Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Ako ima Novosađana molila bih objašnjenje za ovo


    https://www.facebook.com/nsu.rs/phot...type=3&theater
    Mislim da ovo predstavlja zuto svetlo na semaforu

    Comment


    • Goruci problem i prioritet broj jedan za mladog Makijavelia kada osvoji svoje izbore!
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Goruci problem i prioritet broj jedan za mladog Makijavelia kada osvoji svoje izbore!
        A sto sam Makijaveli?

        Comment


        • The Prince je djelo Nikolo Makijavelia, a ti si se namjerio na politicku karijeru.

          Zasto da ne budes stavljan u istu recenicu sa legendarnim politicarem i zacetnikom manipulativnih politickih akcija na pocetku svoje karijere?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            The Prince je djelo Nikolo Makijavelia, a ti si se namjerio na politicku karijeru.

            Zasto da ne budes stavljan u istu recenicu sa legendarnim politicarem i zacetnikom manipulativnih politickih akcija na pocetku svoje karijere?
            Ako mi sa takvim pricama budes radio marketing, ni cenzus nema da vidim

            Comment


            • Moj ti, zar ne znas da svi mi zapravo zudimo za time da budemo Nikolo Makijaveli?

              Kod nas na balkanu je izbore dobit presmijesno, samo budi galamdzija o problemima penzionera i izabran si.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Kod nas na balkanu je izbore dobit presmijesno
                Твоје халуцинације су документоване.
                Last edited by Победа; 10-01-17, 21:33.

                Comment


                • Originally posted by Pobeda.. View Post
                  Твоје халуцинације су документоване.
                  Kad neciju foru okrenes protiv njega, nema bas isti efekat.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Moj ti, zar ne znas da svi mi zapravo zudimo za time da budemo Nikolo Makijaveli?

                    Kod nas na balkanu je izbore dobit presmijesno, samo budi galamdzija o problemima penzionera i izabran si.
                    E moj Aki, jedno su zudnje, a drugo je prica za javnost .

                    Imas takvih demagoga sa populistickim pricama na svakom cosku politicke scene, ali ja sam ipak zagovornik jedne ozbiljne retorike i jos ozbiljnijeg sistema vrednosti, ideja i razmisljanja

                    Comment


                    • Tvoje podrzavanje EU mi se ne svidja. EU je unija koja samo probleme donosi, a o monetarnim problemima ne treba ni da pocinjem.

                      Cinjenice nisu bitne, sve sto je bitno jesu sebicne zelje ljudi koji redovno glasaju. Nista vise, nista manje, samo sebicne zelje jednog Muje sa sela, koji je ljut jer su na njega zaboravili da postoji.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Tvoje podrzavanje EU mi se ne svidja. EU je unija koja samo probleme donosi, a o monetarnim problemima ne treba ni da pocinjem.

                        Cinjenice nisu bitne, sve sto je bitno jesu sebicne zelje ljudi koji redovno glasaju. Nista vise, nista manje, samo sebicne zelje jednog Muje sa sela, koji je ljut jer su na njega zaboravili da postoji.
                        Schuman je kriv za sve
                        Vreme je Aki za neki novi pokret Nesvrstanih I uzdrzanih, doduse malo drugacije ustrojenih. Ako idete u tom pravcu I suprotno od izopacenih demokratskih nacela mozda I podrzim Princaru.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Tvoje podrzavanje EU mi se ne svidja. EU je unija koja samo probleme donosi, a o monetarnim problemima ne treba ni da pocinjem.

                          Cinjenice nisu bitne, sve sto je bitno jesu sebicne zelje ljudi koji redovno glasaju. Nista vise, nista manje, samo sebicne zelje jednog Muje sa sela, koji je ljut jer su na njega zaboravili da postoji.
                          EU nema alternativu, cak i ovakva kakva je danas sa najvecom krizom od osnivanja, posebno kada je rec o zemljama sa Balkana. Prica o tome da se treba okrenuti sebi je najobicnija utopija. Ceo svet se u toj meri globalizovao da ni Amerika ne moze da bude dovoljna sama sebi vec mora da saradjuje i sa drugima.

                          Comment


                          • Ta unija, sa ekonomskog stanovnistva je ekvivalent robovlasnistvu i autokratiji.

                            Kada imas propozicije uvoza i izvoza za zemlje van unije u zemlje unije koje bukvalno pretvaraju ove male drzave u robove, to nije fer.

                            Druga stvar, ta unija nema nikakve izbore, a tamo neke birokrate odlucuju o buducnosti zemalja, a nikada ih niko nije izabrao demokratskim putem, vec ih je neko postavio tamo da lupaju gluposti.

                            Ekonomske unije nikada nisu imale smisla, jer jedno veliko trziste, samo po sebi nema smisla, zbog razlika u ekonomskom dobrostanju drzava clanica.

                            Zasto Grcka nije mogla devalvirati, zasto Grcka nije mogla restruktuirati dug, zasto Grkca nije mogla jednostavno defaultati na dugovanja?

                            Kada je Kina usla u WTO, nacin poslovanja se promjenio, Kina je shvatila da moze da radi sta hoce sa svojom valutom i plus mogu da pucaju tarife na uvoz, dok druge drzave ne mogu da pucaju tarife na robu iz Kine. Kina ubila nogama sviju, i sada imaju naravno najveci GDP rast na planetu.

                            Evropska Unija je sistem koji jednostavno nikada nije mogao da funkcionise.

                            Kada sam ja kao klinac od 14 godina, koji je se tek poceo interesovati za ekonomiju i biznis vidio neke parametre i osudiio EU da ce propasti do 2014. i stvarno zamalo da pogodim da su Grci imali muda, ali picke socijaliste vole da trose pare na gluposti, pa su odlucili da im je dobro da im ostatak Evrope umjesto orgija finansira obicne swingerske partije.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ma probala EU da im pomogne nekim kreditima i restruktuiranjem ali bezuspesno. Grcka je pokrenula tu monetarnu krizu 2010. godine a za njom i Kipar, Spanija i Portugal cini mi se. Jednostavno zajmili se, a ono sto su ulagali nije imalo efekta i cao zdravo.
                              Inace uvek mi je drago procitati akijevo strucno misljenje, jer i ja studiram ekonomiju i bukvalno sam sve to ucio tako da znam o cemu prica i vidim da mu ide ova oblast dosta.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Sa 14 godina lopta,curice,biciklo,a moj Junior Marx i Engles
                                Last edited by AK47; 10-01-17, 22:57.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X