Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    @Shminka
    Navijaci AHC su najbolji na PL temi nisu nadobudni,ne placu,dobri su za pricu forum cak i Ajnstajn,na stranu sto su fudbalski tanki i sto navijaju za totalno pogresan klub jbg...mislim ima i onih koji znaju par njih,al dobri su...
    Ništa lično ni protiv Lorda, ni protiv navijača Arsenala, samo protiv ideje da ismijavaš ono što neko drugi radi bez obzira šta to bilo.

    Comment


    • Originally posted by Indigo
      .

      Kako deklarisati Vladana, miloolju, Sandu-a, papi-a, Convictiona, bice-a? Mene?
      Recimo grupom provokatora

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        Evo iskreno ti kažem niko ne raspravlja o tome , jedino Aki podbode masu sa ovim tripletama i čudima ali uglavnom je sad popularna tema Wenger out i ti fazoni , ne dižemo nikakve ustanke kada izgubimo . A ovo što se tenisa tiče rekao sam ne znam dal da se smejem zato što mi ceo onaj ustanak u pdf'u smešan ali sa druge strane imam kući Emu koja je dva dana ujedala zato što je dotični izgubio tako da se saosećam u neku ruku
        Kad god pomeneš Emu i Novakov poraz, ne mogu a da se odmah ne setim i na pamet mi ne padne.... Šta ću, sam si kriv ...

        Eh Novače, Novače.. šta radiš svima nama, na više nivoa
        Last edited by miloolja; 04-03-17, 12:41.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mogu ja da ti deklarisem svakog,(sem Convic njega ne znam tj nisam imao nikakvu komunikaciju sa doticnim a nisam ni citao negde sta je pisao).al bojim se kad bih ja deklarisao da bi neko bio uvredjen i da bih ja zavrsio tamo gde sam bio do juce

          Nije Gangara bio zlonameran i ismejavao tenis kao takav vise mislim na raspravu oko foruma i sl stvari.

          Comment


          • Nemoj fiksni, dosta je bilo. Znam da ti se sviđaju banovići ( ) ali nemoj.
            Slažem se sa Indigom do nekle.
            Svi mi ( ili velika većina nas ) pišemo na više mesta...
            Medjutim , kao najveći problem ja ne vidim podele po PDF-ovima ( mislim da je to neophodno i zbog preglednosti samog foruma i drugih stvari).
            Problem može nastati ( a i ne mora ) kada krenu prozivke tipa, vi sa ovog pdf-a , vi sa onog pdf-a.
            Pa onda provociranje kada izgubi određeni sportista ili klub.
            Msm, razumem ja ( i sama volim nekada da čačnem) rivalitet i sve...
            Ali ima ljudi koji preteruju, i koji dođu na forum da bi provocirali i pišu samo onda kada likuju nad nečijim porazom.
            Ne dolaze da napišu ništa pohvalno ili da se raduju pobedi svog / svojih favorita...
            Drugi problem je ( pisala sam juče o tome) što je na ličnoj proceni svakog moderatora ponaosob da li je neko prekršio pravila i ako jeste da li i kako će biti kažnjen, pa će tako npr. Olja pustiti nešto a Bojana sankcionisati ili obrnuto, što može zbuniti članove.
            Zatim kada se diskusija svede na lični nivo.
            Ili podele po taborima...
            Rešenje vidim u tome da se revidiraju neka pravila i budu ista za sve članove, moderatore i sl.
            Juče smo imali situaciju sa Prletom.
            Kao Novakov navijač uopšte nisam primila k' srcu njegovo pisanije, dok drugi jesu.
            On možda jeste provocirao, ali na ostalima je da li će se " upecati " i ulaziti u raspravu.
            Ja sam tu lekciju naučila prošle godine kada je bio Vimbldon.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Nemoj fiksni, dosta je bilo. Znam da ti se sviđaju banovići ( ) ali nemoj.
              Slažem se sa Indigom do nekle.
              Svi mi ( ili velika većina nas ) pišemo na više mesta...
              Medjutim , kao najveći problem ja ne vidim podele po PDF-ovima ( mislim da je to neophodno i zbog preglednosti samog foruma i drugih stvari).
              Problem može nastati ( a i ne mora ) kada krenu prozivke tipa, vi sa ovog pdf-a , vi sa onog pdf-a.
              Pa onda provociranje kada izgubi određeni sportista ili klub.
              Msm, razumem ja ( i sama volim nekada da čačnem) rivalitet i sve...
              Ali ima ljudi koji preteruju, i koji dođu na forum da bi provocirali i pišu samo onda kada likuju nad nečijim porazom.
              Ne dolaze da napišu ništa pohvalno ili da se raduju pobedi svog / svojih favorita...
              Drugi problem je ( pisala sam juče o tome) što je na ličnoj proceni svakog moderatora ponaosob da li je neko prekršio pravila i ako jeste da li i kako će biti kažnjen, pa će tako npr. Olja pustiti nešto a Bojana sankcionisati ili obrnuto, što može zbuniti članove.
              Zatim kada se diskusija svede na lični nivo.

              Ili podele po taborima...
              Rešenje vidim u tome da se revidiraju neka pravila i budu ista za sve članove, moderatore i sl.
              Juče smo imali situaciju sa Prletom.
              Kao Novakov navijač uopšte nisam primila k' srcu njegovo pisanije, dok drugi jesu.
              On možda jeste provocirao, ali na ostalima je da li će se " upecati " i ulaziti u raspravu.
              Ja sam tu lekciju naučila prošle godine kada je bio Vimbldon.
              To je glavni problem,razliciti arsini prema clanovima,koje donose modovi,admini po licnoj subjektivnoj volji

              Resenje ti je dobro nadam se da je izvodljivo,ali al nesto sumnjam...vlast je cudo

              Comment


              • Ko bi se odrekao vlasti ovdje, zajednička ljetovanja na Baliju će ostati u sjećanju do kraja života.

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Ko bi se odrekao vlasti ovdje, zajednička ljetovanja na Baliju će ostati u sjećanju do kraja života.
                  Mene su sutnuli jer sam demolirao sobu u hotelu, taman osetio tu moc fotelje a cim smo se vratili izgubih vlast.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Neiskustvo, nisi se znao suzdržati sa koktelima, ali ne krivim te, teško je odoljeti kad je sve djabalama

                    Comment


                    • Clanovi se banuju prema subjektivnoj volji moderatora i administratora, naravno da je tako. Svrha postojanja nas moderatora i administratora je da se banuju clanovi na forumu, to nas ispunjava.

                      Comment


                      • Kakve mudrolije.. pa normalno da po subjektivnom osećaju... čuj obektivnom... tako nešto postoji ili takav? Važi!
                        To su parole ljudi, nema dovoljno objektivne osobe po subjektivnoj percepciji ili vam osećaju...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ja sam olicenje objektivnosti i realnosti nek mi je najrodjeniji...

                          Comment


                          • Imam utisak da je moj post pogrešno protumačen.
                            Poenta je da pravila moraju biti ista za sve i da ako je neko preterao treba da bude sankcionisan, bez obzira kom taboru pripada i što je njegov post bio simpatičan modovima.
                            A neretko i sami modovi krše pravila.

                            Originally posted by Ognjen View Post
                            Clanovi se banuju prema subjektivnoj volji moderatora i administratora, naravno da je tako. Svrha postojanja nas moderatora i administratora je da se banuju clanovi na forumu, to nas ispunjava.
                            To niko nije rekao.

                            Originally posted by miloolja View Post
                            Kakve mudrolije.. pa normalno da po subjektivnom osećaju... čuj obektivnom... tako nešto postoji ili takav? Važi!
                            To su parole ljudi, nema dovoljno objektivne osobe po subjektivnoj percepciji ili vam osećaju...
                            Olja, sve je to ok, ali trebali biste svi iz moderacije da imate iste ( ili bar približne ) kriterijume.
                            Neki ste blagi , neki su prestrogi, i trebali bi svi da se držite pravila, a ne oslanjate na lični osećaj.
                            Eto , o tome se radi.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Mislim da ipak nisi shvatila.. sve je to tako ali iz iz tvoje percepcije... Da vidiš tek moju
                              Uostalom sama si dala primer Prleta od juče.. tebi nije smetalo i još nekima, drugma je smetalo..O čemu pričamo onda?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Mislim da ipak nisi shvatila.. sve je to tako ali iz iz tvoje percepcije... Da vidiš tek moju
                                Uostalom sama si dala primer Prleta od juče.. tebi nije smetalo i još nekima, drugma je smetalo..O čemu pričamo onda?
                                Jesam, veruj mi.
                                To što meni nije smetalo, ne znači da nije za kaznu. To je kvaka. Bila je čista provokacija.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X