Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne pričam o tome da li si ti mislila jel ono provokacija za kaznu ili nije.
    Već ako tebi ono nije smetalo, tako isto možeš da kažeš ovde ste bili preblagi, ovde ste bili prestorgi. I ne samo ti, naravno, već bilo ko od nas u sličnoj situaciji.
    A normalno da ću da se oslanjam na svoj osećaj, ne mogu na tuđ. Pravila su uvek uopštena, u većini primera i slučajeva tanka je linija kada je pređena granica, a kada nije... i opet stvar percepcije.

    I još nešto.. mora čovek ipak ovde da provede neko vreme svaki dan i da mu štošta ne promakne i da vidi šta ko radi i kako se ponaša, da bi donosio neki sud o toj blagosti i strogoći. Najlakše je reći pogrešili ste, grešite, ja bih to bolje i sl..
    A da grešimo, naravno.. kao i svi na ovom svetu.
    Last edited by miloolja; 04-03-17, 18:12.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nemoj Olja nista da objasnjavas, bitno je da clanovi nisu subjektivni kada ocjenjuju ko je pravedno banovan a ko ne.

      Comment


      • Percepcija ...Marija... Percepcija,to je kljuc defintivno moramo da pogledamo stvari iz drugog ugla i opet razmislimo

        Verovatno smo mi krivi,to je tako ko u svakoj firmi kad su radnici nezadovljni i kad firmi krene lose nisu krivi sefovi ili vlasnici ,zna se ko je odgovoran tetkice ,portiri...

        Comment


        • Nema mi brata petrovca na mlavi da me obavesti kolika je kvota da fiksni vec sutra fasuje ban

          Comment


          • Percepcija nije gledanje iz drugog ugla.

            A tamo gde su radnici nezadovoljni odu jednog dana negde gde im je bolje...trbuhom za kruhom.
            Srećom po sve ovde se 'leba ne zarađuje niti deli, a stvari se rešavaju mnogo jednostavnije.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by princara View Post
              Nema mi brata petrovca na mlavi da me obavesti kolika je kvota da fiksni vec sutra fasuje ban
              Bio tih danas dok se Arsenal brukao, nisam ni skontao da je tu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Bio tih danas dok se Arsenal brukao, nisam ni skontao da je tu.
                Izdresirala ga Olja . Ma Fiksara ti je tipican clan te mladje generacije sto je preskocila vojsku. Sve bi to neki buntovnici da budu, da dizu revolucije. Ali sk forum je uredjen forum, ne moze to ovde da prodje, ovde se pravila igre moraju postovati

                Comment


                • Znaš sve Prinče, sve znaš
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Percepcija nije gledanje iz drugog ugla.

                    A tamo gde su radnici nezadovoljni odu jednog dana negde gde im je bolje...trbuhom za kruhom.
                    Srećom po sve ovde se 'leba ne zarađuje niti deli, a stvari se rešavaju mnogo jednostavnije.
                    Posto sam nejasan kad pisem,donekle se i slazem sa tim,ovaj drugi deo se odnosio na Ognjena,koji je stvar prebacio na nas,kako smo mi nerealni i lose sagledavamo situaciju

                    A sto se tice firme...ne daj boze da se nesto popravi da gazda krene od sebe,i svog uticaja,pa ja prvi bi zeleo da se ovde stvari dovedu u najbolji red ,a ti me teras
                    Last edited by 61563; 04-03-17, 23:20.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Bio tih danas dok se Arsenal brukao, nisam ni skontao da je tu.
                      Bio derbi ajnstajne ,a na vas fudbalski tim,sve mi jasno bilo na pocetku sve sam objasnio,sad mi samo Wenger zanimljiv i dal cete biti 5 ili 6 navijam za 5 mesto da 6 bude Liverpul mada ovaj vas totalno izlapeo vidim vise ni Sancez ne pocinje

                      A institucija pa i deluje tako malo da voli da dresira...da ne idem predaleko

                      Sad ce da me opomene za dupli post
                      Last edited by 61563; 04-03-17, 23:27.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Znaš sve Prinče, sve znaš
                        A sta cu, posao nas analiticara je da sve znamo . Ako mene pitas, ovo te fiksni namerno provocira sa ovim duplim postom

                        Comment


                        • Originally posted by princara View Post
                          A sta cu, posao nas analiticara je da sve znamo . Ako mene pitas, ovo te fiksni namerno provocira sa ovim duplim postom
                          Ti jedino sto znas,je da mucki provociras kao sad,a sto se tice procene ljudi nula,fudbal 2 minus
                          Al tu sam ja pa ako me slusas sta pisem i zelis da se unapredis,naucices,jer glup nisi

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ti jedino sto znas,je da mucki provociras kao sad,a sto se tice procene ljudi nula,fudbal 2 minus
                            Al tu sam ja pa ako me slusas sta pisem i zelis da se unapredis,naucices,jer glup nisi
                            Ajd dobro, bar nisam glup

                            Comment


                            • Originally posted by princara View Post
                              Ajd dobro, bar nisam glup
                              Ma ne sme da se vredjaju drugi forumasi pise u pravilniku,pa moram tako

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Ma ne sme da se vredjaju drugi forumasi pise u pravilniku,pa moram tako
                                Ako, ako, samo citaj ti taj pravilnik. Naoruzaj se znanjem, a ne da te banuje ko kako stigne

                                Comment

                                Working...
                                X