucigene gljive da uzmem, ovaj Gangarin vinjak, prestao djelovat.
      Nemoj se sa gljivama igrati
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Kud dodjoh ranije iz grada i jos trezan.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by princara View Post
          Meni se sada vec polako sklapaju kockice . Sve mi se cini da fiksara nas dobri prozivljava ove ban torture jer je provalio nepotizam medju funkcionerima foruma, odnosno sestrinstvo
          A vidis koliko vole tu kao vlast,nijedna ne odstupa da joj se skinu povlscenja ne nude ostavku a to im kao nije bitno

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            hahaha...evo upravo sam bio izbrisane te poruke ,a bojana je admin te grupe,ona ima ovlascenja,mozda je brisala,mada mislim da patim samo 18 poslednjih kometara na grupi,a to su dogovori nje i v.ajnstajna oko pw

            a istina je ovo sto sam napisao ja ne lazem,plus opis institucije
            Nisam ja tamo nista brisala, nemam druga posla nego da se time bavim


            Sent from my Z3 compact <3
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Kud dodjoh ranije iz grada i jos trezan.
              Taman si na vrijeme, k'o naručen Sad stvari počinju da se lome.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                A vidis koliko vole tu kao vlast,nijedna ne odstupa da joj se skinu povlscenja ne nude ostavku a to im kao nije bitno
                I meni su one bile sumnjive, cim sam video da obe imaju imena za nickove . Ja kad bih video jos nekog sa nickom sastavljenim od brojeva, odmah bih znao da ti je neki rodjak

                Comment


                • Hoćemo sve javno i da procijenimo ko je kriv

                  Comment


                  • Ja sam i rekao da nisi vrv ti ,a moze tebi celndz Olja,biraj sport,ja mutan a ti bistra....Ja nikog nisam vredjao da taj nije prvo mene,i samo nazivam stvari pravim imenom
                    Last edited by 61563; 05-03-17, 00:02.

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Taman si na vrijeme, k'o naručen Sad stvari počinju da se lome.
                      Sve hoću da pitam.. ja uopšte ne vidim šta je ovo u uglu što se pojavljuje kod smajlića koji viče NO i grli flašu?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Sve hoću da pitam.. ja uopšte ne vidim šta je ovo u uglu što se pojavljuje kod smajlića koji viče NO i grli flašu?
                        To je kad skreneš s pravog puta i okreneš se iglanju

                        Ili ovom gljivanju koje se pominje.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Taman si na vrijeme, k'o naručen Sad stvari počinju da se lome.
                          Crna rupa burazeru.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Jax Teller View Post
                            To je kad skreneš s pravog puta i okreneš se iglanju

                            Ili ovom gljivanju koje se pominje.
                            Aaaaaaaaa takoo...
                            Al kad i taj vinjak više ne pomaže... bogami, biće njemu Yes
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • I kad nemaju odgovor ni na sta odu ,ucute,stave te na ignore,i tako kao stavljaju sebe iznad situacije,i da sam im nebitan

                              A brate institucija cupka zamnom od prvog dana,juri moje postove i opominje za mala i velika slova i sl.
                              Ko Premier sto juri tvitove o sebi da privodi ljude

                              Naravno krajnja mera je ban
                              Last edited by 61563; 05-03-17, 00:14.

                              Comment


                              • Fiksni i njegov lov na vjestice
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X