Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fino se igrajte da vam ne dodje Olja.
    sigpic

    Comment


    • Ma salim se ja da mislim da si glup rekao bih ti odmah,mogu svakom da kazem sta mislim briga mene za banove,ja samo zelim uspeh ovog foruma,al ocigledno to neki ne shvataju

      I da, mene banuje iskljucivo jedna osoba,a ne ko stigne ne preteruj

      Sad kad uleti i bolduje rec razlaz i bude blaga prema meni po obicaju

      Comment


      • Toliko te briga za banove da si u onom fantaziju kukao ko Damjanov Zelenko da ti se skine.

        I opet izmišljaš, nisam te samo ja banovala.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Ma salim se ja da mislim da si glup rekao bih ti odmah,mogu svakom da kazem sta mislim briga mene za banove,ja samo zelim uspeh ovog foruma,al ocigledno to neki ne shvataju

          I da, mene banuje iskljucivo jedna osoba,a ne ko stigne ne preteruj

          Sad kad uleti i bolduje rec razlaz i bude blaga prema meni po obicaju
          Ma kapiram da se salis . Pa banuje te ta jedna osoba jer ti sam to trazis. Olja je super lik, ali je ti provociras svesnim krsenjem pravila, pa te zato i banuje

          Comment


          • Nisam kukao samo sam rekao kakva si i da sam prestrogo kaznjen sto i dalje mislim i da mi se ne skine ceo ban ako hoces,kazi sve do kraja,a ne polovicno

            Tacno jednom me je banovala i tvoja starija sestra prvi policajac foruma doduse na tenisu nisam primetio da van toga banuje,a bas verujem da nisi umesala tad prste

            @Princara,ne ja ne krsim pravila nista vise nego ostali a samo ja budem opomenut,e onda ja necu da cutim i da onda prekrsim pravila i odletim,jer ja nepravdu necu nikad precutati
            Last edited by 61563; 04-03-17, 23:20.

            Comment


            • Nebitno šta si tražio, polovično, ceo, kakve veze ima, gnjavio si tamo danima Bojanu... čuj moju stariju sestru, prvog policajca.... Strašno!
              I posle se čudiš i neke stvari ti nisu jasne...


              Ja kakva sam, a ti vređaš i provociraš od prvog dana..al se boriš da ovaj forum uspe.. najveći biser od njegovog osnivanja.
              Last edited by miloolja; 04-03-17, 23:25.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sad će da te banuju što pričaš o banovićima brate napaćeni..nego otkri ti nama šta ti dođe 555-333?
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Nebitno šta si tražio, polovično, ceo, kakve veze ima, gnjavio si tamo danima Bojanu... čuj moju stariju sestru, prvog policajca.... Strašno! I posle se čudiš i neke stvari ti nisu jasne...
                  Gnjavio danima napisao jednu poruku da mi se skine ban u smislu ,da pisem samo na tenisu teme 250 i 500 a ako bilo sta npisem igde dok mi traje ban,nek se zabrani pristup koliko god,Bojana je rekla da mi je ban do treceg 3 i to je to ako je to smaranje onda ok,i bila je jedna situacija oko Velikog ajnstajna gde nije mogao da udje jer je pw zaboravio a ja sam se zezao da i smojim pw nesto nije u redu i da se proveri toliko oko smaranja za 2 nedelje

                  Comment


                  • Fiksni, nemoj da lazes, kukao si tamo da ti skinem ban.
                    I napisi jos jedan post o banovima i leteces ponovo u banovice.

                    Sent from my Z3 compact <3
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by realnost View Post
                      Sad će da te banuju što pričaš o banovićima brate napaćeni..nego otkri ti nama šta ti dođe 555-333?
                      Ma brate zajebanija oko onog Miroljuba Petrovica imas na YT slusaj ga pa ima fora

                      Ja garntujem da bi forum procvetao evo nek Vladan bude glavni,a vama nek se skinu ovlscenja za banove,ili neko drugi al on mi deluje nasvestranije pise u svim oblastim ,najduze je ovde i pise objektivno i kriticno bez obzira dal navija za nekog ili ne, jedan od retkih na MU temi

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Fiksni, nemoj da lazes, kukao si tamo da ti skinem ban.
                        I napisi jos jedan post o banovima i leteces ponovo u banovice.

                        Sent from my Z3 compact <3
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Po formi slova i načinu pisanja se vidi da ne laže. Pokušavate mu napakovati ban ali će ovaj put fiksni vješto izbjeći zamku

                          Comment


                          • Pazi ovog Notu. Iz koje si li se ti vukojebine izvuko. Jel otopio sneg?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Fiksni, nemoj da lazes, kukao si tamo da ti skinem ban.
                              I napisi jos jedan post o banovima i leteces ponovo u banovice.

                              Sent from my Z3 compact <3
                              Kukao oces da iskopiram sve poruke pa nek procene ljudi,rekao sam samo da sam strogo kaznjen i neopravdano jedini openut i to je sve...ja ne lazem...a to ko je kako dosledan ti si pravi primer ,das otkaz pa posle 15 minuta uzimas nazad funkcije i sl

                              Comment


                              • Da smo hteli, vec je mogao da popije ban jer je zabranjeno pricati o istim, a on samo o tome zna da prica

                                Sent from my Z3 compact <3
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X