Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa koja je svrha teme u kojoj ne sme da se diskutuje?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pa upravo da se izbegnu rasprave a opet čuje i mišljenje nas " smrtnika " o radu " uprave " kao što rekoh.
      Možda kada čujete šta vam se zamera promenite nešto
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Odmah da ti kazem da ce se to svesti na to da vi mozete da pljujete, a mi da cutimo.
        Imas pm, pa ako ti se ne svidja nesto, a ti kontaktiraj tog moderatora/administratora i raspravi.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Sve je to ok, ali neretko se takve pm priče završavaju sa "Ja sam mod/admin, i ja tako kažem..." i nema puno razgovora.
          Nekada se čak i ne odgovori na poruku iz raznih razloga.
          I šta onda da uradi običan član, nego da se pokrije ušima da se ne bi ( opet )selio jer se o nekim stvarima po pravilima ne piše javno?
          I još nešto, bilo je par situacija kada ste različito reagovali ( tumačili pravila ) pa je npr. kod tebe prolazilo nešto za šta drugi odmah sele ili obrnuto.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Ne znam dal je neko predlagao i koliko su ljudi koji rade na forumu tehnički potkovani, napraviti javni chat.
            Komentarisanje u temi je pomalo zamorno kad su događaji uživo, uđi-izađi-refrešuj...
            Sad se dešava daje stotine komentara za jednu fudbalsku utakmicu (nakon par dana) nešto što nit ko čita nit čemu služi.

            Comment


            • Svaki pdf je za sebe, ja licno gledam samo teniski i njega uredjujem, a u ostale se ne mesam. Ali isto tako i na teniskom pdf-u, neki mod odmah banuje i spreci da se prica vodi u beskonacnost, a neki imaju vise strpljenja. Nismo svi isti.
              Sto se tice pm-a, ja nikad nisam tako odgovarala, ali kao sto rekoh, nismo svi isti.

              edit:
              I da, morate da shvatite da svi administratori i moderatori ovo rade na dobrovoljnoj bazi, ovo nije nas posao, nego nesto sto radimo u slobodno vreme.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Naravno, zato i napisah onako malopre.
                E, sada razmislite još jednom, pa APP , a ako ne, šta da se radi...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Повратак из бананаленда за Православну Нову годину, на петак 13. Илуминати или случајност?

                  Срећна свима који славе!
                  Last edited by trafficante; 14-01-17, 18:46.

                  Comment


                  • sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Samo da obavestim fiksnog, da ako nas već čita, a čita i igra igrice odavde sa nama, treba i da se vrati normalno na forum i da piše. Eto, čisto da zna da je provaljen
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • A ko je fiksni?
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Samo da obavijestim Mariju da joj je muz opet citao forum sa njenog naloga, to su nedopustive stvari Maro.
                          sigpic

                          Comment


                          • Maro, zar je moguće da ga ne znaš? 61563


                            Kako sam se smrzla, ne mogu da dođem sebi.. prokleta zima, hoću sandale
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Moj Gangaro, juce me nake zene zovu kazu cestitam tata ti je president

                              Brat je Trump, sad kad ih pocne ustrojavat tamo ima da bude veselo. Bog mu dao zdravlja i samo da ga ne roknu. Treba imat muda i pljunut sve politicke establismente na inguraciji njima direkt u facu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Samo da obavijestim Mariju da joj je muz opet citao forum sa njenog naloga, to su nedopustive stvari Maro.
                                Užasssss.... Ne čita sam' virne preko ramena.
                                Olja ja na njega i poboravila načisto
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X