Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam ja veze sa Vojvodinom(rodom iz Nis), NS je za sada samo privremeno prebivaliste bio.Poslednjih 9 meseci zivim u prestonici, ako cemo da gledamo geografiju nisam napustio Vojvodinu.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Nemam ja veze sa Vojvodinom(rodom iz Nis), NS je za sada samo privremeno prebivaliste bio.Poslednjih 9 meseci zivim u prestonici, ako cemo da gledamo geografiju nisam napustio Vojvodinu.
      To se onda zove boraviste jer privremeno prebivaliste ne postoji

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        Nikad Lord neće izdati svoj grad i svoju Mačvu ! Ako u životu nešto mrzim mrzim taj Beograd (svaka čast ljudima iz Beograda) ali grad kao grad ne podnosim organski iako mi je žena iz istog
        Čivijaš znaš li ti za onu staru narodnu mudrost " odatle si , odakle ti je žena " ?

        Originally posted by Ricma View Post
        Nemam ja veze sa Vojvodinom(rodom iz Nis), NS je za sada samo privremeno prebivaliste bio.Poslednjih 9 meseci zivim u prestonici, ako cemo da gledamo geografiju nisam napustio Vojvodinu.
        To samo ako si u Zemunu
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by princara View Post
          To se onda zove boraviste jer privremeno prebivaliste ne postoji
          Uhvatio si , zapravo sada ni ne znam koja je razlika izmedju boravista i prebivalista.

          Mada ipak je kao sto sam i mislio da je prvi put, nego ti si me zbunio.Ne moze to da bude boraviste, ako ti se toliko dugo vode licna dokumenta na tu adresu.

          Originally posted by Marija81 View Post



          To samo ako si u Zemunu
          Zasto je Zemun Vojvodina, a Novi Beograd nije? Reka je prirodna granica.Dunav razdvaja Backu od Srema, dok Tisa razdvaja Backu od Banata.Prijavljen sam kod tetke koja zivi u Zemun, doduse zivim na obodu NBG-a.
          Last edited by Ricma; 23-02-17, 19:33.

          Comment


          • Vidiš u pravu si , propustih da napišem i Novi Beograd ali računa se gde si prijavljen
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Uhvatio si , zapravo sada ni ne znam koja je razlika izmedju boravista i prebivalista.

              Mada ipak je kao sto sam i mislio da je prvi put, nego ti si me zbunio.Ne moze to da bude boraviste, ako ti se toliko dugo vode licna dokumenta na tu adresu.
              http://www.paragraf.rs/propisi/zakon..._gradjana.html
              Clan 3

              Comment


              • Ja bi ovog Marića najradije proterao sa azilantima , da ne zbunjuje više široke narodne mase
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • http://www.mup.gov.rs/wps/portal/sr/...a/prebivaliste

                  Sa ovim sam se mlatio do nedavno.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Nikad Lord neće izdati svoj grad i svoju Mačvu ! Ako u životu nešto mrzim mrzim taj Beograd (svaka čast ljudima iz Beograda) ali grad kao grad ne podnosim organski iako mi je žena iz istog
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Gang
                      sigpic

                      Comment


                      • Gotov je Gangara.

                        Comment


                        • Zreo je Gang za banovice i to bez vadjenja vize..

                          I samo za Ganga i njegovu lepsu i pametniju polovinu

                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Bolje da se pare iz BG trose na BG, a ne ko kod nas Sarajevo vuce cijelu drzavu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Bolje da se pare iz BG trose na BG, a ne ko kod nas Sarajevo vuce cijelu drzavu
                              Kod nas je obrnuto Aki , ali dobro to je sad neka savremena politike
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                                Kod nas je obrnuto Aki , ali dobro to je sad neka savremena politike
                                Paaaa nije bas Gang. Ali dobro imas taj stav, i to je nesto sto ne mozemo da promenimo..

                                Ali evo najbolji i najbluplji primer. Sto 30000rsd ne vredi isto u Bgu, Novom Sadu, Sapcu, Nisu i Kragujevcu. Toliko o tome..
                                Ako me razumes..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X