Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Evo ovo je trula jabuka Arsenala, ....samo pertlice vire

    Comment


    • Originally posted by realnost View Post
      Sad će da te banuju što pričaš o banovićima brate napaćeni..nego otkri ti nama šta ti dođe 555-333?

      Ovaj Fiksarin broj je za dezurnu porodicu admina da te vode pod mac (ban)

      Comment


      • Giljotinu, giljotinu...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nakon 48 vezanih banova izvukao je pouke i sad zna gdje su granice bana, hoda kao Phillippe Petit po žici, hoda ali ne pada, siguran kao porazi Wengera u derbijima.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Da smo hteli, vec je mogao da popije ban jer je zabranjeno pricati o istim, a on samo o tome zna da prica

            Sent from my Z3 compact <3
            Evo sa tobom na sportskom forumu mogu o cemu god hoces,jer ovo je ipak sportski forumu,mada mozes i neke druge oblasti,pa da vidimo ko sta ume i zna

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Kukao oces da iskopiram sve poruke pa nek procene ljudi,rekao sam samo da sam strogo kaznjen i neopravdano jedini openut i to je sve...ja ne lazem...a to ko je kako dosledan ti si pravi primer ,das otkaz pa posle 15 minuta uzimas nazad funkcije i sl
              Iskopiraj. Neka istina izadje na videlo .

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Evo sa tobom na sportskom forumu mogu o cemu god hoces,jer ovo je ipak sportski forumu,mada mozes i neke druge oblasti,pa da vidimo ko sta ume i zna
                A otkud ti ideja da ja zelim sa tobom da pricam?

                Sent from my Z3 compact <3
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  A otkud ti ideja da ja zelim sa tobom da pricam?

                  Sent from my Z3 compact <3
                  Ne znam imas li izbora.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by princara View Post
                    Iskopiraj. Neka istina izadje na videlo .
                    hahaha...evo upravo sam bio izbrisane te poruke ,a bojana je admin te grupe,ona ima ovlascenja,mozda je brisala,mada mislim da patim samo 18 poslednjih kometara na grupi,a to su dogovori nje i v.ajnstajna oko pw

                    a istina je ovo sto sam napisao ja ne lazem,plus opis institucije

                    Comment


                    • Još je iz Medellina, mjesto sve slavnijeg Nacionala, ko voli tu ekipu i ko je gledao Borju, Torresa, Morena taj ima fudbal u malom prstu.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Evo sa tobom na sportskom forumu mogu o cemu god hoces,jer ovo je ipak sportski forumu,mada mozes i neke druge oblasti,pa da vidimo ko sta ume i zna
                        Ne ja sam ti samo ponudio da te razuverim ,znam da ne smes...tako da briga mene,mozda bi naucila nesto ko i Princara

                        Comment


                        • Ili onaj čuveni slobodnjak Higuite protiv Rivera, o tome mogu pričati s fiksnim, ostali ne znaju na šta mislim

                          Comment


                          • Meni se sada vec polako sklapaju kockice . Sve mi se cini da fiksara nas dobri prozivljava ove ban torture jer je provalio nepotizam medju funkcionerima foruma, odnosno sestrinstvo

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Još je iz Medellina, mjesto sve slavnijeg Nacionala, ko voli tu ekipu i ko je gledao Borju, Torresa, Morena taj ima fudbal u malom prstu.
                              Bravo majstore,lajk

                              Comment


                              • Nisi ti baš mnogo bistar, džabe to svo "znanje". Čovek koji ne ume da normalno kontrira, već mora da vređa, samo govori o njemu samom.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X