Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Хммм... не.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Opera ?
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Može. Nego jel' tebi paše opera pretraživač?
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Аха.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • a eto rešenja , ne koristi chrom i nema frke
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Kod chroma me posebno nervira što ne mogu da ulazim na određene sajtove...

                  This site can’t provide a secure connection

                  thepiratebay.org uses an unsupported protocol.
                  ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • To ga samo trenutno blokiraju , vrati se to u normalu za dan , dva .
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ja instalirao i Mozilu samo zbog toga. Ne puštaju me smrde već dugo da ulazim. Ustvari, na retko koji torent me uopšte i puštaju..
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • To može provajder da ti blokira a na gugl hrom , dešava se nekad da padnu svi torrent sajtovi na par dana ali čim momci roknu backup sve se vrati u normalu .

                        Probaj braću Bugare njima ne mogu ništa zapadni zakoni https://rarbg.to/torrents.php
                        Last edited by Lord Gangarić; 23-01-17, 21:38.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Može. Nego jel' tebi paše opera pretraživač?

                          Testirao sam prethodnih par dana novu operu neon, jede vise rama od hroma. Ja bih prvi otisao od hroma, al bez ovih ekstenzija ne mogu da zivim


                          Originally posted by z0La View Post
                          Kod chroma me posebno nervira što ne mogu da ulazim na određene sajtove...



                          guglas: ime sajta + proxy, odma nadjes pristup tom torent sajtu
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ne znam zašto kukate na Hrom ja ga koristim već nekoliko godina bez ikakvog problema . Dugo sam bio pristalica old skul Mozile pa su me uništili oni apdejti , Opera mi je strašno bagovala pogotovo na Jutjubu dok na Hromu stvarno nemam ama baš nikakav problem. Od ovih ekstenzija koristim samo addblock i to je to . Staro pravilo je da se ne skidaju nikakve ekstenzije , barovi i ostale zajebancije zato što to uništava svaki pretraživač.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Testirao sam prethodnih par dana novu operu neon, jede vise rama od hroma. Ja bih prvi otisao od hroma, al bez ovih ekstenzija ne mogu da zivim
                              Sve ove ekstenzije koristiš? Pa to ti ubija chrom.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Chrome gazi, uopste ne opteecuje ram i nista ne blokira, ne znam odakle vam to, ne koristim nijednu ekstenziju naravno
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X