Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Da bi imao super bowl 30 sekundi moras da platis oko 100m reklama u proteklih godinu dana. Trenutno se Fortune 500 kompanije trose oko 700milijardi dolara na reklamiranje na TV-u, koje inace niko ne gleda.

    Evo reci mi kada si zadnji put gledao reklame na poluvremenu fudbalske tekme, ili si gledao u telefon ili si bio u toaletu, ili u kuhinji ili si gledao u monitor. Radio si sve, osim gledao reklame. E zato one ne funkcionisu, jer niko ne obraca paznju na njih.

    A super bowl je zapravo kul, zato sto se napravio taj hajp oko reklama i to je veca atrakcija nego sam fudbal. I tih 30 sekundi kosta ja mislim 30m, sto je apsolutno apsurdno da se plati.

    Indigo, mi smo zaostala nacija, koja jos uvijek ne zna sta znaci e-commerce. Tako da, mi nismo reprezent podataka. U Americi sada imas demografiju 40-60god, koja koristi Instagram, jer je kul i njihovi djeca i unuci to koriste.
    Sve ja to kapiram, ali nase podneblje je takve da inovacije koje su normalna stvar ba zapadu se tesko prihvataju.
    Kod nas se zna
    - bitno da se radi nesto
    - gledaj dnevnik
    - gledaj tursku seriju
    - oderi 5 piva posle rucka
    - u kafanu kod gangare da se raspravlja o politici
    - ponovo posao

    A preostalo vreme se provede gledajuci lose reklame I razmisljajuci kako bi ti dobro dosao nutribulet i da li je ta Maja Volk bila dobra riba pre 40 godina kad je kidala krvavi biftek svaki dan.

    Balkan batice.
    Last edited by Indigo; 01-11-16, 00:16.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Opet ti kazem nisam ja poenta mene reklama nikad nece naterati,ni na tv ni bilo gde da nesto kupim

      Pricam ti o vecini a licno sam dobio dva puta taj dezodorans i ne svidja mi se

      Al ne verujem da KFC,Mc razna piva i kola,banke se toliko reklamirale da nemaju profit

      Uostalom pogledaj dresove i reklame oko stadiona oces da kazes da je to samo za ljude koji dodju na stadion,a ne TV gledaoce

      Ovo je brendiranje zbog pozicioniranja, drugacija svrha. CocaCola je majstor toga. Gillette isto tako.

      Ali se mjenja narrative, drugacije se komunicira i sve manje i manje ljudi gleda TV.

      Recimo ja imam predikciju da kada sljedeci put se budu prodavala TV prava za EPL, kupit ce ih ili Amazon ili Facebook, tamo 2019. za preko 10milijardi funti.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ne mora mi reci koji je kupio, samo da li je kupio i da li je kupio zbog reklame.

        A ja barem znam, ako mi ikad bude trebalo, prije cu kupiti viagru, nego africku sljivu, cisto zbog kredibiliteta.
        hahah pa msilim tako kazi siroko ima se moze ,drzi covek status renome,koji gace nosis Valentino

        Stvarno te ne treba banovati nizasta,imas li devojku

        Ivinjavam se,ako ovo ne sme da se pita,ne znam za detalje pravila foruma

        Comment


        • Moja predikcija je da će Aki i Fiksni do kraja godine biti najbolji jarani na forumu
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Sve ja to kapiram, ali nase podneblje je takve da inovacije koje su normalna stvar ba zapadu se tesko prihvataju.
            Kod nas se zna
            - bitno da se radi nesto
            - gledaj dnevnik
            - gledaj tursku seriju
            - oderi 5 piva posle rucka
            - u kafanu kod gangare da se raspravlja o politici
            - ponovo posao

            A preostalo vreme se provede gledajuci lose reklame I razmisljajuci kako bi ti dobro dosao nutribulet i da li je ta Maja Volk bila dobra riba pre 40 godina kad je kidala krvavi biftek svaki dan.

            Balkan batice.
            I za vikend u soping centar da se pokupuje sve sa Tv reklama

            Al tako ti je i napolju,sem mozda ne gledaju turske serije i ne odvale po 5 piva

            I kao sto rekoh vizionar samo sam ja otisao predaleko on samo 3 godine

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              I za vikend u soping centar da se pokupuje sve sa Tv reklama

              Al tako ti je i napolju,sem mozda ne gledaju turske serije i ne odvale po 5 piva
              Noup.

              Walmart, najveci lanac shopping centara u Americi je dozivio historijski gubitak prihoda prosle godine. Razlog, internet kupovina, Amazon ih jede.

              I ne, nemam djevojku, barem ne stalnu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Гледам веечрас ону српску серију Убице мога оца и сине ми код неке реплике Тике Станића да сам својевремено од њега чула и запамтила бројалицу за учење азбуке.
                Мада Акија тренирате опасно са овим постовима на ћирилици, можда му ипак затреба ова бројалица или неком другом ко би желео да научи. И у Србији многи не знају своје писмо, зато га и не користе.


                Ајде Аки читај и памти...


                Ајде
                Брате
                Видоје
                Гледај
                Доле
                Ђаволе
                Ено
                Жене
                Змајеве
                Испод
                Јеле
                Криваје
                Луди
                Људи
                Мислили
                Нашу
                Њиву
                Орати
                Петар
                Рече
                Спасоју
                Тражиi
                Ћерку
                Убаву
                Фину
                Храну
                Цареву
                Чисти
                Џаду
                Широку
                Last edited by miloolja; 01-11-16, 00:49.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Aaaaa,ja ne verujem,pored sto je ekonomski marketing mag,sad ce ispasti i baja koji menja ribe na nedeljnom nivou

                  Cekaj meni samo nije jasno kako te vec nisu angazovali negde cepas ekonomiju sve znas,vizionar

                  Prosto mi je neverovatno da jedan takav biser neki profesor sa faksa nije primetio i gurnuo u vatru

                  I mnogo volis Amere koliko vidim verovatno skoknes na Wall Street mesecno cisto onako iz zezanja imamo Di kapria na forumu a nismo ni svesni

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Moja predikcija je da će Aki i Fiksni do kraja godine biti najbolji jarani na forumu
                    Ако пре тога сви остали колективно не одемо у три лепе.
                    Last edited by miloolja; 01-11-16, 00:45.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne mjenjam djevojke na sedmicnom nivou. Ostao bih bez lijepih zena za dva mjeseca.

                      Jos uvijek me frapira na osnovu cega ti zakljucujes i cudis se kako me niko nije angazovao za nesto. Stvarno, cudan proces zakljucivanja, rekao bih halucinacija, al me upozorise danas.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • genius a sta mislis o piramidalnom nacinu prodaje i takvoj vrsti marketinga

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          genius a sta mislis o piramidalnom nacinu prodaje i takvoj vrsti marketinga
                          Kad si na vrhu na konju si. Sve ovo ostalo je rudnik, kopas vise nego rudar za sicu.

                          U slucaju Herbalajfa, vise potrosis nego sto zaradis.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Vi niste normalni šta ste sve ispisali...cccccc.. kažem ja ove off teme uvek su išle dobro i tražila se koja više.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ne mjenjam djevojke na sedmicnom nivou. Ostao bih bez lijepih zena za dva mjeseca.

                              Jos uvijek me frapira na osnovu cega ti zakljucujes i cudis se kako me niko nije angazovao za nesto. Stvarno, cudan proces zakljucivanja, rekao bih halucinacija, al me upozorise danas.
                              Ma meni mozes sve da pises, al ti to pises svima kojima ne znas sta da odgovoris,dal je neko nov, star na forumu nebitno

                              Pa ako si angazovan daj pohvali se slobodno,to ti inace nije svojsvetno

                              Za piramidu se slazem sa tobom prosto neverovatno

                              Comment


                              • Ја озбиљно размишљам да отворимо гласачке кутије за почасног председника форума где ће кандидати бити Аки и Фиксни . Каква Хилари и Трамп ми овде имамо озбиљнији ривалитет
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X