Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangara View Post
    Ја озбиљно размишљам да отворимо гласачке кутије за почасног председника форума где ће кандидати бити Аки и Фиксни . Каква Хилари и Трамп ми овде имамо озбиљнији ривалитет
    Ja cu Fiksnom voditi kampanju, ti pokrivas picem a kasnije ti se on oduzi kao lojalnom botu
    Last edited by Indigo; 01-11-16, 00:52.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Ja cu Fiksnom voditi kampanju, ti pokrivas picem a kasnije ti se on oduzi kao lojalnom both
      Само да и он као Хилари не закачи органе реда на себе , већ је био у бановићима могла би кампања да нам се заврши раније него очекивано
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • E al sve mi jasno vidim da mu je ekonomija,marketing na prvom,mestu,al nikako mi ne ide u glavu kako je zavrsio na sportskom forumu,kad to za to nije

        A mislim da ga i ne zanima preterano sem sto prati Arsenal,al ne razume,za ovaj marketing nisam kompetentan toliko da mogu da pricam dal lupeta il ne ovo oko Tv reklama mislim da gresi,al sta znam

        Sta li je pisao sve na tenisu mogu da zamislim

        Comment


        • Mene niko u politicke igrice nece uvuci, tako da se povlacim prije pocetka. Politiku, mogu komentarisati, ali ucestvovati kao politicar, nikada necu!
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Само да и он као Хилари не закачи органе реда на себе , већ је био у бановићима могла би кампања да нам се заврши раније него очекивано
            E al izbori da idu po ovom Americkom sistemu,jer mislim da je njemu taj najbolji i taj poznaje i na latinici pod obavezno sve da pise,da ne bude da nije razumeo posle nesto

            a nesto ga nema,dal prikuplja radove i uspehe ili mu je svratila jedna od ovih ne znam im se broj lepotica

            a evo ga nece on u mutne vode
            Last edited by 61563; 01-11-16, 00:59.

            Comment


            • Treba da se otvori tema na forumu Aki VS Fiksni i tu se odrzavaju debate ala Tramp i Hilari.

              Sad nasa uloga kao clanova ce biti da tokom dana predlozimo teme o kojima ce se tu vece diskutovati. S takvim pristupom bi i neutralni clanovi foruma mogli odlučiti kome da daju glas.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Koje teme sem ove ekonomije i marketinga ja ne znam dal ista prati,tj prati Wengera al tu ne kapira stvari,tj.on i to gleda kroz ekonomiju,pa sad je meni jasno sto on voli skrticu

                Vidim da pisu da prati tenis mogu misliti sta tamo pise

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pokušava svim silama Fiksni da slomi Akija ali nećeš vraže

                    малианјштајн је чак написао и један део поста ћирилицом како би остао непоражен, недај се Аки!

                    #Инмалиајштајвитраст!

                    Comment


                    • http://ba.n1info.com/a120278/Sport-K...n-i-Trump.html

                      Koja ironija

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Miletić View Post
                        http://ba.n1info.com/a120278/Sport-K...n-i-Trump.html

                        Koja ironija

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        hahhah ..Ja ne verujem,Hilari prvi topdzija USA

                        Comment


                        • Хилари је Тобџија, Фиксни рачунај да си изгубио
                          sigpic

                          Comment


                          • Moguce ovo ne sluti na dobro nikako,nikako...zajebi ti mailove, ne znam sta je uradila sa crncima,al ovo da sam znao,....ne verujem da bih ulazio u bitku
                            Jednostavno tradicija se tesko...

                            Comment


                            • Gotovo bitka je izgubljena, sada te samo Akijeva milost moze odrzati ovde.
                              A racunajuci na njega kao sirokogrudu i plemenitu osobu, sanse da i posle izbora budes i dalje punopravan clan ovog foruma ti i nisu toliko lose.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • https://www.youtube.com/watch?v=4FUbZbFmp20

                                Samo za ajnstajna...ima mnogo bolji ukus z fudbal od Hilari,moram priznati


                                p.s Mileticu svaki ti dala nasmeja me od jutros
                                Last edited by 61563; 01-11-16, 12:36.

                                Comment

                                Working...
                                X